SE a administrativní poplatek

wombatek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 64
Registrován: 22. 03. 2006, 13:12
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

SE a administrativní poplatek

Příspěvek od wombatek »

jak se vám líbí ? :roll: Tedy ne že by 75 kaček bylo nějak moc, ale evidentně je potřeba zlepšit cash flow - nakonec, chápu, že se platí za call centrum, ale za web, to už začíná zavánět praktikami z Irska.


Ondras
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 353
Registrován: 09. 02. 2003, 20:13
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Ondras »

A jak to vypadá v té hromadné kalkulaci? Teď jsem dělal rezervaci a žádné takové položky jsem si nevšiml?

wombatek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 64
Registrován: 22. 03. 2006, 13:12
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od wombatek »

je to schované v položce "daně a poplatky" - přilepené k odletové taxe (ale po kliknutí se rozepíše)

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: SE a administrativní poplatek

Příspěvek od Zlin142 »

wombatek píše: nakonec, chápu, že se platí za call centrum, ale za web, to už začíná zavánět praktikami z Irska.


Lepší než na tu jejich " erotickou linku" za 15 Kč/min je volat rovnou na Slovensko. Přes Telecom X-call to vyjde asi na 2.60 Kč/minutu. Operátorky moc svižné nejsou a rezervace jim trvá kolem 10 minut.

Killer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 152
Registrován: 02. 02. 2005, 10:24
Stav: Offline

Příspěvek od Killer »

No, to to pekne zacina. Zase nejake skryte poplatky.


Ondras
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 353
Registrován: 09. 02. 2003, 20:13
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Ondras »

na 20ti letenkách to hodí celkem slušnou sumu :?

Bobas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 05. 05. 2006, 16:44
Stav: Offline

Příspěvek od Bobas »

Snažil jsem se z tiskové mluvčí v Bratioslavě dostat, koloik se tedy platí za telefonickouo rezervaci, když je internetová o 150 Kč levnější, ale zahrála to do autu. Cenu mi neřekla. Totéž u českého zastoupení, kde ani nevěděli, jak se to počítá

Bobas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 05. 05. 2006, 16:44
Stav: Offline

Příspěvek od Bobas »

A ještě dodávám odpověď v originále: Dovolte mi Vasu otazku uviest na pravu mieru: Nezaviedli sme ziadne poplatky za telefonicke objednavky. Tak ako vo viacerych sferach obchodu, ked si objednate napr. CD cez Internet, tak ho dostanet lacnejsie, ako ked si ho kupite v specializovanej predajni. Tak aj klienti SkyEurope, ktori si zarezervuju svoje letenky on-line, ziskaju tieto letenky lacnejsie (mozu usetrit 150 KC za segment) nez keby sa rozhodli zarezervovat si letenky prostrednictvom nasho Call centra.

Gabriela Horváthová

Public Relations Manager

mucco
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 70
Registrován: 04. 06. 2005, 09:30
Stav: Offline

Příspěvek od mucco »

No ale uz jsem to rikal davno: neni vse zlato i kdyz tak vypadaaaa !! Letenka za 290kc je absolutne mimo realitu a nezaplati ani minimun nakladu. Je to dalsi pokus oblbnout lidi. Tech letenek bude cim dal tim min a postupne se nenapadne zvedne cena. Nebo tech letenek za 290 bude na letadlo 3-5 kusu. Provoz NG stoji hoooodne penez takze pohadky o letence za 290 si mohli nechat doma v Bratislave !!

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

mucco píše:No ale uz jsem to rikal davno: neni vse zlato i kdyz tak vypadaaaa !! Letenka za 290kc je absolutne mimo realitu a nezaplati ani minimun nakladu. Je to dalsi pokus oblbnout lidi. Tech letenek bude cim dal tim min a postupne se nenapadne zvedne cena. Nebo tech letenek za 290 bude na letadlo 3-5 kusu. Provoz NG stoji hoooodne penez takze pohadky o letence za 290 si mohli nechat doma v Bratislave !!


co to meleš? :o To snad všichni víme že nebudou prodávat celý letadlo za 290,- Nebo je v tvým příspěvku nějaká hlubší myšlenka?

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Robert »

mucco píše:Letenka za 290kc je absolutne mimo realitu a nezaplati ani minimun nakladu. Je to dalsi pokus oblbnout lidi. Tech letenek bude cim dal tim min a postupne se nenapadne zvedne cena.

A co letenky za 190 Kč od Smart Wings :?: Taky pokus, jak oblbnout lidi :?:

mucco
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 70
Registrován: 04. 06. 2005, 09:30
Stav: Offline

Příspěvek od mucco »

letenka za 190 od SW je jenom reakce na konkurenci. (pochopitelne taky blbost)Asi uz i u SW prisli na to, ze na cecha musis proste takhle. Oblbnout mu uz i tak dost blbej mozecek. Jinak to asi nejde, na blbe lidi musis hrat divadlo...

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Příspěvek od Tonda 2 »

No,porad mi to vychazi nejlevneji,jsem ted v BCN za nejakych 1500Kc vcetne tax za zpatecku.A Pariz mame v osmi lidech za 2200 na letenku.Tech letenek za hodne nizke tarify rozhodne neni jen par,aspon ze zacatku to tak bylo.

Varel Frystensky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 08. 12. 2004, 03:23
Stav: Offline

Příspěvek od Varel Frystensky »

mucco píše:letenka za 190 od SW je jenom reakce na konkurenci. (pochopitelne taky blbost)Asi uz i u SW prisli na to, ze na cecha musis proste takhle. Oblbnout mu uz i tak dost blbej mozecek. Jinak to asi nejde, na blbe lidi musis hrat divadlo...
No, dle presentace nizkonakladovek okolo sveta jsme dle Mucca banda hlupaku vsichni na planete Zemi. :(

mucco
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 70
Registrován: 04. 06. 2005, 09:30
Stav: Offline

Příspěvek od mucco »

No, dle presentace nizkonakladovek okolo sveta jsme dle Mucca banda hlupaku vsichni na planete Zemi. :(

Ja jsem to myslel uplne jinak... Narazel jsem na to, ze jeste pred rokem byla reklama na SW Litejte po Evrope od 30Eur. Byla to realnejsi suma a v konecnem dusledku ferovejsi pristup nez psat vsude letenky od 290kc a podobne. Kdyz dosahnout tuhle cenu se proste neda !!! Je to kravina. Pripoctes si admin priplatek a cenu za nevim co pak letist priplatek a ses stejne na tech 30 Eur. SW propagoval 30 Eur s poplatkama. Jsem si jist , ze to bylo ferovejsi akorat ze jsme zase u toho, ze Cech je blb a musis ho proste nejak os..t . To ale neni jenom u SW a SE ale koukni na reklamu v Tele Shopech, v tisku. Vse je kamuflaz a prameni to z toho jaka je mentalita naroda ... A to bys koukal ze jsou narody kde je jen tak neoblbnes. Cesi jsou naivni narod ale to se za 15-20 let mozna zmeni. NEZOUFEJTE :twisted: 8)


Odpovědět