Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

szkandi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 60
Registrován: 07. 08. 2008, 09:56
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od szkandi »

Tak se taky pridam...

mel jsem letet 2.2.09, nekdy v polovine ledna byl let zrusen, pozadal jsem o vraceni, do dnesniho dne penize stale nemam. Njn, serou me :evil:

EDIT: A dalsi vec, ktera me trapi - nemuzu se tam dovolat, nevim proc, ale po vytoceni 246 096 096 se dostanu na volbu jazyka 1=cestina ; 2=anglictina... a at zmacknu jakekoliv tlacitko nestane se nic, nevybere to zadnou volbu a stale dokola se jen opakuje "pro cestinu zvolte cislo 1...", mate nekdo podobny problem?


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od Night fly »

szkandi píše:EDIT: A dalsi vec, ktera me trapi - nemuzu se tam dovolat, nevim proc, ale po vytoceni 246 096 096 se dostanu na volbu jazyka 1=cestina ; 2=anglictina... a at zmacknu jakekoliv tlacitko nestane se nic, nevybere to zadnou volbu a stale dokola se jen opakuje "pro cestinu zvolte cislo 1...", mate nekdo podobny problem?


A volas tam z pevne nebo z mobilu? Pokud z pevne, tak muze byt problem v nastaveni pulsni nebo tonove volby na tvem telefonu...

szkandi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 60
Registrován: 07. 08. 2008, 09:56
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od szkandi »

Volam z pevne (resp. voip telefonu), melo by to byt vsechno v poho. Nastaveni jsem nemenil a pred tim (zhruba tak 2mesice zpatky) mi to slo... :|

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od Robert »


123cestovatel
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 12. 03. 2009, 19:44
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od 123cestovatel »

Tak po asi 5. telefonatu konecne dosel voucher a dokonce mne poslali v dalsim mailu nejaky darkovy poukaz pry, ze si mohu koupit zadara letenku (nevztahuje se na zavazdlo a taxy). Tak snad se s nima jeste nekam podivam do sveta. :-))))


AQUARIUS
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 45
Registrován: 19. 01. 2008, 21:49
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od AQUARIUS »

prosím o radu:
...
mam koupene 2 separatni letenky (jednu tam, druhou zpatky). pred casem mi prisel stary znamy email o zmene casu odletu z duvodu harmonizace letoveho radu apod., kde mne zadali o potvrzeni noveho odletu. u jedne letenky jsem to udelal, u druhe zatim ne.

ted se mi ale letet do uvedene destinace nehodi, cely vylet bych nejradeji posunul o tyden. mam sanci uspet, kdyz je pozadam, aby mi zdarma prebookovali obe 2 letenky na jiny termin (destinace zustane zachovana)? nebo mam na to narok pouze u ty jedny, kde jsem zmenu odletu zatim nepotvrdil?

dekuji vam,
lukas

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od Robert »

http://www.skyeurope.com/Documents/reor ... FAQ_CZ.pdf

Doposud mi nebylo vrácené cestovné za let zrušený v minulosti. Co to pro mne v téhle situaci znamená?
Nároky na vrácení cestovného neuspokojené před poskytnutím ochrany před věřiteli budou v průběhu procesu restrukturalizace řešené v souladu s právními předpisy. Zákazníci si budou muset své pohledávky v restrukturalizaci přihlásit, podrobnější informace o tom, jak postupovat, zveřejníme koncem července 2009 na internetové stránce www.skyeurope.com


:)

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od vitezslav »

Asi se budete muset smířit, stejně jako já, že jim za to, že jsme s nimi létali pár let za hubičku, teď těch pár Éček prostě věnujeme... :D

szkandi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 60
Registrován: 07. 08. 2008, 09:56
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od szkandi »

:D To je pekne receno. Ale stejne bych tech cca 1600czk chtel zpatky a "venuju" je bud wizzu nebo ryanu... Mno, uvidime.

marketa9173
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 13. 10. 2009, 15:05
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od marketa9173 »

Dobrý den, mám podobnou zkušenost, měla jsem letět do Athén 7.10.2009, peníze jsem posílala vkladem hotovosti na účet společnosti. Kdo mi, prosím, poradí jak mám získat své peníze zpět?
Děkuji
Markéta

moulen
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 20. 08. 2009, 17:56
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od moulen »

marketa9173 píše:Dobrý den, mám podobnou zkušenost, měla jsem letět do Athén 7.10.2009, peníze jsem posílala vkladem hotovosti na účet společnosti. Kdo mi, prosím, poradí jak mám získat své peníze zpět?
Děkuji
Markéta


Musíš si svoju pohľadávku uplatniť u konkuzného správcu. Nejaké info získaš aj tu:

http://www.letenky-skyeurope.sk/1/post/ ... urope.html

Minulý týždeň bol zo strany konkurzného správcu zasielaný aj mail s výzvou na prihlásenie pohľadávky, kde to bolo popísané (v angličtine). Ak by si ho nedostala a mala o neho záujem, pošli mi SZ.

marketa9173
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 13. 10. 2009, 15:05
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od marketa9173 »

Moc děkuji za radu, našla jsem si žádost a zkusím ji poslat. Mám jen jeden problém: na první straně přihlášky jsem vše vyplnila podle vzoru, ale na na té druhé ( zadní strana) je pár věcí, kterým nerozumím, třeba mi někdo opět poradí :)
je to bod 34-42.
děkuji všem
Markéta

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od Malvolio »

marketa9173 píše:Moc děkuji za radu, našla jsem si žádost a zkusím ji poslat. Mám jen jeden problém: na první straně přihlášky jsem vše vyplnila podle vzoru, ale na na té druhé ( zadní strana) je pár věcí, kterým nerozumím, třeba mi někdo opět poradí :)
je to bod 34-42.
děkuji všem
Markéta


Zmíněné body jsou pro ty z věřitelů, kteří mají pohledávku zajištěnu, např. zástavním právem. Běžného zákazníka se to netýká a mělo by se to nechat nevyplněné.

marketa9173
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 13. 10. 2009, 15:05
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od marketa9173 »

Moc děkuji, dnes odešlu všechny dokumenty, doufám, že z toho něco bude, aspoň vím, že jsem udělala co jsem mohla.
Markéta

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od creyman »



Odpovědět