SkyEurope

Odpovědět
dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

dell píše:jen aby nebylo v té době už pryč ČSA :? :D


No,nebo dat slogan "CAS na odchod managementu CSA!" (4EVER!) APC pretejka kanclearskymi zviratky...Abfart! No nic,nebudu tady delat propagandu... :D :D


dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

dracoola píše:No,nebo dat slogan "CAS na odchod managementu CSA!" (4EVER!) APC pretejka kanclearskymi zviratky...Abfart! No nic,nebudu tady delat propagandu... :D :D


přesně tak, přece jen jsem v sekci SkyEurope, tak aby jsme nedostali pojeb :lol:
Naposledy upravil(a) dell dne 06. 02. 2007, 06:02, celkem upraveno 1 x.

Gal Air
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 08. 05. 2006, 21:09
Stav: Offline

Příspěvek od Gal Air »


American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Co je to proboha za destinaci "Mystery"? :shock: Sky to má v rezervačním systému na webu, to si jako koupíte letenku a nevíte kam bude?

aviator
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 04. 12. 2005, 20:12
Stav: Offline

Příspěvek od aviator »

Taky jsem si vsiml Mystery, a je to pro me Mystery! :D Muzem hadat, ale je to hodinu letu z Phy podle webu. Podle me je to nejaky joke.. :D


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

Jaký joke? Vždyť je na to banner na homepage Sky! A přesměruje vás to sem:
http://zena.atlas.cz/clanek.aspx?rubrik ... nek=103845
Kdyby tam nebylo uvedeno, že je vyhrazena změna odletu +_2 dny, tak to kupuju hned. Na každý víkend. Ale polovička jindy než o víkendech nemůže :cry:

aviator
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 04. 12. 2005, 20:12
Stav: Offline

Příspěvek od aviator »

Tak ve svetle novych informaci je to velmi zajimavy napad, diky! Ale na SmartWings nemaj, tam je KAZDA letenka Mystery :D

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

Tohle jsem dneska objevil na www.prg.aero

18:00 NE0104 Krakow (Polsko) SkyEurope Airlines Odletělo 19:01

Jedná se o přelet?Nebo nějaký charter?

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Zlin142 píše:
Thisway píše: trapnou středo-východo-evropskou (zatim)ztrátovkou vzít nenechá... :idea:


Zajímavé že takový slovník používá někdo kdo obhajuje neobhajitelné praktiky v případě SmartWings a TVS.

Vzdyt ja je neobhajuji :!: :!: :!:

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

http://en.wienerborse.at/quote/?ISIN=AT ... 003&TYPE=P


:shock: :shock: :wink:

Tak pánové investoval někdo do SkyEurope :?: ...si nemyslím, že to s nima bude tak špatné.

Update:

Aha, tak někdo to skupuje.

http://dnes.atlas.sk/ekonomika/68865/?msn

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

dider píše:http://en.wienerborse.at/quote/?ISIN=AT0000497003&TYPE=P


:shock: :shock: :wink:

Tak pánové investoval někdo do SkyEurope :?: ...si nemyslím, že to s nima bude tak špatné.

Update:

Aha, tak někdo to skupuje.

http://dnes.atlas.sk/ekonomika/68865/?msn


Thisway, zkus s tímhle konfrontovat svou železnou ekonomickou logiku. Proč někdo kupuje akcie takové slovenské zadlužené srágory? A dokonce šly nahoru o 100% za měsíc?

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od HighFlyer »

pepa007 píše:Thisway, zkus s tímhle konfrontovat svou železnou ekonomickou logiku. Proč někdo kupuje akcie takové slovenské zadlužené srágory? A dokonce šly nahoru o 100% za měsíc?


Cele je to komplot, falesna bublina a casovana bomba :lol: :lol: :lol:

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

SkyEurope oznámil, že se chce orientovat na zisk. Po tomto oznámení došlo, myslím, k omezení akcí charakteru letenek za -10 Kč apod. Takže věřím, že toho zisku opravdu dosáhnout může. Nákup akcií je tedy, myslím, dost logický, ne? Co jste čekali, že vám odpovím? Ne, že bych jim to přál, ale je logické, že se orientují na zisk, stejně jako je logické, že dochází ke zvýšené poptávce po akciích. Je to jejich zcela legitimní úspěch, který ze své pozice (navzdory vašim očekáváním) musím uznat, i kdybych stokrát nechtěl.

Stačí? :roll:

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Thisway píše:SkyEurope oznámil, že se chce orientovat na zisk. Po tomto oznámení došlo, myslím, k omezení akcí charakteru letenek za -10 Kč apod. Takže věřím, že toho zisku opravdu dosáhnout může. Nákup akcií je tedy, myslím, dost logický, ne? Co jste čekali, že vám odpovím? Ne, že bych jim to přál, ale je logické, že se orientují na zisk, stejně jako je logické, že dochází ke zvýšené poptávce po akciích. Je to jejich zcela legitimní úspěch, který ze své pozice (navzdory vašim očekáváním) musím uznat, i kdybych stokrát nechtěl.

Stačí? :roll:


samá voda... :)

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

pepa007 píše:samá voda... :)


To je dost možný. Ekonomiku mám první rok. Ta dedukce mi ale nepřijde špatná. SkyEurope perspektivu zisku má (bez ohledu na mé bláznivě nadnesené příspěvky, které bohužel někteří nejsou schopni rozpoznat, což může být i moje chyba). Teď se na zisk přímo zaměřuje. A když je z něčeho "cítit" zisk, není úplně špatný nápad koupit si akcie takovéhoto subjektu (pokud se jejich cena nárazově nezvýší na pro mě nepřijatelnou hodnotu), ne?
Jestli se chceš projevit jako rozumný a kultivovaný člověk (samozřejmě vím, že tu potřebu nemáš), vysvětli mi to, prosím. Možná píšu blbosti (nemyslím, že větší, než jsi psal ve druháku na SŠ ty). Každý, kdo mě někam posune, si získá mou úctu.


to all: Prosím, jak to vlastně je?


Odpovědět