Seagle Air

SkyEurope Airlines * Seagle Air * Slovenské Aerolinie * Air Slovakia
Odpovědět
PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Seagle Air

Příspěvek od PDan »

Myslim (a doufam :-D) ze nam tu ti zlodeji nebudou zase otravovat. Podle meho nazoru, kdyz si mysleli, ze by mohli jeste vydrzet a expandovat, chteli si zalozit v CR pobocku, aby mohli letat i mimo EU. Pak zkrachovali a projekt zustal nedokonceny, takze vypada jako by jej rozjizdeli a novinari si to tak dali v informaci dohromady s tim, ze tomu nahrava jejich stazeni ze Slovenska. Spis postupne zneviditelnovani a ruseni firmy nez jeji presun a expanze v jinem state.


MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Seagle Air

Příspěvek od MEA »

PDan píše:Myslim (a doufam :-D) ze nam tu ti zlodeji nebudou zase otravovat. Podle meho nazoru, kdyz si mysleli, ze by mohli jeste vydrzet a expandovat, chteli si zalozit v CR pobocku, aby mohli letat i mimo EU. Pak zkrachovali a projekt zustal nedokonceny, takze vypada jako by jej rozjizdeli a novinari si to tak dali v informaci dohromady s tim, ze tomu nahrava jejich stazeni ze Slovenska. Spis postupne zneviditelnovani a ruseni firmy nez jeji presun a expanze v jinem state.


asi napokon nebudes daleko od pravdy... ale mienku o nich mam...

vava111
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 24. 05. 2010, 18:20
Stav: Offline

Re: Seagle Air

Příspěvek od vava111 »

Se seaglem jsem jednou letěl z Hurghady s Airbusem A320, let byl stabilní, bez turbulencí téměř a servis na palubě dostačující. Možná, že kdyby přebrali zákazníky po Skyeurope, tak by to bylo jinak dopadlo. Ale jen "možná" jejich kapitálovou strukturu ani finanční anlýzu jsem neviděl a nedělal.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Seagle Air

Příspěvek od vitezslav »

Tak teď už to vím - pro to, aby společnost vydělávala, je nejdůležitější, aby let probíhal bez turbulencí... Díky, konečně jsem ve čtyřiceti prozřel :lol: :lol:

Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Seagle Air

Příspěvek od Spenlik »

Nezajímal se Seagle náhodou o chartery? SkyEurope byla trochu jiná liga, příště trochu přemejšlet než vytrousíš nějaký to moudro... :roll: :lol:


Weetek
Objev roku 2015
Objev roku 2015
Příspěvky: 18
Registrován: 03. 06. 2010, 15:49
Stav: Offline

Re: Seagle Air

Příspěvek od Weetek »

12. května jsem letěl s Air France z Montpellieru do Paříže. Letadlo v barvách Seagle Air stálo odstavené před montpellierským hangárem. Udělal jsem fotku mobilem, ale mizernou, nedá se rozeznat registrační číslo.

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: Seagle Air

Příspěvek od aviatic »

Weetek píše:12. května jsem letěl s Air France z Montpellieru do Paříže. Letadlo v barvách Seagle Air stálo odstavené před montpellierským hangárem. Udělal jsem fotku mobilem, ale mizernou, nedá se rozeznat registrační číslo.

http://www.pictaero.com/en/pictures/picture,74580

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Seagle Air

Příspěvek od Fabo »

Tudiz OM-HLD.

Tupolev134
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 54
Registrován: 19. 03. 2013, 17:19
Bydliště: Košice
Stav: Offline

Re: Seagle Air

Příspěvek od Tupolev134 »

hynekk píše:Co říkáte tomu, že Seagle Air http://www.seagleair.sk má začít létat linky BTS-KSC a KSC-Kyjev? info vizwww.airportkosice.sk


r. 2003 -našiel som odkaz na linku z BTS cez KSC do Kyjeva. Lietať sa malo L-410, max. 16 pax, 2x týždenne.
Ako dlho to lietali, bola táto linka aspoň trochu vyťažená? :P

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Seagle Air

Příspěvek od Fabo »

Nikdy to nerozlietali.

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Seagle Air

Příspěvek od ziletka »

http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zp ... u--1403217

Podle všeho Izdebsky vlastnil Seagle trade s.r.o, takze provozavani pravidelne letecke dopravy asi nebyl hlavni ucel tohohle projektu.

gullman
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 06. 08. 2012, 20:30
Stav: Offline

Re: Seagle Air

Příspěvek od gullman »

Ako všetko čo sa na slovensku robí v letectve...


Odpovědět