Kdy zkrachují NE?

Odpovědět

Kdy zkrachují NE?

během prázdnin
3
2%
v září
3
2%
v říjnu
11
7%
v listopadu
15
9%
v prosinci
20
13%
v roce 2009
44
28%
nezkrachují
64
40%
 
Celkem hlasů: 160

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od Zlin142 »

HighFlyer píše:Otazkou zustava, proc se SkyEurope nepovedlo rozjet linku stejne dobre. Udajne tam bylo hodne zrusenych letu a ztrata duvery rakouske cestujici verejnosti.


Na druhou stranu si získat důvěru nafoukaných Rakušáků (kteří by spolu s Rusáky byli nejradši kdyby železná opona zůstala stát) byl odpočátku asi dost obtížný úkol, ne-li přímo mission impossible.


OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od OR »

VIE-INN je podle mne potreba litat aspon 3x denne, aby se dalo litat na otocku, pak to muze mit smysl. A ne v nejakych casech, kdy vysla Sky rotace

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od HighFlyer »

OR píše:VIE-INN je podle mne potreba litat aspon 3x denne, aby se dalo litat na otocku, pak to muze mit smysl. A ne v nejakych casech, kdy vysla Sky rotace

Ale Sky to lital 3x denne. A to ve velmi dobry casech. V podstate v podobnych, jako to dneska lita FlyNiki (0620, 1500, 1810 / 0750, 1635, 1945).

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od HighFlyer »

Zlin142 píše:Na druhou stranu si získat důvěru nafoukaných Rakušáků (kteří by spolu s Rusáky byli nejradši kdyby železná opona zůstala stát) byl odpočátku asi dost obtížný úkol, ne-li přímo mission impossible.

Na tom neco rozhodne je. Takove pohrdani a nadrazenost vuci Ostblocku jsem nezazil v zadne jine zemi. Nicmene i tak si NE ziskaly celkem zajimave pocty pax (a potazmo jejich duveru) na spouste jinych destinace ex VIE. Tak nevim, kde byl zakopanej pes s tim Innsbruckem.

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od context »

uz ked sme pri tych rakusakoch tak subjektivne som mal pocit, ze aj na letoch z BTS je dost "cenovo senzibilnych" rakusakov...
(aj kravatakov s kufrikmi :-) )


HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od HonzaLB »

HighFlyer píše:
Zlin142 píše:Na druhou stranu si získat důvěru nafoukaných Rakušáků (kteří by spolu s Rusáky byli nejradši kdyby železná opona zůstala stát) byl odpočátku asi dost obtížný úkol, ne-li přímo mission impossible.

Na tom neco rozhodne je. Takove pohrdani a nadrazenost vuci Ostblocku jsem nezazil v zadne jine zemi. Nicmene i tak si NE ziskaly celkem zajimave pocty pax (a potazmo jejich duveru) na spouste jinych destinace ex VIE. Tak nevim, kde byl zakopanej pes s tim Innsbruckem.

rakouská média o skyeurope píší s velkým nadšením o začátku, zvláště pak Die Presse...až se člověk diví, proč lezli na burzu zrovna ve Vídni:))

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od OR »

HighFlyer píše:
OR píše:VIE-INN je podle mne potreba litat aspon 3x denne, aby se dalo litat na otocku, pak to muze mit smysl. A ne v nejakych casech, kdy vysla Sky rotace

Ale Sky to lital 3x denne. A to ve velmi dobry casech. V podstate v podobnych, jako to dneska lita FlyNiki (0620, 1500, 1810 / 0750, 1635, 1945).

Aha, tak to se omlouvam za mystifikaci, tak to bylo neco jineho. Ale nejaky takovy casove rotacni ulet tam myslim meli.

Dachen
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 11. 2004, 13:55
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od Dachen »

OR píše:
HighFlyer píše:
OR píše:VIE-INN je podle mne potreba litat aspon 3x denne, aby se dalo litat na otocku, pak to muze mit smysl. A ne v nejakych casech, kdy vysla Sky rotace

Ale Sky to lital 3x denne. A to ve velmi dobry casech. V podstate v podobnych, jako to dneska lita FlyNiki (0620, 1500, 1810 / 0750, 1635, 1945).

Aha, tak to se omlouvam za mystifikaci, tak to bylo neco jineho. Ale nejaky takovy casove rotacni ulet tam myslim meli.

Nebylo to spise BTS-KSC? A myslim, ze to byl HighFlyer, ktery o tom mluvil, ze letovy rad do KSC je prizpusoben tomu, kdy maji NE v BTS volne letadlo...

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od HighFlyer »

Dachen píše:Nebylo to spise BTS-KSC? A myslim, ze to byl HighFlyer, ktery o tom mluvil, ze letovy rad do KSC je prizpusoben tomu, kdy maji NE v BTS volne letadlo...

Ano ano, takto jsem letovy rad BTS-KSC skutecne hodnotil.


Odpovědět