SkyEurope

Odpovědět
OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od OKTVC »

Killer píše:Tak na to nemusi byt jeden expert, aby poznal, ze ma prodejce pravdu. Ono prodavat dlouhodobe letenky za ceny nizsi, nez jsou letistni taxy opravdu jaksi nejde. Bohuzel NE dokazalo takto krivit trh docela dlouho.

Vzhledem k tomu, že SkyE moc neplatil letištní poplatky, je to nula od nuly pojde... Když je neplatil, nemusel si je do letenek ani započítávat :)


JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 04. 2009, 16:10
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od JSr »

Killer píše:Bohuzel NE dokazalo takto krivit trh docela dlouho.

no jo, hlavně, že jsme se tady nad tím křivením všichni radovali a jejich deformované letenky s chutí nakupovali :roll:

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od j.ree »

Nejak se tady zapomina na to, ze nove linky maji snizene poplatky a taky na to, ze jeste ne tak davno byly letenky o dost drazsi. Pak se bohuzel zlomilo to, ze lecili pujcku pujckou. Coz i v normalnim zivote je zabijak. Kdyby se drzeli toho, co uz jsem tu kdysi psal (nejit pod cenu X + zrusit okamzite nektere linky), byly by mozna stale tu. :roll:

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od dydzej »

JSr píše:
Killer píše:Bohuzel NE dokazalo takto krivit trh docela dlouho.

no jo, hlavně, že jsme se tady nad tím křivením všichni radovali a jejich deformované letenky s chutí nakupovali :roll:


S tim tvrzenim "vsichni se tady radovali a s chuti nakupovali" bych byl trosku opatrnejsi, osobne jsem se neradoval a NE "paskvilbusiness" nepodporoval. Kdyz nekdo popira zakony trhu, nesmi se divit, ze na nej jednou dojde.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od Globik »

Malvolio píše:Loni jsem letěl sobotní výlet ORY a zpět (takže pro dva celkem za 96,- Kč) a podařilo se mi nevytisknout si jednu boarding pass na zpáteční let. Fajn, vím, že mě to bude stát 10 euro za vystavení náhradní tak jdu na check-in, vystvětlím a check-inářka mi vystaví náhradní a nic za to nechce. Ač jsem jí tech 10€ nutil jak Ms Doyle čaj, tak si je nevzala. Já vím, že na mě by nevydělali ani za 4€ ani za těch 14€, ale je to jeden střípek do mozaiky....

Loni ve SPU, na checkinu podané zavazadlo, platba nevyžadována. Dotyčná osoba ale na rozdíl od Tebe žádné peníze nenutila :D


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od Globik »

"Mandl, jenž projekt vymyslel, tehdy rád vyprávěl, jak v roce 2002 s deseti lidmi řídil firmu z malé kanceláře v Bratislavě a kvůli penězům na výplaty si musel otevřít malou restauraci."

Nechápu souvislost s tou restaurací :shock:

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od The810 »

Globík píše:"Mandl, jenž projekt vymyslel, tehdy rád vyprávěl, jak v roce 2002 s deseti lidmi řídil firmu z malé kanceláře v Bratislavě a kvůli penězům na výplaty si musel otevřít malou restauraci."

Nechápu souvislost s tou restaurací :shock:


Zrejme toho casu este nemali kapital a na vyplaty niekde musel zarabat.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od HighFlyer »

Globík píše:Loni ve SPU, na checkinu podané zavazadlo, platba nevyžadována. Dotyčná osoba ale na rozdíl od Tebe žádné peníze nenutila :D

Ja jsem bez poplatku za podany zavazadla vyvazl jednou na LTN a jednou na SAW. Je pravda, ze jsem taky nikomu nic nenutil :wink:

suhajek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 10. 01. 2009, 14:12
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od suhajek »

Prave mi volala pani z banky,ze penize za letenky placene kartou mi vraci na kartovy ucet.Reklamace podana 1.9.

Caky
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 89
Registrován: 02. 03. 2009, 15:41
Bydliště: Praha-Prostějov
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od Caky »

suhajek píše:Prave mi volala pani z banky,ze penize za letenky placene kartou mi vraci na kartovy ucet.Reklamace podana 1.9.

A kdy jsi letenky kupoval? Jakou máš banku?

suhajek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 10. 01. 2009, 14:12
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od suhajek »

Letenky zakoupeny první týden v srpnu 7.8. PRG-ORY banka ČS. Musím je pochválit od začátku skvělý přístup, ještě jsem doposlal potrzení a šup dneska již volala, uvidíme ještě kdy tam dorazí ale podle mě do pár dnů když mi to potvrdili.

JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 04. 2009, 16:10
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od JSr »

omlouvám se za blbý dotaz, pokud se to tu už řešilo, ale to ty peníze banka dostane zpátky od Sky nebo z nějakého pojištění? To se docela prohnou, 280tis letenek, předpokládám, že většina placená kartou (já bohužel využila Paysafe (za těhle okolností trefný název :lol: ).

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od MEA »

HighFlyer píše:
Globík píše:Loni ve SPU, na checkinu podané zavazadlo, platba nevyžadována. Dotyčná osoba ale na rozdíl od Tebe žádné peníze nenutila :D

Ja jsem bez poplatku za podany zavazadla vyvazl jednou na LTN a jednou na SAW. Je pravda, ze jsem taky nikomu nic nenutil :wink:


hej, pravda jest, nocna sluzba na sabiha gokcen je rada ze zije a nieto este vyberat peniaze za batozinu:) cok tesekkur ederim benim istanbul arkadaslar!!!

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od OKTVC »

letectvi.cz:

"SkyEurope dlouhodobě nesplácela řádně závazky a využila přestávku před exekucemi, kterou jí poskytl obchodní plán sloužící jako podklad k vyhlášení restrukturalizace. Následně začala hromadně prodávat letenky," uvedl v dnešních Hospodárských novinách advokát Juraj Bizoň. "Ti, kteří rozhodli o prodeji letenek, vzhledem k ekonomickému a právnímu stavu letecké společnosti museli vědět, že zaplacené lety už neuskuteční a peníze klientům nevrátí," dodal advokát. ...

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od aviatic »

Jsou to prostě obyčejní gauneři a podvodníci


Odpovědět