Cenové akce

Odpovědět
Carlos_Plzeň
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 19. 07. 2007, 15:02
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od Carlos_Plzeň »

Steve píše:j.ree: Máš kliku, že Carlos_Plzeň vyrazil do Maroka, jinak bys to od něho schytal... :lol:

Jeste ne, az zitra :-) Ale já na to pako už ani nereaguju :-/ Jdu si proletět svých pět segmentů(což je podle někoho polovina centovek od ryana :-D) a nemínim si to něčim ani někym kazit...


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od alesesl »

Carlos_Plzeň píše:
Steve píše:j.ree: Máš kliku, že Carlos_Plzeň vyrazil do Maroka, jinak bys to od něho schytal... :lol:

Jeste ne, az zitra :-) Ale já na to pako už ani nereaguju :-/ Jdu si proletět svých pět segmentů(což je podle někoho polovina centovek od ryana :-D) a nemínim si to něčim ani někym kazit...


stastny let, kdyz tak hod sem nejaky kratky trip report s foteckama. maroko me docela zajima.

Hi-surfer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 07. 12. 2007, 21:14
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od Hi-surfer »

Právě jsem zakoupil 16 segmentů po 9 Eur, poslední je až na začátek září 2009. Připadám si trochu jako v casinu, ale odvážnému štěstí přeje :D

Web Sky se skoro zastavil, některé segmenty jsem koupil až na 3. - 4. pokus - při odesílání platby to prostě spadlo. Myslím, že NE přichází o neuvěřitelné peníze kvůli problémům webu a to dlouhodobě. Škoda.

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od context »

Hi-surfer píše:Právě jsem zakoupil 16 segmentů po 9 Eur, poslední je až na začátek září 2009. Připadám si trochu jako v casinu, ale odvážnému štěstí přeje :D

Web Sky se skoro zastavil, některé segmenty jsem koupil až na 3. - 4. pokus - při odesílání platby to prostě spadlo. Myslím, že NE přichází o neuvěřitelné peníze kvůli problémům webu a to dlouhodobě. Škoda.


nejaké zaujímavé destinácie?

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od context »

pozerám, že letenky za 9eur pomaly miznú na niektorých termínoch a destináciach...


poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od poja »

context píše:pozerám, že letenky za 9eur pomaly miznú na niektorých termínoch a destináciach...


nemizej jen letenyk za 9eur ale dokonce i celý lety :D

AQUARIUS
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 45
Registrován: 19. 01. 2008, 21:49
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od AQUARIUS »

poja píše:
context píše:pozerám, že letenky za 9eur pomaly miznú na niektorých termínoch a destináciach...


nemizej jen letenyk za 9eur ale dokonce i celý lety :D

které například?

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od vitezslav »

Koupili jste někdo ještě nějaké losy?? :D Já nakonec Brusel na začátek května... V nejhorším holt přijdu o 680Kč... Rozhodně to nebude moje největší životní ztráta. Znáte to - Brusel, Brusel, to je teda průser! :lol:

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od context »

kúpil tu niekto niečo zaujímavé alebo sa vám zdá nevýhodný kurz?

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od alesesl »

jsem chtel koupit nejake letenky ale pak jsem se na ne vyflakl. uz jednou jsem koupil v akci takto letenky a pak moje lety porusily a jejich nabizena alternativa se me nehodila tak jsem z nich 2-3 tydny tahal penize zpet, takze jsem se na to tentokrat vyprdl.

Mam se skyeurope skoro vsechno proleteno, krome 2 dennich vyletu a to 22/11 AMS a 6/12 ORY a pak s nima koncim a uz nebudu nic rezervovat. Tedka jsem bookoval pro nekoho BRU na par dni a udelal jsem to s Brussels airlines, asi chteli mit jistotu ze poleti, ikdy SKY byl o a1/3 levnejsi.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od euroflyer »

pročpak asi běží nyní takováto velká akce?-)
Company Information

31.10.2008

SkyEurope Holding AG ("SkyEurope") announces that the EUR 15 million loan granted in December 2007 by York Global Finance II S.a r.l. ("York") to SkyEurope Airlines a.s, becomes due and payable, according to the terms of the loan, on or before 22 November 2008.

The further EUR 10 million bridge loan facility granted in September 2008 by York to SkyEurope Airlines a.s becomes due and payable, according to the terms of the loan, on or before 5 November 2008. This maturity date may be extended at the Lender's discretion according to the bridge loan agreement.

Repayment of the EUR 15 million loan of December 2007 was guaranteed by SkyEurope Holding AG, which guarantee is secured by the pledge of all shares of SkyEurope Holding AG in SkyEurope Airlines a.s. The granting of this pledge was authorized under item 8 of the agenda of the Annual General Meeting of February 14, 2008.

Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od Steve »

Tak se to zdá být jasné, SE Holing ručí Yorku za splacení půčky všemi akciemi Sky Europe, a.s., tedy laicky řečeno, celou aerolinkou jako takovou. Jelikož nebudou peníze na splacení půjčky, akcie připadnou Yorku

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od poja »

tak o sky a jejich problemech už se ví i v novym světě...
http://flyertalk.com/forum/showthread.php?t=883786

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od RadekFM »

Nechápu jednu věc, proč v době kdy se drží posledního stébla prodávají letenky za směšných 9 euro, jakou to má logiku ? měl jsem možnost si takovou koupit ale neudělal jsem to, je to přece likvidační ! SkyEurope neblázněte.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Cenové akce

Příspěvek od euroflyer »

RadekFM píše:Nechápu jednu věc, proč v době kdy se drží posledního stébla prodávají letenky za směšných 9 euro, jakou to má logiku ? měl jsem možnost si takovou koupit ale neudělal jsem to, je to přece likvidační ! SkyEurope neblázněte.

na to je celkem jednoduché vysvětlení: letenku za 9 euro si koupí třeba sto lidí, tj. 900 euro namísto 5 lidí za 90 euro. a k pochopení celého doporučuji projít si pár knih o cash flow:-)


Odpovědět