Podíl stevardů a stevardek u NE

Odpovědět
euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Podíl stevardů a stevardek u NE

Příspěvek od euroflyer »

Během tří týdnů jsem absolvoval šest letů s NE a překvapil mě vysoký podíl mužů mezi CC. Většinou lety ve složení dva muži a žena. Nic ve zlém, všichni naprosto v pohodě a profi:-)Jen pro mě cesta s NE kromě jejich profi servisu a pěkných letadel měla vždy takový bonus, že je cestou na co koukat nejen z okna:-)Je tu někdo z insiderů, který ví, kolik je mezi CC u NE chlapů a holek? Nebo jsem jen měl smůlu:-)Ale jinak hoši z NE, neberte si to nějak osobně, nemám jedinou výtku co se týče servisu:-)Ale baba je baba:-)


pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Re: podíl stevardů a stevardek u NE

Příspěvek od pajoo »

euroflyer: ono zasa ber to tak, ze napriklad jedneho mojho kamarata to potesi, ked leti s NE a medzi CC sa nechadza "letusak" :lol: oooops uz som tixo :D ale ten pomer by zaujimal aj mna, ked niekto ma tieto cisla.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: podíl stevardů a stevardek u NE

Příspěvek od euroflyer »

pajoo píše:euroflyer: ono zasa ber to tak, ze napriklad jedneho mojho kamarata to potesi, ked leti s NE a medzi CC sa nechadza "letusak" :lol: oooops uz som tixo :D ale ten pomer by zaujimal aj mna, ked niekto ma tieto cisla.

jasně, potěší to vlastně 54% cestujících v letadle:-)ale jen za předpokladu, že lesbičky necestují:-)

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Příspěvek od ziletka »

No ja mam u NE naprosto opacnou zkusenost - posadky vzdy same "baby" a je opravdu na co se divat :D Akorat ted naposled pri ceste do AMS tam byl jeden "letusak", ale jak bylo zmineno vyse, vsichni naprosto profesionalni a ochotni.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

ziletka píše:No ja mam u NE naprosto opacnou zkusenost - posadky vzdy same "baby" a je opravdu na co se divat :D Akorat ted naposled pri ceste do AMS tam byl jeden "letusak", ale jak bylo zmineno vyse, vsichni naprosto profesionalni a ochotni.

výběrová komise na baby má u NE mimořádný vkus, to je pravda:-)


ngb
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 05. 2006, 21:14
Stav: Offline

Re: podíl stevardů a stevardek u NE

Příspěvek od ngb »

pajoo píše:euroflyer: ono zasa ber to tak, ze napriklad jedneho mojho kamarata to potesi, ked leti s NE a medzi CC sa nechadza "letusak" :lol: oooops uz som tixo :D ale ten pomer by zaujimal aj mna, ked niekto ma tieto cisla.


Chalanov je 15,5 % total vsetky bazy a 16% pre PRG :wink:

pilot737
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 31. 12. 2007, 23:21
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od pilot737 »

Já mám tedy zase štěstí jen na baby, letušáka jsem u NE ještě nikdy neviděl.

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

To je zajímavé, co člověk, to jiná zkušenost. Já měl posledních 8segmentů VŽDY 2letušky+1steward.

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

obcas se stane ze cela posadka sou jenom kluci a dokonce na Aer Lingus nebo Lufthanse uz sem videl posadku ciste damskou (kapitanka i kopilotka) To samy se stava i na easyJetu. Je to docela sranda, kdyz letej samy holky, ale konzervativni cestujici se na to obcas netvarej :-)

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Příspěvek od mandrinka »

moje zkušenost je 3 holky nebo 2+1 kluk

spíš by mě zajímalo, podle čeho poznám vedoucí? to je ta, co má jiný kostýmek, nebo proč je vždycky jedna z holek oblečená jinak než ostatní?

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Příspěvek od ziletka »

mandrinka píše:moje zkušenost je 3 holky nebo 2+1 kluk

spíš by mě zajímalo, podle čeho poznám vedoucí? to je ta, co má jiný kostýmek, nebo proč je vždycky jedna z holek oblečená jinak než ostatní?

Taky bych rekl, ze ta jinak oblecena bude vedouci.

ngb
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 05. 2006, 21:14
Stav: Offline

Příspěvek od ngb »

mandrinka píše:moje zkušenost je 3 holky nebo 2+1 kluk

spíš by mě zajímalo, podle čeho poznám vedoucí? to je ta, co má jiný kostýmek, nebo proč je vždycky jedna z holek oblečená jinak než ostatní?


ako su oblecene baby je nahoda mozu si zobrat 1, saty 2, alebo kombinaciu tricko/blizka/sveter a k tomu nohavice alebo sukna. Takze mozu mat vsetky tri rovnake ako kazda nieco ine...

VK zvycajne stoji pocas nastupovania pri prednych dverach a vita cestujucich, pred odletom komunikuje s kokpitom, pocas letu obsluhuje kokpit, po nastupeni cestujucich robi prve hlasenie, cita text safetydema (vsetky tieto veci vynimocne mozu robit aj radove letusky). Ale VK u Sky vzdy na start a na pristatie sedi blizsie k prednym vstupnym (lavym) dveram.

tombejtravel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 159
Registrován: 30. 07. 2007, 23:28
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Podíl stevardů a stevardek u NE

Příspěvek od tombejtravel »

euroflyer píše:Během tří týdnů jsem absolvoval šest letů s NE a překvapil mě vysoký podíl mužů mezi CC. Většinou lety ve složení dva muži a žena. Nic ve zlém, všichni naprosto v pohodě a profi:-)Jen pro mě cesta s NE kromě jejich profi servisu a pěkných letadel měla vždy takový bonus, že je cestou na co koukat nejen z okna:-)Je tu někdo z insiderů, který ví, kolik je mezi CC u NE chlapů a holek? Nebo jsem jen měl smůlu:-)Ale jinak hoši z NE, neberte si to nějak osobně, nemám jedinou výtku co se týče servisu:-)Ale baba je baba:-)


gratulujem to si mal šťastie. Rozhodne je nás viac báb ako chalanov, ale je pravda že mala som taký týždeň keď som bola v posádke sama žena. To ja som si takéto lety (dni) nazvala let a la Bahrajn Airlines :lol: :lol: , ale pravdu povediac je to také milé spestrenie, a väčšina cestujúcich sa potom pozerá na mňa. :lol: Nutno dodať, že v takéto dni sa vyžaduje perfektná image. :D

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Podíl stevardů a stevardek u NE

Příspěvek od context »

na mojich letoch väčšinou samé dievčence ale posledných pár letov z VIE kombinácia s jedným chalanom


Odpovědět