Tech. problemy?

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Pavel píše:
Thisway píše:
PV píše:Jinak airshow není výsada pouze NG. Dá se instalovat třeba do Dakoty - ale stojí to dost peněz.

To já vím, jde jen o to, že Dakotu nikdo neprezentuje jako moderní stroj.

..no co si budeme povídat, -700 narozdíl od -500 je opravdu podstatně modernější stroj,ačkoliv to obyčejný cestující těžko pozná....ony ty změny jsou laikům docela ukryty :) , lepší avionika, nové křídlo, jiné motory podstatně lepší ekonomika provozu.....a to i bez air show :wink:

Já to, samozřejmě, vím, ale nejdůležitější je, aby to poznal cestující.


Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

Thisway píše:
Pavel píše:
Thisway píše:
PV píše:Jinak airshow není výsada pouze NG. Dá se instalovat třeba do Dakoty - ale stojí to dost peněz.

To já vím, jde jen o to, že Dakotu nikdo neprezentuje jako moderní stroj.

..no co si budeme povídat, -700 narozdíl od -500 je opravdu podstatně modernější stroj,ačkoliv to obyčejný cestující těžko pozná....ony ty změny jsou laikům docela ukryty :) , lepší avionika, nové křídlo, jiné motory podstatně lepší ekonomika provozu.....a to i bez air show :wink:

Já to, samozřejmě, vím, ale nejdůležitější je, aby to poznal cestující.


cestujícího hlavně zajímá jak se relativně za co nejmenší peníz přepraví z bodu A do bodu B a nejlépe se slušnou společností.... jak je známo tak ono 80% cestujících ani netuší jestli letí Airbusem nebo Boeingem, no a ještě je zatěžuj tím jestli je to -500 a nebo -700 8)

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Cestující u Smartu třeba teď s povděkem kvituje,že dostane housku se salámem grátis. A že to nemá winglety je mu buřt :wink: To je akce z posledního týdne - zatím poslední výstřel v přestřelce se SKY.

Mezi náma - ta houska není nic moc :wink: :wink:

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

PV píše:Cestující u Smartu třeba teď s povděkem kvituje,že dostane housku se salámem grátis. A že to nemá winglety je mu buřt :wink: To je akce z posledního týdne - zatím poslední výstřel v přestřelce se SKY.

Mezi náma - ta houska není nic moc :wink: :wink:

houska od Hrochů?:)

Skyfan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 289
Registrován: 04. 05. 2006, 19:57
Stav: Offline

Smart

Příspěvek od Skyfan »

SmartWings uz dava gratis i housku ? Jsem myslel, ze jenom napoje. Dobry


Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Chuť a konzistence je individuální záležitost každé jednotlivé housky, protože například dnes ráno letěli moji přátelé s SW PRG-CDG a říkali, že to nebylo špatné.

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

Air-Spotter píše:
Thisway píše:Takhle vidím ten rozdíl pro cestujícího opravdu téměř jen ve wingletech.
"Ty letadla maj nějaký vohnutý křídla nebo co, ale jinak mi přídou skoro stejný"

a normální cestují stejně neví co to tam na tom konci toho křídla je, jak se to menuje a už většinou vůbec neví k čemu slouží. :lol:


Pokud si ovsem vubec vsimnou ze na konci toho kridla "neco vohnutyho" je :D

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Já myslím, že winglety jso důležitým doplňkem letadla z estetického hlediska- jen tak zvenku cestující pozná, že " to letadlo je nějaký jiný..."

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

Thisway píše:Já myslím, že winglety jso důležitým doplňkem letadla z estetického hlediska- jen tak zvenku cestující pozná, že " to letadlo je nějaký jiný..."


My to pozname, ale znam spoustu lidi kteri se na letadlo jako takove ani nepodivaji... A pokud nelitaji casto, tak si ani neuvedomi ze je na kridle neco "divneho"...

Nezapomen ze my jsme letadly postizeni, tudiz vidime kazdou drobnost a tak winglety jsou pro nas naprosto neprehlednutelne ;-)

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

To jistě :wink: , ale winglety jsou něco jako tunning na autě. Nemusím být automobilový odborník, abych poznal, že tohle auto je trochu jiné, než to, co má můj soused. Já myslím, že když si lidé všimnou wingletů , jakože předpokládám, že si jich alespoň všimne každý, vůbec bych se nedivil, kdyby jej pokládal za estetické vylepšení..........

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

Thisway píše:To jistě :wink: , ale winglety jsou něco jako tunning na autě. Nemusím být automobilový odborník, abych poznal, že tohle auto je trochu jiné, než to, co má můj soused. Já myslím, že když si lidé všimnou wingletů , jakože předpokládám, že si jich alespoň všimne každý, vůbec bych se nedivil, kdyby jej pokládal za estetické vylepšení..........


oni winglety na letadle nejsou z důvodu tuningu,mají tam jiné opodstatnění.....nehledě na to,že můžeš mít i 737-300 s winglety no a zase poznáš prd,jestli je to nový nebo starý stroj... :D

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

Thisway píše:To jistě :wink: , ale winglety jsou něco jako tunning na autě. Nemusím být automobilový odborník, abych poznal, že tohle auto je trochu jiné, než to, co má můj soused. Já myslím, že když si lidé všimnou wingletů , jakože předpokládám, že si jich alespoň všimne každý, vůbec bych se nedivil, kdyby jej pokládal za estetické vylepšení..........


Ja mam prave jine zkusenosti - znam v okoli dost lidi kteri (by) si toho vazne nevsimli - to "by" je v zavorce umyslne, u nekterych jsem to testoval na fotkach (teba pritelkyne, a to uz je ode mne v letadlech celkem vycepovana ;-) ) a rozhodne si nevsimli niceho zvlastniho... Dost lidi ani na letisti po letadlech nekouka, dojde ke gatu, pocka na nastup, v letadle vezme noviny/knihu/jidlo a piti a co je na kridlech je vubec nezajima...

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

BTW kdyz uz mluvime o tom, ceho si vsimnou a nevsimnou lidi, nedavno mne prekvapil jeden znamy, ktery pracuje na Ruzyni a pohybuje se hodne u letadel - bavili jsme se o 747 a byl dost prekvapeny ze ma 4 hlavni podvozkove nohy a ne 2 jako ostatni letadla :-)
Coz je (resp. byla) podle mne vec ktere si clovek taky vsimne (i kdyz asi ne normalni cestujici, ale clovek z provozu jo)...

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

P.T. píše:BTW kdyz uz mluvime o tom, ceho si vsimnou a nevsimnou lidi, nedavno mne prekvapil jeden znamy, ktery pracuje na Ruzyni a pohybuje se hodne u letadel - bavili jsme se o 747 a byl dost prekvapeny ze ma 4 hlavni podvozkove nohy a ne 2 jako ostatni letadla :-)
Coz je (resp. byla) podle mne vec ktere si clovek taky vsimne (i kdyz asi ne normalni cestujici, ale clovek z provozu jo)...


pokud se pohybuje v hale na úrovni horní paluby,tak si skutečně nemusí všimnout kolik nohou je pod trupem :)

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

Pavel píše:
P.T. píše:BTW kdyz uz mluvime o tom, ceho si vsimnou a nevsimnou lidi, nedavno mne prekvapil jeden znamy, ktery pracuje na Ruzyni a pohybuje se hodne u letadel - bavili jsme se o 747 a byl dost prekvapeny ze ma 4 hlavni podvozkove nohy a ne 2 jako ostatni letadla :-)
Coz je (resp. byla) podle mne vec ktere si clovek taky vsimne (i kdyz asi ne normalni cestujici, ale clovek z provozu jo)...


pokud se pohybuje v hale na úrovni horní paluby,tak si skutečně nemusí všimnout kolik nohou je pod trupem :)


Prave ze na plose :D


Odpovědět