Zadluženost SkyEurope

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

pepa007 píše:Ty máš nějakej komplex? Akorát ze sebe děláš vola :wink:


Snad tě ten příspěvek nepřekvapuje.... Když cítím radost a uspokojení, dám to najevo. Nic víc.

Komplex? Z čeho :D ?


mike-delta
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 75
Registrován: 20. 02. 2006, 18:00
Bydliště: LUX
Stav: Offline

Příspěvek od mike-delta »

http://www.euro.cz/id/enn1483ay0/detail.jsp?id=82319

zajimavy prispevek na Euru.

taky si myslim, ze Skowronek s Mandlem si zaslouzi obdiv, ale ten nejdulezitejsi krok je teprve ceka...nakroceno ale zrejme maji.

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

mike-delta píše:http://www.euro.cz/id/enn1483ay0/detail.jsp?id=82319

zajimavy prispevek na Euru.

taky si myslim, ze Skowronek s Mandlem si zaslouzi obdiv, ale ten nejdulezitejsi krok je teprve ceka...nakroceno ale zrejme maji.

Navzdory všem svým antipatiím mohu toto jen těžko popřít.

Jen nevím, co je v tom článku myšleno tou úspěšnou agresivní kampaní. "ČAS na změnu" na homo sapiens sapiens určitě moc nezapůsobí. To bylo asi spíš pro ovečky (škoda, že zemřela ovce Dolly. Její tvář už by určitě dávno zdobila nějaký modrý Boeing).

Pro lidi je "Letenky za -10,- Kč", což dostalo Sky před soud...

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Thisway píše:Snad tě ten příspěvek nepřekvapuje.... Když cítím radost a uspokojení, dám to najevo. Nic víc.

Komplex? Z čeho :D ?


Máš pravdu, zas až tak moc mě tvůj "příspěvek" nepřekvapuje.

1. jsi hlupák když cítíš "radost a uspokojení" pokud se někomu nedaří
2. jsi hlupák pokud jsi přesvědčen, že se SkyEurope se nedaří

Z čeho komplex? To já nevím, to by ses měl ptát sám sebe :wink:

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

pepa007 píše:Máš pravdu, zas až tak moc mě tvůj "příspěvek" nepřekvapuje.

1. jsi hlupák když cítíš "radost a uspokojení" pokud se někomu nedaří
2. jsi hlupák pokud jsi přesvědčen, že se SkyEurope se nedaří

Z čeho komplex? To já nevím, to by ses měl ptát sám sebe :wink:

Fakt se mi chce brečet...

Jednou, když si mě označil za socana, jsi mi napsal, abych nebyl citlivka. Tohle bych od tebe nečekal :D

1. Tvůj slovník už ani nekomentuju ...paranoidní nacionalista, socan, trouba, hlupák-to všechno jsem jenom já. No, ať si každej udělá obrázek sám...

2. Když se konkurenci nedaří, obvykle z toho máš "radost"

3. Nejsem přesvědčen, že se Sky nedaří. Teoreticky je to velmi perspektivní projekt ( zatím ztrátový).

Už jsem upozorňoval, že některé mé příspěvky na téma SkyEurope jsou nadsazené. Od té doby na podobné mé příspěvky nikdo nereagoval tak podrážděně jako ty. Tak to extra pro tebe píšu ještě jednou:
Ber to s nadsázkou :!: :!:

To, že si do SkyEurope rád rejpnu, to tě nemusí podněcovat k takovýmhle sprchám zbytečnejch urážek.

Jsem natolik galantní, že budeš-li chtít, budu extra pro tebe nadsazené příspěvky nějak označovat. Chceš? :evil:


FL330
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 19. 07. 2003, 14:39
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Příspěvek od FL330 »

Kua chuapi, klidek...

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Thisway píše:Fakt se mi chce brečet...

Jednou, když si mě označil za socana, jsi mi napsal, abych nebyl citlivka. Tohle bych od tebe nečekal :D

1. Tvůj slovník už ani nekomentuju ...paranoidní nacionalista, socan, trouba, hlupák-to všechno jsem jenom já. No, ať si každej udělá obrázek sám...

2. Když se konkurenci nedaří, obvykle z toho máš "radost"

3. Nejsem přesvědčen, že se Sky nedaří. Teoreticky je to velmi perspektivní projekt ( zatím ztrátový).

Už jsem upozorňoval, že některé mé příspěvky na téma SkyEurope jsou nadsazené. Od té doby na podobné mé příspěvky nikdo nereagoval tak podrážděně jako ty. Tak to extra pro tebe píšu ještě jednou:
Ber to s nadsázkou :!: :!:

To, že si do SkyEurope rád rejpnu, to tě nemusí podněcovat k takovýmhle sprchám zbytečnejch urážek.

Jsem natolik galantní, že budeš-li chtít, budu extra pro tebe nadsazené příspěvky nějak označovat. Chceš? :evil:


ad 1 - souhlasím
ad 2 - pokud seš v ČSA tak doporučuju dívat se hlavně na sebe a ne jen doufat, že ostatní kolem se sami zhroutí. je to jako smát se někomu že chytnul kapavku když sám máš syfilis :lol:
ad 3 - výborně, pak jsi hlupák jen jednou :wink:

sprcha urážek? že by potrefená husa? nemám rád sebevědomí bez základu. ale Ziti byla horší :twisted:

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

pepa007 píše:ad 1 - souhlasím
ad 2 - pokud seš v ČSA tak doporučuju dívat se hlavně na sebe a ne jen doufat, že ostatní kolem se sami zhroutí. je to jako smát se někomu že chytnul kapavku když sám máš syfilis :lol:
ad 3 - výborně, pak jsi hlupák jen jednou :wink:

sprcha urážek? že by potrefená husa? nemám rád sebevědomí bez základu. ale Ziti byla horší :twisted:


Jestli jsem v ČSA? Řekněme, že v rámci studijní praxe (do které jsem ještě nenastoupil) ano. Každopádně ze své pozice tam asi těžko něco zmůžu.

Z čeho usuzuješ mé sebědomí? Z toho, že se odvažuji kritizovat SkyEurope? Z toho, že mě nechávají chladným letenky za -10,- Kč?
Z toho, že nemám rád styl reklamy "ČAS na změnu", stejně jako "Bye bye SkyEurope" či "Arrivederci Alitalia"? To je sebevědomí?

Ale baví mě tě vytáčet, baví mě sledovat, jak mě zásobuješ urážkama a smajlíkama. Baví mě, když vím, že na něco určitě odpoví jeden týpek stále stejným způsobem, baví mě, když můžu napsat jednou za čas seznam slov, kterými si mě označil, baví mě, když můžu předpovídat, která z nich příště použiješ...

Chtěl bys mi napsat, že jsem blázen a že tě nic nevytáčí+ pár smajlíků. Ale pepčo, na rovinu, když se na to zpětně podíváš, tak až na výjimky se tu nikdo evidentně tak nevytáčí jako ty, a to hlavně kvůli úplnejm prkotinám. Mám jeden dar: vím, kde končí hranice opozice a kde je nejlepší se jen smát.
Kdybych napsal, že seš teplej komouš, pak bych to všechno chápal, ale já bych něco takového o nikom nenapsal. To je tvůj styl.

Přeji ti mnoho fantazie do dalšího urážení. Sloužíš mi tady téměř jako dvorní šašek a jsem rád, že to tady zpestřuješ.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Thisway píše:Jestli jsem v ČSA? Řekněme, že v rámci studijní praxe (do které jsem ještě nenastoupil) ano. Každopádně ze své pozice tam asi těžko něco zmůžu.

Z čeho usuzuješ mé sebědomí? Z toho, že se odvažuji kritizovat SkyEurope? Z toho, že mě nechávají chladným letenky za -10,- Kč?
Z toho, že nemám rád styl reklamy "ČAS na změnu", stejně jako "Bye bye SkyEurope" či "Arrivederci Alitalia"? To je sebevědomí?

Ale baví mě tě vytáčet, baví mě sledovat, jak mě zásobuješ urážkama a smajlíkama. Baví mě, když vím, že na něco určitě odpoví jeden týpek stále stejným způsobem, baví mě, když můžu napsat jednou za čas seznam slov, kterými si mě označil, baví mě, když můžu předpovídat, která z nich příště použiješ...

Chtěl bys mi napsat, že jsem blázen a že tě nic nevytáčí+ pár smajlíků. Ale pepčo, na rovinu, když se na to zpětně podíváš, tak až na výjimky se tu nikdo evidentně tak nevytáčí jako ty, a to hlavně kvůli úplnejm prkotinám. Mám jeden dar: vím, kde končí hranice opozice a kde je nejlepší se jen smát.
Kdybych napsal, že seš teplej komouš, pak bych to všechno chápal, ale já bych něco takového o nikom nenapsal. To je tvůj styl.

Přeji ti mnoho fantazie do dalšího urážení. Sloužíš mi tady téměř jako dvorní šašek a jsem rád, že to tady zpestřuješ.


Tím sebevědomím jsem myslel jak se ty a celá ta sebranka kolem ČSA pořád posmíváte SE, přitom ta vaše ČSA je v mnohem větším srabu, ale vy to nechcete vidět. To mi nepřijde příliš intelignetní.

Dosud jsem se snažil brát tvoje příspěvky relativně vážně, s tím že chceš diskutovat, a snažil jsem se ti vysvětlit v čem seš mimo. Ale pokud sem záměrně a vědomě píšeš nesmysly tak to můžeme ukončit. :roll:

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Ale uz se vy dva nehadejte sakra,kdo se ma na to koukat! A nevim nic o tom ze by Sky byl na tom lip nez CSA,ono dluh 400mil je furt min nez 1,6mld... A v dnesnim svete je hodne malo aerolinek ktery fakt hodne vydelavaji...A nepocitam tam pochopitelne ropne magnaty...

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

pepa007 píše:Tím sebevědomím jsem myslel jak se ty a celá ta sebranka kolem ČSA pořád posmíváte SE, přitom ta vaše ČSA je v mnohem větším srabu, ale vy to nechcete vidět. To mi nepřijde příliš intelignetní.

Dosud jsem se snažil brát tvoje příspěvky relativně vážně, s tím že chceš diskutovat, a snažil jsem se ti vysvětlit v čem seš mimo. Ale pokud sem záměrně a vědomě píšeš nesmysly tak to můžeme ukončit. :roll:


Neposmívám se SkyEurope, jenom do něj rejpu. To je rozdíl. Jak jsem již napsal, je to teoreticky velice perspektivní společnost a mohu za sebe potvrdit, že předpokládám v následujících létech i její ziskovost. Její vystupování se mi ale nelíbí a vzhledem k příslušnosti ke "konkurenci" mě přirozeně spíš těší její neúspěchy než úspěchy.
Kdybys měl lepší paměť a četl pečlivě mé příspěvky, věděl bys, že jsem si moc dobře vědom problémů ČSA a že pravidelně navrhuji či se vyjadřuji k jejich řešení. Někdo v ČSA problémy vidí a snaží se je řešit, někdo si hlídá hlavně vlastní kapsu. Nemůžeš ale říct o 5 300 lidech, že jsou slepí. Důkazem opaku je mj. to, že situace ČSA se patrně pomalu obrací k lepšímu. To ale se ale má řešit jinde.

Asi si to ani neuvědomuješ, ale naše korespondence se obvykle skládá z mých argumentů a tvých urážek. Hudruješ tu na mě jak předseda JZD. Tak se nenech vytáčet nadnesenejma příspěvkama, které poznáš tak, že to tady budeš pečlivě číst a sám odhadneš, do jaké míry se mají brát vážně. Ale máš tady pár příspěvků, které ukazují, že jsi člověk v mnoha směrech zdatný a proto nevěřím, že to nevidíš, ale podzřívám tě, že to vidět nechceš. Začni psát normálně o konkrétních probléméch. Pravda je, že na to, co jsem napsal o té nádheře, na to jsem nečekal reakci ani od tebe, ale věděl jsem, že když nějaká přijde, bude to zase nějaká perla...a taky že jo.
Oba už tady začínáme vzbuzovat odpor, proto navrhuji podat si ruce a zkoušet to dál...

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Ještě jedna drobná poznámka. To, že dělám praxi v ČSA, ještě neznamená, že tam budu pracovat celý život. Jsem ale loajální vůči svému (byť jen dočasnému) "zaměstnavateli". Ale vím jedno: pro SkyEurope pracovat určitě nebudu.
Naposledy upravil(a) Thisway dne 03. 12. 2006, 22:38, celkem upraveno 3 x.

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Thisway: Never say never my friend 8)

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

PV píše:Thisway: Never say never my friend 8)

Výjimka potvrzuje pravidlo 8)

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Thisway píše:Ale vím jedno: pro SkyEurope pracovat určitě nebudu.


Taky myslím že by tě tam nevzali :twisted:


Odpovědět