Cenové akce

Odpovědět
persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od persona »

No, Amsterdam zpáteční za 650 vč. poplatků:-) to je dobré to jsem nevychytal...Ryanair skutečně rozmazluje: na půlku srpna mám 980 Kč pro dva all incl. Bratislava - Milano a půlka září BRQ - STN a zpět za 1200 Kč též pro dva a včetně všech poplatků:-)


Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Příspěvek od Tonda 2 »

tak jsem neodolal :) a koupil si na víkend Kodaň za 1398Kč včetně všech poplatků odlet za dva týdny...

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

persona píše:No, Amsterdam zpáteční za 650 vč. poplatků:-) to je dobré to jsem nevychytal...Ryanair skutečně rozmazluje: na půlku srpna mám 980 Kč pro dva all incl. Bratislava - Milano a půlka září BRQ - STN a zpět za 1200 Kč též pro dva a včetně všech poplatků:-)


on létá FR na MXP?

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

na BGY na MXP to ted bude asi rozjíždět easy...

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

no hlavně to chce psát kódy a ne města, to je jak přistát v PED a trvdit , že jsem v Praze :-D


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od j.ree »

bugr píše:no hlavně to chce psát kódy a ne města, to je jak přistát v PED a trvdit , že jsem v Praze :-D


Nebo ze letim do Frankfurtu s FR :D

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Robert »

Tak mi přišel mail, že SkyEurope má do pátku akci "Italské léto" od 499 Kč včetně poplatků. Na jejich webu jsem ale zatím nic nenašel.

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Příspěvek od context »

Robert píše:Tak mi přišel mail, že SkyEurope má do pátku akci "Italské léto" od 499 Kč včetně poplatků. Na jejich webu jsem ale zatím nic nenašel.


hladaj konkrétne lety a nájdeš...
napr.: akcia UK a IE od 599 sa dá nájsť na september v pohode...

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Třeba do NAP je tam toho spousta...

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4082
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od HighFlyer »

Robert píše:Tak mi přišel mail, že SkyEurope má do pátku akci "Italské léto" od 499 Kč včetně poplatků. Na jejich webu jsem ale zatím nic nenašel.

Prave jsem zakoupil TSF, bylo toho tam v srpnu celkem dost, v zari jeste vic. Totez FCO a NAP. Na BGY a TRS jsem se nedival. Skoda, ze to neni na OLB, tam bych se podival asi nejradej.

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Příspěvek od kuba.biker »

Nevíte někdo jak to vypadá s finanční situací Sky Europe? Na září mají v akci letenky za 300CZK one way s taxami, tak bych rád věděl, zda je do té doby jejich ztráta nepošle ke dnu...(?)

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

to neví někdo, všichni je na fórech melou kraviny. Pokud člověk nevidí do jejich účetniství a smluv tak prostě nemůže vědět.
A nedat ORY rt za 454kč je prostě hřích :lol:

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Příspěvek od context »

práve som si robil štatisktiku volných termínov z BTS a myslím, že je v tej akcií kus marketingu...
každopádne je príjemné spraviť si výlet cez víkend...

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Příspěvek od OR »

bugr píše:to neví někdo, všichni je na fórech melou kraviny. Pokud člověk nevidí do jejich účetniství a smluv tak prostě nemůže vědět.
A nedat ORY rt za 454kč je prostě hřích :lol:


No, cena paliva, odpisy noveho B737, minimalni predepsane udrzby, platy posadek, letistni preletove, navigacni taxy, handling se +- vi.
Drobnosti typu smlouvy na handling na zaloznim letisti zadedbavam.

Podle meho je dneska naklady na rotaci napr PRG-ORY-PRG se zapoctenim toho co jsem napsal nekde kolem 400 tisic Kc. Pri nejake 80% obsazenosti a zapocteni nejake rezie je realna cena za zpatecni letenku cca 4000 Kc.
Cili pro vytvoreni provozniho zisku potrebuju prodat na kazdou rotaci cca 120 letenek prumerne po 4000 Kc. Cili kdyz nekdo leti za tisicovku, nekdo jiny musi letet do Parize za sedm tisicovek. Do toho jaky je pomer letenek za litr a za sedm tisic nevidim, mozna by mohl nekdo s checkinu naznacit, kolik odbavuje drahych letenek.

Do teto kalkulace nepocitam splatky uveru, coz taky nekdy prijde. Mluvim o provoznim zisku. Cash se asi neda do budoucna ziskavat jen od akcionaru.

Upozornuji, ze se ani nahodou nezivim ekonomikou letecke dopravy. Jen jsem si vzal kalkulacku a 10 minut odhadoval, cetl na webu RLP a pocital.

Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Příspěvek od Steve »

Tak super akce, hned jsem koupil PRG-AMS na víkend pro 7 lidí, cena 605 CZK RT na jednoho je dost dobrá, i když na FR nemá :-)

Co mě ale mrzí je, že jsem to musel udělat přes SA, web SkyEurope prostě od rána zase nejede. To je vážně zase přístup. Zase na druhou stranu, aspoň my znalí můžeme v klidu bookovat na SA, když se davy lidí snaží dostat na web NE :lol:


Odpovědět