Nová linka Praha - Bratislava

Odpovědět
Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Nová linka Praha - Bratislava

Příspěvek od Luko2 »

Tak jsem včera prubnul novou linku do Bratislavy. Směrem do Blavy nás bylo v ranním spoji 78 lidí (52 %) a zpět večerním 90 (60 %).

Ráno jsme chytli malé zpoždění cca 10 minut, ale autobus v 9:30 jsem chytnul, takže mi to nevadilo. Zpět jsem přilétli o 10 minut dříve. V obou směrech letová hladina 8 - 8,5 km.

Od přiletové haly je 50 m zastávka busu 61, který jede na vlakáč do centra. Cena 18 Sk. Prodej jízdenek pouze v automatu na zastávce, tudíž to chce kovové mince, nebo rozměnit v novinovém stánku u zastávky. Ačkoliv dle jízního řádu má jet autobus cca 25 minut, díky zácpám to však bylo ráno 35 a večer dokonce 40 minut, takže při návratu zpět si dejte lehkou rezervu.

Pokud poletíte někdo později, tak dejte vědět jaká byla obsazenost spoje.


bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

ja letim 14 prosince, tak sem zvedavej, hlavne aby nebylo zpozdeni to bych z ty bratislavy nic ,..... dam urcite vedet....

George
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 15. 08. 2006, 19:59
Bydliště: Třemošná
Stav: Offline

Příspěvek od George »

Tak to jsme včera letěli spolu. Ráno letěl z Prahy ředitel SKY Jason Bitter. A večer byl také u odletu do Prahy.

PavelD
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1028
Registrován: 23. 01. 2004, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od PavelD »

Poslal jsem matku na inauguracni let, to je 28. 10. z Blavy.
Docela mne zaskočilo, že letěla s holkou, která se vytahovala, že zaplatila 300 Skk všechno sakumprásk. Přemýšlel jsem jak je to možné, a jediné, co mne napadlo byla letenka za korunu, koupená přímo na letišti v cash.
Na webu se platí ještě transakční poplatek za platbu kartou, cena TOTAL 300 Skk se nedá dosáhnout.

A nebo je to jiná finta ???

Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Luko2 »

George píše:Tak to jsme včera letěli spolu. Ráno letěl z Prahy ředitel SKY Jason Bitter. A večer byl také u odletu do Prahy.

Tak to byl zřejmě ten pán co se mu vehementně věnoval zaměstnanec letiště, který byl pérovat holky z check-inu, aby vzbudily ty spinkající kluky u toho nafukovacího hradu ČSA.


ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Příspěvek od ziletka »

Dneska rano jsem letel BTS-PRG a letadlo bylo plne tak na 90% a prileteli jsme o 5 minut driv.....

Skyfan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 289
Registrován: 04. 05. 2006, 19:57
Stav: Offline

BTS

Příspěvek od Skyfan »

Luko2: Jo tak tos byl Ty na te zastavce v Blave :-) Nu ale trosku se to info rozchází, protože podle mých zpráv bylo na palubě 73 pax a zpoždění nebylo ani deset minut.

Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: BTS

Příspěvek od Luko2 »

Skyfan píše:Luko2: Jo tak tos byl Ty na te zastavce v Blave :-) Nu ale trosku se to info rozchází, protože podle mých zpráv bylo na palubě 73 pax a zpoždění nebylo ani deset minut.

Podávám info, které jsem dostal od holek na check-inu. Zpoždění počítám 5,10,15..., a k té cifře 10 to bylo nejblíže. No moc nás tam na zastávce nebylo, kteří chytli bus v 9:30, takže máš snadnou volbu :)

Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Luko2 »

Kromě ředitele SKY Jasona Bittera, jak se zmínil "Geroge", byl na palubě i Jan Kudláček, moderátor pořadu Svět 2007 na TV Prima.

http://www.iprima.cz/tvareprimy/?11e=240&98e=99

jaykay
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 31. 10. 2007, 08:40
Stav: Offline

PRG-BTS-PRG

Příspěvek od jaykay »

čau, já jsem letěl předevčírem (pondělí 29. 10.) ráno 8:20 do BTS a včera večer 19:00 zpátky. Letenka za 703 kč zpáteční, koncová cena (inzerovaná samozřejmě jako 0 kč, haha :-).
Letadlo tam naplněno odhadem z 70%, včera zpátky už to bylo víc, řekl bych tak aspoň 85%.
Let tam odletěl o chvíli později, přistáli jsme v 9:15 místo 9:10 (to je upřesnění k té vaší diskusi). Zpátky to bylo horší, protože stejně jako když jsem byl v BTS před 2 týdny, měly opět všechny 4 večerní lety NE ohlášené zpoždění. Před 2 týdny to bylo v průměru 4 hodiny u každého (údajně měli poruchu letadla v BGY), včera 30-60 minut. My jsme měli 45 minut (nakonec z toho bylo jen 30) a myslím si, že tentokrát to mohlo být zase kvůli tomu chybějícímu letadlu, co sestřelilo lampu v KSC v neděli večer.
Přistání v PRG trochu drsné, navíc při brždění pilot najednou přidal motory, jako kdyby si najednou všiml, že konec dráhy je těsně před ním... Ale jinak OK :-) Teda chci říct NE :-)

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

poraďte co dělat v blavě když už se tam člověk vydá, docela bych tu linku vyzkoušel ale na spotting to tam neni určitě :-D

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

no ja si tam treba 14 prosince zaletim na vanocni trhy na kapustnicovu polevku s klobaskami... a az trocha borovicky probehne...

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

bedny píše:no ja si tam treba 14 prosince zaletim na vanocni trhy na kapustnicovu polevku s klobaskami... a az trocha borovicky probehne...


To se dela, delat lidem pred obedem chute :?: :lol:

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od maf »

bugr píše:poraďte co dělat v blavě když už se tam člověk vydá, docela bych tu linku vyzkoušel ale na spotting to tam neni určitě :-D


Spotting urcite nie, ale v meste sa da robit milion veci, napr. ako rakusania u nas vo firme vravia ze Blava je jedno velke stavenisko, tak si mozes pozriet to stavenisko, ako to vy v CR vravite jerab na jerabe, (neviem ci som to dobre vysklonoval u nas sa to povie zeriav na zeriave) :-), ale nie vazne napr. ja by som isiel asi na vyhliadkovu vezu co je v tom Ufe nad Novym mostom, alebo Most SNP sa to tiez vola. Prechadzka okolo Dunaja je pekna. Alebo pozriet baby do nakupneho centra Aupark :-). Dalsie tipy : Na hrad, do histor.centra, lanovkou na Kamzik, vecer do clubu Dopler alebo Charlies (ale min. s 1000 sk vo vrecku), lodou do Viedne,...

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

maf píše: vecer do clubu Dopler alebo Charlies (ale min. s 1000 sk vo vrecku), lodou do Viedne,...


ake trt, v Dopleri beru aj Amex a Diners :twisted:


Odpovědět