Cenové akce

Odpovědět
Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Alexx »

Honza130 píše:chystam se na jeden den na vylet do Amsterodamu.. ma cenu brat si pri rezervaci to pojisteni co tam nabizeji.. za 10 nebo 15euro ? ..


Dobrá otázka. Nikdy jsem si to pojištění nepříplácel, netuším k čemu je dobré - platí po dobu letu (předpokládám), takže stejně musím mít i pojištění na dobu pobytu. Když ale mám pojištění na celý den (včetně doby letu), proč připlácet nehorázné peníze?


Honza130
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 03. 10. 2007, 13:11
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Honza130 »

no asi se jim na to vykaslu a pripojistim se v pojistovne za max 100kc na den a je to :lol: ...

byl jste nekdo v AMS ne den ? Ma to cenu takhle na vejlet 8) ? Celkem se bojim pocasi, chci letet 14.11..

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Honza130 píše:no asi se jim na to vykaslu a pripojistim se v pojistovne za max 100kc na den a je to :lol: ...

byl jste nekdo v AMS ne den ? Ma to cenu takhle na vejlet 8) ? Celkem se bojim pocasi, chci letet 14.11..


Amsterdam má miniaturní centrum. Z jedné strany (Leidseplein) na druhou (Centraal Station) je to 10 minut volným krokem.

Jo a střed města je pěkně hnusnej, doporučuju okolní čtvrti kolem těch 3 hlavních kanálů.

Honza130
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 03. 10. 2007, 13:11
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Honza130 »

pepa007 píše:
Honza130 píše:no asi se jim na to vykaslu a pripojistim se v pojistovne za max 100kc na den a je to :lol: ...

byl jste nekdo v AMS ne den ? Ma to cenu takhle na vejlet 8) ? Celkem se bojim pocasi, chci letet 14.11..


Amsterdam má miniaturní centrum. Z jedné strany (Leidseplein) na druhou (Centraal Station) je to 10 minut volným krokem.

Jo a střed města je pěkně hnusnej, doporučuju okolní čtvrti kolem těch 3 hlavních kanálů.


aha .. no videl bych to na plavbu lodi po kanalu, koukal jsem ze to trva asi 80min nejaka trasa.. nebo to vzit z letiste do hlavniho mesta tim vlakem, ale to je zase hodina cesty navic.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Honza130 píše:aha .. no videl bych to na plavbu lodi po kanalu, koukal jsem ze to trva asi 80min nejaka trasa.. nebo to vzit z letiste do hlavniho mesta tim vlakem, ale to je zase hodina cesty navic.


loď je otrava. do centra vlakem a pak na špacír. a je tam levný sushi :wink:


Honza130
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 03. 10. 2007, 13:11
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Honza130 »

pepa007 píše:
Honza130 píše:aha .. no videl bych to na plavbu lodi po kanalu, koukal jsem ze to trva asi 80min nejaka trasa.. nebo to vzit z letiste do hlavniho mesta tim vlakem, ale to je zase hodina cesty navic.


loď je otrava. do centra vlakem a pak na špacír. a je tam levný sushi :wink:


jj s vlakem pocitam.. je to tam na celej den, nebo to mesto prolitnu za hodinku a pak neni co delat ? dej nejaky tipy jestli si tam byl ;). diky

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Příspěvek od OR »

Zase tak male a nezajimave centrum neni. Od Rijksmuseum k Amsterdam Centraal je to rekl bych vic nez 10 minut :-) Muzea jsou zajimavy, pokud Te zajimaji holandsti maliri, hodne zajimava je v Amsterdamu moderni architektura, pokud jsi zamereny dopravne (vlaky ci tramvaje), da se zajet do Utrechtu do zeleznicniho muzea (ze Schipholu primy vlak kazdou pulhodinu, doba jizdy cca pulhodina). Pripadne prohlidka pivovarnickeho muzea v Heinekenu, nejake prohlidky porada pry i Amstel. Pripadne muzeum nizozemskeho letectvi v Lelystad (tam jsem nebyl, ale pry zajimave - B743 KLM, hodne fokkeru...., cca hodina vlakem z letiste)
Parkrat jsem tam byl a stale mi prijde mesto zajimave.
Na lod po kanalech bych se byt tebou vykaslal, ale zalezi na nature. Spis mi prisla zajimave prijizdka lodi s exkurzi po pristavu.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Honza130 píše:
pepa007 píše:
Honza130 píše:aha .. no videl bych to na plavbu lodi po kanalu, koukal jsem ze to trva asi 80min nejaka trasa.. nebo to vzit z letiste do hlavniho mesta tim vlakem, ale to je zase hodina cesty navic.


loď je otrava. do centra vlakem a pak na špacír. a je tam levný sushi :wink:


jj s vlakem pocitam.. je to tam na celej den, nebo to mesto prolitnu za hodinku a pak neni co delat ? dej nejaky tipy jestli si tam byl ;). diky


tak za 2 hoďky to máš prolezlý skrz na skrz. do muzeí já nelezu ale je tam celkem kvalitka (Rembrandt, Van Gogh, of course).

jaxem psal, fakt levný sushi, super bar http://www.sushime.nl/ a čtvrt kolem tohohle baru je fakt hezká

na rembrandtplein na rožku v restauraci mají široký výběr ústřic, ale to už je trošku dražší.

na ulici mají dobrý bagety s různejma rybama - nebrat úplný centrum ale třeba na Nieuwmarktu byl dobrej stánek.

celý město se vyznačuje tím, že se všude potulujou hordy vožralejch anglánů nebo skopčáků kteří míří do redlight districtu za aušusovejma thajskejma kurvama.

co je v amsterdamu zajímavý je moderní architektura pokud tě to zajímá. Nemo od Renza Piana, Silodam od MVRDV a hodně dalších slušnejch kousků.

celkově jsem z toho byl spíš zklamanej až na to sushi a přilehlou čtvrt :wink:

djspek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 18. 09. 2007, 21:48
Oblíbené typy letadel: B737,B757,B767,B777
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od djspek »

MK píše:
djspek píše:nechal som sa trochu inspirovat tebou a akciou a zvolil som smrtiacu kombinaciu v priade niakeho meskania...
Odlet VIE - PRG
15:50 - 16:40

PRG - KSC
19:00 - 20:15

KSC - BTS
21:10 - 22:00

Cena komplet do 1500Sk vratane poplatkov.Tak uz len aby vsetko klaplo a pocasie bolo ok.


WOW! tak do toho bych asi nesel... :D ...ja jak je takovy prestup pod 4 hodiny, tak od toho radsi davam ruce pryc.. tak budu drzet palce, aby to vsechno dopadlo!! (v pripade meskani je vyhoda, ze i z KSC i z PRG neni problem se do BTS dostat vlakem nebo vidlibusem :wink: )



No tak zajtra si to idem preletiet,drzte palce hlavne na pocasicko

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

djspek píše:No tak zajtra si to idem preletiet,drzte palce hlavne na pocasicko


hele ale tohle je fakt jen "proletět se". to si ani neprohlídneš letiště. přijde mi škoda i těch 1500 SKK za to že nakonec zkejsneš v košicích a budeš muset do Blavy nějakým nočním cigošexpressem :lol:

djspek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 18. 09. 2007, 21:48
Oblíbené typy letadel: B737,B757,B767,B777
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od djspek »

hele ale tohle je fakt jen "proletět se". to si ani neprohlídneš letiště. přijde mi škoda i těch 1500 SKK za to že nakonec zkejsneš v košicích a budeš muset do Blavy nějakým nočním cigošexpressem :lol:


V Prahe som nieco cez 2hodinky,tak to sa da stihnut a do PRG idem este na 2dni v decembri,tak sa chystam zaplatit si aj tu prehliadku co poriada Letiste Praha.Ide fakt len o to sa preletiet ale pevne dufam,ze cigošexpress nehroziii :lol:

Cherokee
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 446
Registrován: 18. 07. 2006, 18:34
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Cherokee »

djspek píše:V Prahe som nieco cez 2hodinky,tak to sa da stihnut a do PRG idem este na 2dni v decembri,tak sa chystam zaplatit si aj tu prehliadku co poriada Letiste Praha.Ide fakt len o to sa preletiet ale pevne dufam,ze cigošexpress nehroziii :lol:


Ja sa ospravedlnujem, ale stale mi nejako unika zmysel tejto akcie. Keby si to spojil s nejakym poznavanim, navstevou leteckeho muzea, alebo cosi take. Takto z toho nebudes mat nic ani ty, ani letecka spolocnost. Asi uz starnem. Pre mna je to strateny cas a vyhodene peniaze.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

Cherokee píše:Ja sa ospravedlnujem, ale stale mi nejako unika zmysel tejto akcie. Keby si to spojil s nejakym poznavanim, navstevou leteckeho muzea, alebo cosi take. Takto z toho nebudes mat nic ani ty, ani letecka spolocnost. Asi uz starnem. Pre mna je to strateny cas a vyhodene peniaze.


niekto rad bicykluje, iny sa zase rad vozi vlakom, no a niektori radi lietadlom? :wink:

stano
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 430
Registrován: 13. 12. 2003, 21:39
Stav: Offline

Příspěvek od stano »

whiskey píše:niekto rad bicykluje, iny sa zase rad vozi vlakom, no a niektori radi lietadlom? :wink:


Presne, tak. Niekto rád lieta. A keď už tá možnosť výhodných leteniek je, tak prečo to nevyužiť a neužiť si ?

Cherokee
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 446
Registrován: 18. 07. 2006, 18:34
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Cherokee »

stano píše:Presne, tak. Niekto rád lieta. A keď už tá možnosť výhodných leteniek je, tak prečo to nevyužiť a neužiť si ?


Mate pravdu chlapci a kludne si to robte, ked sa Vam to paci, ja som len vyjadril svoj nazor. Lietanie mam rad, ale asi by ma nikdy nenapadlo si sadnut do lietadla len tak, bezucelne. Takisto ja napriklad nechapem ani tych, co letia, aby nalietali mile. Ale tento moj nazor bude asi ovplyvneny aj tym, ze lietam az prilis casto, aj ked sa mi nechce.


Odpovědět