Kdy zkrachují NE?

Odpovědět

Kdy zkrachují NE?

během prázdnin
3
2%
v září
3
2%
v říjnu
11
7%
v listopadu
15
9%
v prosinci
20
13%
v roce 2009
44
28%
nezkrachují
64
40%
 
Celkem hlasů: 160

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od euroflyer »

Merchant fees and incentive pay increased during the year by 19.5% from EUR 7.4
million to EUR 8.8 million due to higher total bookings and because our credit card
provider applied higher per passenger transaction fees during the quarter

mít firmu na platby kreditkou je slušnej byznys:-)


Odnem
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 130
Registrován: 22. 09. 2003, 23:37
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od Odnem »

euroflyer píše:
Merchant fees and incentive pay increased during the year by 19.5% from EUR 7.4
million to EUR 8.8 million due to higher total bookings and because our credit card
provider applied higher per passenger transaction fees during the quarter

mít firmu na platby kreditkou je slušnej byznys:-)


Kdyz se rekne a tak by se melo rict i b. Stejene tak jako Visa, Master card...... zadrzuji penize Sky, tak Sky dluzi velke castky penez....zamestnancum atd. Protoze tyto pasiva nejsou uvedeny, tak bych informaci o zlich kreditkach bral s velkou rezervou.
V pripade Sky europe by uz stalo za uvahu, vytvoreni agentury pro uvadeni omylu financnich uzaverek na pravou miru :mrgreen:
Jenom mesicni platy zamestnancu musi byt vice jak 2mil€. Vyse uvedena informace jen usvedcuje management o cituji "robustnosti obchodniho modelu" :idea:

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od Malvolio »

vitezslav píše:Malvolio: Tvé poslední myšlence nerozumím...


Myslel jsem to tak, že podle té zprávy měly NE u E-Clear UK PLC ke dni ukončení smlouvy pohledávku 13 Mio EUR, přičemž mně napadlo, jestli třeba York Capital nemá třeba zástavní právo k té pohledávce a čeká, až se těch 13 Mio vrátí, aby si je mohl od NE stáhnout a zachránit alespoň něco.

Nevím, možná to nedává smysl, ale snažím se vymyslet nějaký logický důvod pro držení NE nad vodou.....

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4083
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od HighFlyer »

Odnem píše:Kdyz se rekne a tak by se melo rict i b...

A kdyz se rekne A i B, tak by se melo rict i C. Majitelem E-Clear je nejmenovany recky miliardar, ktery se velmi aktivne zajimal o odkoupeni baliku akcii SkyEurope od York Capital. Neustale navysovani zadrzovane castky bylo z jeho strany velmi drsnou a brutalni hrou, kterou vytvarel tlak na York, aby se podvolil jeho pozadavkum na cenu toho baliku akcii (uplne nejvic by mu vyhovovalo, kdyby SkyE privedl k bankrotu a on se pak k podilu dostal "za par kacek"). To si nechal York libit az prekvapive dlouho, nez se rozhodl zmenit acquirera a nenechat se takto vydirat.

Odnem
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 130
Registrován: 22. 09. 2003, 23:37
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od Odnem »

HighFlyer píše:
Odnem píše:Kdyz se rekne a tak by se melo rict i b...

A kdyz se rekne A i B, tak by se melo rict i C. Majitelem E-Clear je nejmenovany recky miliardar, ktery se velmi aktivne zajimal o odkoupeni baliku akcii SkyEurope od York Capital. Neustale navysovani zadrzovane castky bylo z jeho strany velmi drsnou a brutalni hrou, kterou vytvarel tlak na York, aby se podvolil jeho pozadavkum na cenu toho baliku akcii (uplne nejvic by mu vyhovovalo, kdyby SkyE privedl k bankrotu a on se pak k podilu dostal "za par kacek"). To si nechal York libit az prekvapive dlouho, nez se rozhodl zmenit acquirera a nenechat se takto vydirat.


A kruh se uzavira. Me se ta cela kampan zda taky cela o tom jak vysachovat male akcionare. Trzni kapitalizace je cca 10mil€ a bude zrejme jeste o neco levnejsi. Pro york tedy ziskat z trhu majoritu je teoreticky otazka nejakych smesnych 3 mil€. Nicmene York a nejmenovany recky milionar hraji s nepomerne vyzsimi castkami.
Kazdopadne jestli dozor nad burzou ve Vidni funguje, tak akcie Sky nejsou daleko od vyrazeni z obchodovani.


euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od euroflyer »

Odnem píše:A kruh se uzavira. Me se ta cela kampan zda taky cela o tom jak vysachovat male akcionare. Trzni kapitalizace je cca 10mil€ a bude zrejme jeste o neco levnejsi. Pro york tedy ziskat z trhu majoritu je teoreticky otazka nejakych smesnych 3 mil€. Nicmene York a nejmenovany recky milionar hraji s nepomerne vyzsimi castkami.
Kazdopadne jestli dozor nad burzou ve Vidni funguje, tak akcie Sky nejsou daleko od vyrazeni z obchodovani.


a o jakého nejmenovaného řeckého miliardáře jde?

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4083
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od HighFlyer »

euroflyer píše:a o jakého nejmenovaného řeckého miliardáře jde?

No Stelios to neni :) Bohuzel.
A pokud te opravdu zajima jmeno "nejmenovaneho" reckeho miliardare, tak staci si stahnout brozuru http://www.eclear.net/brochure.pdf a mrknout na stranu c.2

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od euroflyer »

HighFlyer píše:
euroflyer píše:a o jakého nejmenovaného řeckého miliardáře jde?

No Stelios to neni :) Bohuzel.
A pokud te opravdu zajima jmeno "nejmenovaneho" reckeho miliardare, tak staci si stahnout brozuru http://www.eclear.net/brochure.pdf a mrknout na stranu c.2

a z čeho usuzujete, že je miliardář? google mi toho moc o něm neřekl. a kde jste přišli na to, že měl zájem o SkyEurope? jen se ptám, nijak jsem nic nenašel

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od vitezslav »

Nebude tím řeckým boháčem ten Borhyový frajer?? :lol:

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od Pan Am »

vitezslav píše:Nebude tím řeckým boháčem ten Borhyový frajer?? :lol:


Vitezslav, já myslel, že si říkal, že kvůli novému designu sem chodíš minimálně.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4083
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od HighFlyer »

euroflyer píše: a z čeho usuzujete, že je miliardář? google mi toho moc o něm neřekl. a kde jste přišli na to, že měl zájem o SkyEurope? jen se ptám, nijak jsem nic nenašel

Ze mel zajem o SkyEurope usuzuji z toho, ze mne to osobne rikal, kdyz jsem se s nim videl naposledy ;) Ze je miliardar usuzuji z rozsahu portfolia firem a bank, ktere ovlada.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od pepa007 »

HighFlyer píše:Ze mel zajem o SkyEurope usuzuji z toho, ze mne to osobne rikal, kdyz jsem se s nim videl naposledy ;) Ze je miliardar usuzuji z rozsahu portfolia firem a bank, ktere ovlada.


určitě to byl Řek? nebyl to starej Kočka?

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4083
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od HighFlyer »

pepa007 píše:určitě to byl Řek? nebyl to starej Kočka?

Heh he, dobry :)
Staryho Kocku neznam, ty jo?

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od pepa007 »

HighFlyer píše:
pepa007 píše:určitě to byl Řek? nebyl to starej Kočka?

Heh he, dobry :)
Staryho Kocku neznam, ty jo?


já taky ne, na kolotoče už jsem starej

casiophea
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 194
Registrován: 21. 10. 2007, 23:38
Oblíbené typy letadel: mam rada vsechna letadla:-)...
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Kdy zkrachují NE?

Příspěvek od casiophea »

:D :D


Odpovědět