Kterou destinaci zrušit?

AQUARIUS
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 45
Registrován: 19. 01. 2008, 21:49
Stav: Offline

Kterou destinaci zrušit?

Příspěvek od AQUARIUS »

tak pomuzeme trochu SkyEurope pri rozhodovani a zkusime malou anketku na tema, kterou destinaci by jste zrusili jako prvni? aby NE usetrili penize a pouzili je nekam jinam a rozumeji...

diky

ps-letní destinace a destinace jiz zrusene opomijime


Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Bzzz »

Dá se někde zjistit obsazenost jednotlivých destinací? Někde jsem četl něco o 75%, ale to bude asi celoskyeuropácký průměr.

Rozhodně bych nerušil ORY, LTN a AMS.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

No třeba dnešní NE2307 z ORY 100PAX, NE2615 z AMS 88 PAX ,NE2125 z LTN 96 PAX, je to hodně nebo málo ?

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Foxx: Těžko říct.. Pokud letěli za pár korun, tak málo, pokud letěli za 5tis., tak dost.

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Příspěvek od OKTVC »

Z toho mála co z Prahy na zimu mají asi Kodaň. Pochybnosti mám i nad zřejmě provozně drahým Londýnem :cry:


pilot737
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 31. 12. 2007, 23:21
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od pilot737 »

mno LTN 9.7 obsazenost tak cca 70% a 14.7 z pět celkem narváno, jinak bych asi zrusil Kosice, ale jinak jedine oni vidi ktery destynace jim prodelavaji.

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Cestovatel »

Take expert na low cost letani se bude v zime krotit...
http://www.ryanair.com/site/EN/news.php ... -en-150708

AQUARIUS
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 45
Registrován: 19. 01. 2008, 21:49
Stav: Offline

Příspěvek od AQUARIUS »

pilot737 píše:mno LTN 9.7 obsazenost tak cca 70% a 14.7 z pět celkem narváno, jinak bych asi zrusil Kosice, ale jinak jedine oni vidi ktery destynace jim prodelavaji.


hmm, kosice by jsem nechal. letel jsem touto linkou uz x-krat a pokazde bylo fakt plno

djspek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 18. 09. 2007, 21:48
Oblíbené typy letadel: B737,B757,B767,B777
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od djspek »

Ja by som urcite obmedzil pocet frekvencii na linke BTS-KSC neverim,ze vsetci tam platia cenu letenky nad 990Sk a ludi tam tiez teraz nechodi najviac... dalej by som dal minimalnu cenu letenky 40-60eur + letiskove a pod tuto cenu nemozem ist ked vsetky spolocnosti na svete obmedzuju chod spolocnosti, uzemnuju lietadla atd. Cize ziadne 48hodinove vypredaje za 29Sk atd ale stanovit rozumnu hranicu pod ktoru sa nemoze ist. Ak chceme Sky nemozeme lietat za 29Sk all inclusive.
Dalej by som rozbehol spolupracu s cestovkami ci uz chartre alebo ich nahovarat aby blokovali sedacky na linkach ktore su menej vytazene...

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Příspěvek od Zdenek »

Tezko davat vyssi cenu kdyz pak uz je konkurence vlak, autobus a pak CSA. Pokud jsou low cost nemohou cekat ze s nimi budou letat lide za full fare. Ustup Ryanairu se mi vubec nelibi, zatim jedine pozitivum je to, ze nerusi nic z VIE.

djspek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 18. 09. 2007, 21:48
Oblíbené typy letadel: B737,B757,B767,B777
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od djspek »

Zdenek píše:Tezko davat vyssi cenu kdyz pak uz je konkurence vlak, autobus a pak CSA. Pokud jsou low cost nemohou cekat ze s nimi budou letat lide za full fare. Ustup Ryanairu se mi vubec nelibi, zatim jedine pozitivum je to, ze nerusi nic z VIE.


Pojdes radsej lietadlom za 50eur alebo vlakom povedzme do Splitu,Sofie alebo Rima?Ja osobne som za zvysenie cien leteniek na rozumnu hranicu.FR v BTS skoro nikdo nechce no napriek tomu sa im dari,mavaju vacsinou stale plno.Click4sky ma vyssie ceny a musis kupovat obojsmernu letenku atd atd

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Suhlas

Příspěvek od pajoo »

Plny suhlas. Podla mna by malo mat Sky Europe hranice, podobne ako napr. Air Berlin, ze Kosice pod 290 Sk nebudu proste nikdy ani v najvacsom vypredaji storocia a takisto napr. destinacie mimo SK minimalne 590 Sk a to bude uroven pod ktoru nikdy ziadny obchodnik nepojde. Ja ked potrebujem ist niektory vikend do Pariza tak mi je v zasade jedno ci to stoji 58 SK alebo 1180 Sk. Pojdem tak ci tak. Pokial je ta cena pod 2500 return s kufrom tak je podla mna fajn...

djspek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 18. 09. 2007, 21:48
Oblíbené typy letadel: B737,B757,B767,B777
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Suhlas

Příspěvek od djspek »

Pokial je ta cena pod 2500 return s kufrom tak je podla mna fajn...


Osobne si myslim,ze 2500s poplatkami je zufale malo ak by to bola cisto ena spiatocnej letenky bolo by to ok.

BOEING737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 460
Registrován: 17. 04. 2005, 09:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Suhlas

Příspěvek od BOEING737 »

djspek píše:Osobne si myslim,ze 2500s poplatkami je zufale malo ak by to bola cisto ena spiatocnej letenky bolo by to ok.


No tak mě už zrušily LARNACU, možná mi zruší ještě KOŠICE, no uvidíme.... Ale pěkně mě s tím s....

pilot737
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 31. 12. 2007, 23:21
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od pilot737 »

AQUARIUS píše:
pilot737 píše:mno LTN 9.7 obsazenost tak cca 70% a 14.7 z pět celkem narváno, jinak bych asi zrusil Kosice, ale jinak jedine oni vidi ktery destynace jim prodelavaji.


hmm, kosice by jsem nechal. letel jsem touto linkou uz x-krat a pokazde bylo fakt plno


Mno plno být může jde oto jestli to prosperuje nebo ne.


Odpovědět