Let se SkyEurope

Anabel Lee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 212
Registrován: 29. 09. 2004, 15:03
Stav: Offline

Re: do Amsterdamu

Příspěvek od Anabel Lee »

Jay píše:Ahoj vsichni,
chystam se s nimi do Amsterdamu z Prahy, mate nejake doporuceni nebo rady? Jak to vypada v Amsterdamu, co se tyce spottingu?
Diky moc za rady, doporuceni, ... :wink:


AMS je snad nejlepsi spotterska destinace Evropy, prima provoz, sest rwys, uuuzasna terasa a ostatni spoty kolem letiste taky vubec nejsou k zahozeni.. k tomu nejlepsi mlecne vyrobky na svete (imho) , hoegaarden a pripadne nejake to pokourenicko :) AMS je moc fajn destinace. prima stranky o spotplacech jsou i zde> http://www.schipholspotter.com/


Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Anabel: Souhlasím s tebou ve všech bodech, až na ten Hoegaarden. To není pivo, to je za trest :!: :D

kober
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 13. 07. 2005, 15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kober »

Foxx píše:Anabel: Souhlasím s tebou ve všech bodech, až na ten Hoegaarden. To není pivo, to je za trest :!: :D

Ale jo, v létě bodne. Akorát je belgický...

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

kober píše:
Foxx píše:Anabel: Souhlasím s tebou ve všech bodech, až na ten Hoegaarden. To není pivo, to je za trest :!: :D

Ale jo, v létě bodne. Akorát je belgický...


A krásně "pročistí" organismus :lol:

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Yankee Alpha »

kober píše:
Foxx píše:Anabel: Souhlasím s tebou ve všech bodech, až na ten Hoegaarden. To není pivo, to je za trest :!: :D

Ale jo, v létě bodne. Akorát je belgický...

Na Plzničku rozhodně nemá :P


Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1253
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

Yankee Alpha píše:
kober píše:
Foxx píše:Anabel: Souhlasím s tebou ve všech bodech, až na ten Hoegaarden. To není pivo, to je za trest :!: :D

Ale jo, v létě bodne. Akorát je belgický...

Na Plzničku rozhodně nemá :P


A co takhle Zlatý bažant?? Abychom se alespoň národnostně vrátili k tématu, že.. :)

Anabel Lee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 212
Registrován: 29. 09. 2004, 15:03
Stav: Offline

Příspěvek od Anabel Lee »

kober píše:
Foxx píše:Anabel: Souhlasím s tebou ve všech bodech, až na ten Hoegaarden. To není pivo, to je za trest :!: :D

Ale jo, v létě bodne. Akorát je belgický...

me to moc chutna, ale tak rika se, ze je to pivo pro holky.. pokud by nekdo chtel byt verny mistnim specialitam tak holt musi nakoupit Amstel nebo Heiniken (myslim). Uz se tesim na patek, dam si Hoegaarden a budu koukat na modry jumba .]

pu
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 37
Registrován: 24. 10. 2006, 18:16
Stav: Offline

Příspěvek od pu »

Tak se nam to tema tady vydalo nekam hoodne daleko od puvodniho, co rikate? :wink:

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Re: let se SkyEurope

Příspěvek od Thisway »

Andie píše:Zajímalo by mě, vy, ktěří jste letěli s touto společností, jaký byl Váš celkový dojem z letu..(letadlo, posádka atd..)

Na palubě letadla SkyEurope Vás nečeká nic zvláštního. Může Vás zaskočit národnostní složení posádky-je možné že bude zcela nebo z části slovenská, protože SkyEurope je původně slovenská aerolinka. Pokud jde o chování personálu, je to individuální a momentální záležitost a těžko tedy podle toho posuzovat celou společnost. Inflight magazín slovensky, polsky, maďarsky, anglicky, německy. SkyEurope se (někdy až trapně) snaží vybudovat si dobrou image, a proto není důvod k jakýmkoliv obavám. Je-li Vašim cílem nejlevnější cesta a SkyEurope tuto možnost nabízí, asi nelze než doporučit...

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Thisway: Sorry, ale už jsi s tou "jazykovou otázkou" fakt trapný. Všichni tady víme, že nemáš Sky rád, tak už to neřeš.
Jay: Přidávám se k ostatním, co se týče spotteringu, mám v Evropě dvě nejoblíbenější letiště, a to Zurich a Amstr.

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

vitezslav píše:Thisway: Sorry, ale už jsi s tou "jazykovou otázkou" fakt trapný. Všichni tady víme, že nemáš Sky rád, tak už to neřeš.
Jay: Přidávám se k ostatním, co se týče spotteringu, mám v Evropě dvě nejoblíbenější letiště, a to Zurich a Amstr.

Jakou jazykovou otázkou? Ten inflight považuju za kuriozitu, tak jsem se o tom zmínil. Pokud jde o slovenskou posádku, nebylo to myšleno nijak negativně, je to prostě fakt. Není to prezentace mého celkového osobního názoru na SkyEurope jako společnost.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Thisway: Tak to jsem si oddych... :D Mně je celkem jedno, jestli je něco v češtině nebo slovenštině, hlavně, že tomu rozumím.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Thisway píše:
vitezslav píše:Thisway: Sorry, ale už jsi s tou "jazykovou otázkou" fakt trapný. Všichni tady víme, že nemáš Sky rád, tak už to neřeš.
Jay: Přidávám se k ostatním, co se týče spotteringu, mám v Evropě dvě nejoblíbenější letiště, a to Zurich a Amstr.

Jakou jazykovou otázkou? Ten inflight považuju za kuriozitu, tak jsem se o tom zmínil. Pokud jde o slovenskou posádku, nebylo to myšleno nijak negativně, je to prostě fakt. Není to prezentace mého celkového osobního názoru na SkyEurope jako společnost.


Andie se ptal(a) na dojmy z letu a ty vytahuješ že letuška je slovenka, pilot je maďar magazín je polsky... normálního člověka zajímá spíš jestli je letuška hezká, jestli s tím pilot umí nebo vylezl z buše a tříská tím při každým přistání a jestli je magazín barevnej se smysluplným čtením nebo je to s**t a dál jaký jsou sedačky / zpožění apod. seš prostě fixovanej...

BOEING737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 460
Registrován: 17. 04. 2005, 09:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Sky Europe

Příspěvek od BOEING737 »

Letěl jsem se SkyEurope z PRG do Paříže/Orly-Sud a zpět a nemůžu si stěžovat. Je pravda, že letušky jsou mírně neprofesionální (některé), ale co - každý jsme nějak začínal. Důležité je, že jejich dva boeingy 737-700 jsou zcela nové a myslím, že jsou i technicky v pořádku.
Během letu se dá zakoupit občerstvení. Nabízejí obložené bagety (cirka 120,-Kč/ks, nápoje (káva cca 50,-Kč, alkohol kolem 80,-Kč), různé snacky, sladkosti a dokonce i FreeShop.
Myslím že SkyEurope je dobrá společnost. A musím upozornit, že oba lety na čas, zpáteční let trval jen 1h05min. :)

kober
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 13. 07. 2005, 15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kober »

Taky jsem s nimi byl na ORY. Líbilo se mi to moc - hezké letadlo, personál příjemný a schopný (letěli jsme poprvé s děckem, pomohli, vysvětlili).


Odpovědět