PRG - LTN - TAT

Odpovědět
AQUARIUS
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 45
Registrován: 19. 01. 2008, 21:49
Stav: Offline

PRG - LTN - TAT

Příspěvek od AQUARIUS »

zdravim,

mozna trochu hloupy dotaz... jak je to s trasou Praha - Londyn - Poprad? kdyz si koupim letenku z PRG do LTN a pak z LTN do TAT, nemam zadne zavadlo a online check-in, muzu zustat sedet v letadle v Londyne a pokracovat do Popradu? predpokladam, ze prilet od Londyna z Prahy v 8:25 a odlet do Popradu v 8:55 je to same letadlo...


maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od maf »

Nie, nemozes sediet v lietadle, vsetci musia von musis na LTN znova na gate.

wombatek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 64
Registrován: 22. 03. 2006, 13:12
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od wombatek »

Tak tak, z masiny se musi ven a pres imigraci se to spis nestiha, proto jsem si to dal v obracenem poradi (PRG-KSC/TAT-LTN-PRG) s odpolednim kafickem v LON. Uvazoval jsem sice vklinit do odpoledne nejakou rychlou otocku FR, ale riziko je prilis velke.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

kupuješ to jako separátní lety ;)

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Bzzz »

wombatek píše:Tak tak, z masiny se musi ven a pres imigraci se to spis nestiha, proto jsem si to dal v obracenem poradi (PRG-KSC/TAT-LTN-PRG) s odpolednim kafickem v LON. Uvazoval jsem sice vklinit do odpoledne nejakou rychlou otocku FR, ale riziko je prilis velke.


Přesun z KSC do TAT řešíš jak? Z Košic SKY nelítaj do Popradu, ne? Nebo se pletu?


Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Bzzz »

yellow píše:Já si koupil TAT-LTN-PRG. Na letiště v Popradu sem zvědavej...


Do Tater jedeš vlakem?

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Bzzz »

yellow píše:Asi busem o půlnoci z Prahy... Vyjde to nejlevněji a v 8:50 ráno v TAT je super čas a ještě se dá vyspat během cesty!


Tak tam něco nafoť, ať se taky pokocháme. Miluju ty záběry letadel a v pozadí trčících se Vysokých Tater.

AQUARIUS
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 45
Registrován: 19. 01. 2008, 21:49
Stav: Offline

Re: PRG - LTN - TAT

Příspěvek od AQUARIUS »

ciste hipoteticky:

prilet z PRG do LTN je 8:25
odlet z LTN do TAT je 9:25
......je to to same letadlo? a dale se pak stihnout vybehnout (bez batoziny) z arrival hall a prijit vcas ke gatu na odlet?

diky

wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: PRG - LTN - TAT

Příspěvek od wampa »

Hodina na otocku mne pripada jeste docela hodne.
Ale jestli je to to same letadlo, tak to ti neporadim.

ngb
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 05. 2006, 21:14
Stav: Offline

Re: PRG - LTN - TAT

Příspěvek od ngb »

AQUARIUS píše:ciste hipoteticky:

prilet z PRG do LTN je 8:25
odlet z LTN do TAT je 9:25
......je to to same letadlo? a dale se pak stihnout vybehnout (bez batoziny) z arrival hall a prijit vcas ke gatu na odlet?

diky


odlet do TAT je lietadlo ktore do LTN prileti z Kosic. Vybehnut sa teoreticky s vyplazenym jazykom a velkym stastim da...neviem si predstavit kto by sa na to dal:) na LTN treba ratat s cakanim na pasovke po pristati a aj potom na security.

lukyluck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 23. 10. 2008, 13:57
Stav: Offline

Re: PRG - LTN - TAT

Příspěvek od lukyluck »

Posledni dva moje ranni lety do lutonu jsem stihl z letadla pres pasovou kontrolu vyzvednou zavazadlo a stat venku pred halou za 15 minut. Rano tam je volnejec protoze zajezdy z Polska uz sou tou dobou odbaveny... :lol: :lol: :lol:
Ale vetsi riziko bych videl v pristaveni schudku... Pri mim poslednim odletu z Lutonu (sobota odpoledne) cekali lidi (myslim ze to bylo z Kosic) pres 20 min v letadle na pristaveni schodu. Chlapci z Menzienes si s tim hlavu nelamali. Vetsina ostatnich spolecnosti pouziva sluzby Easyjet a ty parkujou schody u u terminalu, ale pro NE museli priviz " specialni" odnekud z podpalubi... :D :D :D
Takze sme nakonec meli manko asi 35 min (podle kapitana kvuli Heavy traffic nad Evropou) :lol: :lol: :lol: )

Jinak si myslim ze hodina na otocku je malo... Zalezi jestli te 45 min pred odletem jeste odbavej... Na domaci lety sice pisou ze ti staci pulhodka pred odletem, ale na mezistatni to je vic.

Tak hodne stesi...

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PRG - LTN - TAT

Příspěvek od HighFlyer »

Kazdopadne pomuze byt na ten navaznej let odbavenej predem online. Jinak good luck ;-) A dej vedet, jestli ti to vyslo.


Odpovědět