SkyEurope

Odpovědět
OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od OKTVC »

Robert píše: :?: :?: Můžu se zeptat, co ti SkyEurope udělaly

Nic co by se člověka dotklo a hnalo k velké nenávisti. Samozřejmě by se dali tvrdit věci, které diskutéři rozmetají, že to je běžné a jsou i horší firmy, např. kvůli neplacení SkyE dostali další firmy do nepříjemné finanční situace, která se odrazila v propuštění známých; několika známým razantně změnili život, ať už nezaplacením mezd či propuštěním; okradání států a firem, což se v důsledku přenáší na občana... ale na tom se netočím. Nemám je prostě rád a vůči jejich příznivcům jsem v opozici. Přijde mi to přeneseně, jako by někdo vykradl banku a část peněz rozdal a byl proto obdarovanými oslavován. Na hrubý pytel, hrubá záplata.


PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od PDan »

Lubor píše:http://ekonomika.sme.sk/c/5011301/sef-skyeurope-verim-v-tieto-aerolinky.html
podla toho co hovori Manoudakis v tomto rozhovore, je to ten druhy pripad s tym, ze medzi bankou a nimi je tam este sprostredkovatel - talianska spolocnost CartaSi, ktora by tie peniaze mala drzat az kym sa let neuskutocni. Tak nejak to asi bolo aj s e-Clear, ktori nechceli posuvat peniaze za uskutocnene lety, lebo boli nuteni cast z nich vracat z dovodu reklamacii - aspon tak tomu rozumiem.


Prekvapive, ale nasadilo mi to jeste vetsiho brouka do hlavy :shock: cituji "No ak platil princíp, že peniaze uvoľňovala pre aerolinky až po uskutočnení letu, mala by mať dnes CartaSi k dispozícii celú sumu za nezrealizované lety." To je prece naprosto sileny a popiralo by to celou podstatu prodeju low costu... k cemu by jim bylo usetreni za prodejni kancelare, kde by ziskaly penize hned, radsi chteji penize od lidi z kreditek, na ktere pak cekaji mesice. Pak by ani nemusely prodavat hodne dopredu, kdyz se k nim nedostanou a zprostredkovatel by u velkych airline drzel a urocil si miliardy :shock:
... i kdyz je tam i cituji "Každú platbu za letenky kartou najprv spracovala CartaSi a až po niekoľkých dňoch ju poslala na účet SkyEurope. Manoudakis nechcel povedať, po koľkých." Cemuz bych veril vice, ze treba je drzel jen par dni... ale pak mi nejde do hlavy, z ceho by je ted banky vracely, kdyz uz byly SkyEurope pouzity ???
:?: :?: :?:

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od The810 »

Nejdu az po uskutocneni letu. Par dni to vsak na ucte drzia.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1886
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od MEA »

prispevok s iranom a socikom nebol az tak mimo: riaditela letiska peking ak sa nemylim nedavno obesili za sprenevelu smiesnych 17mega a byvaly starosta teheranu (ospravedlnujem sa ak to bola ina postava) sa hompalal na zeriave za korupciu. v irane som bol kedysi tiez, ale ked som tam "vysporiadavanie" osobne nevidel, neznamena ze ho niet. aj ked dojde nemec na dovolenku ku nam raz za uhorsky rok, mysli ze je vsecko plus minus ok. ale do detailov, nastastie, nevidi...

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od context »

MEA píše:prispevok s iranom a socikom nebol az tak mimo: riaditela letiska peking ak sa nemylim nedavno obesili za sprenevelu smiesnych 17mega a byvaly starosta teheranu (ospravedlnujem sa ak to bola ina postava) sa hompalal na zeriave za korupciu. v irane som bol kedysi tiez, ale ked som tam "vysporiadavanie" osobne nevidel, neznamena ze ho niet. aj ked dojde nemec na dovolenku ku nam raz za uhorsky rok, mysli ze je vsecko plus minus ok. ale do detailov, nastastie, nevidi...


s tým súhlasím a budem sa opakovať, že "staré" časy mali niečo do seba keď sa "verejní" činitelia na špičkových pozíciach aj niečoho báli. Dnes ho maximálne "za trest" presunú na tichšie rovnako dobre alebo lepšie platené miesto. Možno pri zavedení verejných popráv aj korupcia poklesla :mrgreen:


djspek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 18. 09. 2007, 21:48
Oblíbené typy letadel: B737,B757,B767,B777
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od djspek »

V tejto suvislosti ma napada co robil napr. taky Mandl na rozluckovej party SkyEurope v BA minulu sobotu. Nebol jeden z clenov manazmentu, ktori strasne zadlizili tuto firmu? Kaslat na to, ze bol zakladatel a fungovala pri nom rodinna atmosfera.

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od Malvolio »

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-domaci-celebrity/122459/fruhlingova-ja-jsem-polozila-skyeurope.html

Chápu, že se rádobycelebrity chlubí různými věcmi, ale tohle je poněkud bizarní....

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od Pavel »

Malvolio píše:http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-domaci-celebrity/122459/fruhlingova-ja-jsem-polozila-skyeurope.html

Chápu, že se rádobycelebrity chlubí různými věcmi, ale tohle je poněkud bizarní....

pilota Honzu lituju....... mít tohleto doma :-)

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od creyman »

Caky píše:
suhajek píše:Prave mi volala pani z banky,ze penize za letenky placene kartou mi vraci na kartovy ucet.Reklamace podana 1.9.

A kdy jsi letenky kupoval? Jakou máš banku?


Nermá někdo zkušenost s pokazem Sky gift. Zaplatil jsem si v srpnu poukaz a pak teprve koupil letenky, má cenu podat reklamaci. Zkoušel to někdo?

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od Malvolio »

creyman píše:
Caky píše:
suhajek píše:Prave mi volala pani z banky,ze penize za letenky placene kartou mi vraci na kartovy ucet.Reklamace podana 1.9.

A kdy jsi letenky kupoval? Jakou máš banku?


Nermá někdo zkušenost s pokazem Sky gift. Zaplatil jsem si v srpnu poukaz a pak teprve koupil letenky, má cenu podat reklamaci. Zkoušel to někdo?


Zkušenost nemám, ale cenu podle mě to cenu nemá. Pro karetní společnost je dodání služby realizováno v okamžiku, kdy je vystaven poukaz, nedodání služby tedy reklamovat nelze. Jseš tak v podobném postavení jako někdo, kdo zaplatil převodem z účtu, takže jedině přihlásit pohledávku u konkursního správce a pak z toho dostat nula nula nic.

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od creyman »

Nermá někdo zkušenost s pokazem Sky gift. Zaplatil jsem si v srpnu poukaz a pak teprve koupil letenky, má cenu podat reklamaci. Zkoušel to někdo?[/quote]

Zkušenost nemám, ale cenu podle mě to cenu nemá. Pro karetní společnost je dodání služby realizováno v okamžiku, kdy je vystaven poukaz, nedodání služby tedy reklamovat nelze. Jseš tak v podobném postavení jako někdo, kdo zaplatil převodem z účtu, takže jedině přihlásit pohledávku u konkursního správce a pak z toho dostat nula nula nic.[/quote]

Já to ani nezkoušel a 250 eu letí do koše, jen jsem si říkal zeptám se na zkušenost a názor.
CS prý za samotné letenky vrací četl jsem to i jinde.

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od hafi »

Jj, kamaradka mela penize zpet na ucte uz nejak minuly patek...ale nevim u jaky banky a dost vliv melo ze nejaky pribuzny pracoval na prislusnem reklamacnim centru...
A co se tyce tech skygiftu...resil jsem to s mbank a na blogu i po telefonu se tvarili, ze to ma cenu reklamovat s podobnou sanci na uspech jako u beznych palteb kartou.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od Kamyl »

Ja reklamoval cca 4100 Kc (LIS od znamych, ktery jsem jim bukoval svou kartou - riskli to i pres me varovani) u CS, daval jsem to v pondeli, ale volali mi, ze maji na reklamaci 30 dni, takze zatim nic nevim, jak do nakonec dopadne...

skrita
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 269
Registrován: 06. 02. 2007, 21:02
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od skrita »

Reklamoval jsem u KB a potěšilo mě velice vstřícné jednání všech pracovníků. Paní měla dokonce vytištěný přesný manuál od vedení, jak má reklamace vypadat apod. Na to, že jsem nedoufal v žádný nárok na vrácení peněz, je to opravdu slušné.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: SkyEurope

Příspěvek od vitezslav »

Robert: Nespíš mu SkyE udělaly to co nám všem, že jsme s nimi 5 let létali skoro zadarmo a teď nám tam některým zůstalo 9€ viset... :D Tak nick OKTVC dává tušit, že fandí jinému mančaftu.


Odpovědět