Nové stránky

Odpovědět
Marek.R
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 245
Registrován: 13. 07. 2006, 16:45
Stav: Offline

Nové stránky

Příspěvek od Marek.R »

skyeurope má nové stránky podívejte se na www.skyeurope.com


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Nové stránky

Příspěvek od pepa007 »

Marek.R píše:skyeurope má nové stránky podívejte se na www.skyeurope.com


zajímavý. tu mapu destinací mohli nechat velkou, ikdyž easyJet ani Ryanair ji na hlavní stránce nemají vůbec. Super je "kalendář nízkých tarifů" :D

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

docela pěkné. kalendář levných tarifů je dobrá věc, dosud jsem to hledal přes student agency, ti to měli:-)

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Re: Nové stránky

Příspěvek od Jafa »

pepa007 píše:
Marek.R píše:skyeurope má nové stránky podívejte se na www.skyeurope.com


zajímavý. tu mapu destinací mohli nechat velkou, ikdyž easyJet ani Ryanair ji na hlavní stránce nemají vůbec. Super je "kalendář nízkých tarifů" :D


Ryan tam mapu má, ale u Easy jsem ho na českém webu už několikrát nenašel... :evil:

Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Re: Nové stránky

Příspěvek od Jay »

Já nevím, no, mě se nový web SkyEurope vůbec nelíbí. Hlavně se dost pomalu načítá a je trošku chaotický. :(


Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Luko2 »

Jediné co mě na nových stránkách při rezervaci zaujalo, je název tlačítka Návrat Spět a přehled měsíčních tarifů.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Nové stránky

Příspěvek od pepa007 »

Jafa píše:
pepa007 píše:
Marek.R píše:skyeurope má nové stránky podívejte se na www.skyeurope.com


zajímavý. tu mapu destinací mohli nechat velkou, ikdyž easyJet ani Ryanair ji na hlavní stránce nemají vůbec. Super je "kalendář nízkých tarifů" :D


Ryan tam mapu má, ale u Easy jsem ho na českém webu už několikrát nenašel... :evil:


z českýho webu easyJetu se mi nikdy nepodařilo na mapu dostat. Na anglickým webu tam vede link "where we fly to" ale v české verzi nápis "kam létáme" na stejným místě vůbec nereaguje :cry: psal jsem jim to před rokem na nějakou hotline ale žádná odezva...

jinak ten web Sky mi teď přijde takovej trochu komiksovej :) ale není to špatný. Čekal bych ale spíš že se budou chtít tvářit seriozněji.

Jen tu ženštinu na homepage si mohli odpustit :roll:, copak jsme nějací "spití roboši" nebo "tiráci a basmani" ? :lol:

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od HighFlyer »

Normalne se k novym (ani starym ani zadnym jinym) strankam leteckych spolecnosti na tomto foru (ani zadnym jinym foru) nevyjadruju. Nektery jsou halt pretechnizovany, nektery jsou az prilis "spartansky", nektery maji chudou grafiku a nektery jsou prezdobeny. To mne je vsechno suma fuk.

Teprve novy stranky SkyEurope me prinutily do fora napsat a vykriknout: KDE JE PROBOHA LETOVY RAD ?!? Proc musim klikat na "Our Destinations" (a zjistit, ze tam letovy rad neni), potom znovu zkoumat, kde by asi tak mohl byt dumyslne schovany, aha, pod "Info"... Ty jo! Ja jsem to nasel na druhej pokus!! (a na ctvrty kliknuti!)

Kdyz vstoupim na stranky letecke spolecnosti, tak me (a predpokladam, ze 99% ostatnich navstevniku) zajima: Odkud kam litate, KDY a za kolik. Nevim, proc pred temito klicovymi informacemi dostaly prednost jine odkazy, kterymi se vstupni stranka jen hemzi, jako napr. "SkyFashion Uniform Contest". Bezte s tema uniformama nekam, treba na Hradcany hlidat Vaska, ja jsem cestujici a chci vedet, kdy a kam litate!

A co se tyce te slecny na titulni strance, kterou zminuje pepa007, tak ta me ani neurazi, ale ani me nepresvedci, abych tuto spolecnost uprednostnil pred kteroukoli jinou. Presvedci me LETOVY RAD, cena a pripadne dalsi sluzby. Kazdopadne bych uprednostnil vstupni stranku BEZ SLECNY ale zato s LETOVYM RADEM nebo PORIADKOM nebo SCHEDULE nebo jak se tomu u SkyEurope rika...

(BTW, kdyz uz jsme u te fotky, tak tu slecnu fotil fotograf z prilis male vzdalenosti a jeste u toho lezel nebo klecel, diky cemuz to vypada, ze ma slecna nohu cislo 12, takze 2x vetsi nez oblicej. Ledaze by mela tak velkou nohu doopravdy, a v tom pripade se fotografovi omlouvam ;-)

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od HighFlyer »

A moje zakaznicka frustrace pokracuje:

Zkousim si zjistit cenu PRG-VIE v.v. na oblibene vanocni trhy. Vybiram si patek 14.12. tam a nedeli 16.12. zpet. Zadavam datum odletu 14 Dec a kdyz kliknu o radek niz na zpatecni datum a zvolim 16, tak se mesice u odletu i priletu zmeni zpatky na Sep. Uzasna prace java programatora!!! :evil: :evil: :evil:

Kdyz manualne jiz podruhe zmenim Sep na Dec, dostavam uzasnou zpravu "No flights available". Opakovane i pro jina data. Aspon jedna dobra zprava pro rodinny rozpocet: "Mamo, jedem autem!"

Zkousim ceskou verzi a nachazim dalsi absolutni prasarnu: rimske cislice misto nazvu mesicu. Tuto lahudku pro dyslektiky naprogramovali soudruzi jenom do ceske a slovenske verze, ostatni narodnosti zustavaji usetreny. V tuto chvili se stava uzivatelsky prijatelnejsi rumunska verze... Akorat do te Vidne halt nepoletim. Schade, Herr Bitter. Wie bitter!

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

HighFlyer píše:Schade, Herr Bitter. Wie bitter!


:lol: :lol: :lol:

no vzhledem k tomu že živobytí SkyEurope na tom webu stojí, tak by mohli mít tyhle prasečinky vychytaný :evil:

pokud tě jako zákazníka rozhodnutého koupit letenku jejich web od koupě odradil, nebo ti jo dokonce neumožnil, tak je to z jejich pohledu katastrofa a důvod pořádnýmu zemětřesení v IT oddělení... Ty původní stránky nebyly v tak zoufalým stavu aby se musela vypustit verze nevyladěná v zásadních oblastech...

+ doporučuju přeposlat tvůj příspěvek přímo do SkyEurope. přecejen je to vlastně v našem zájmu aby s tím něco udělali

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Musím říci, že pokud jde o design, docela se mi nové stránky Sky líbí. Celkem se trefili do mýho vkusu :wink: .

Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Příspěvek od Martin Horucka »

Nevim kam dat svuj dotaz a zakladat kvuli tomu nove tema nema cenu, tak to zkusim sem...
Chtel jsem se zeptat, pokud bych si chtel rezervovat pres web SE ubytovani, da se tam rezervace zaplatit kartou Visa Electron? stejne jako letenky? Nemam v tom jistotu a potreboval bych prave nejdriv koupit letenky a az potom ubytovani.. Jestli mate nekdo zkusenost, tak prosim poradte, diky :)

tombejtravel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 159
Registrován: 30. 07. 2007, 23:28
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od tombejtravel »

no stránky nové sú síce pekné, ale žeby ich tam niekto aktualizoval tak to sa nedá povedať. Veď ponuku práce tam ešte stále majú, a to už je takmer mesiac po konkurzoch, a ja sa neviem dočkať kedy budú nové a dosť ma to tam mýli.

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Chyba na webu?

Příspěvek od j.ree »

mate stejny problem jako ja, ze pokud zadam na webu skyeurope.com vyhledat letenku nekam, zaskrtnu kalendar nizkych tarifu, vyjedou mi pouze lety do 21. dne daneho mesice? Kdyz se posunu o mesic vpred, je zase nabidka jen do 21. dne mesice ... :?


Odpovědět