Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od OKTVC »

Hi-surfer píše: Mám zkušenost z loňska s vracením peněz za cca 20 segmentů SkyE a řekl bych, že vše proběhlo docela standardně.

20x Vam zrusili let :shock: ? To je docela sila...


hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od hafi »

OKTVC píše:20x Vam zrusili let :shock: ? To je docela sila...

asi nutne rict z kolika rezervaci...a taky za jakych podminek, jestli treba neslo o vice letu na (zrusene) jedne lince.
btw, kamarad mel zrusenych rezervaci tusim 44...z 50. Proste pri 1E akci koupil 50E voucher a za nej zpatecky na vsechny vikendy od rijna do nejakyho brezna do kosic...rikal si ze bude litat domu na vikend misto aby byl v praze na kolejich. na vraceni penez si nestezoval...akorat myslim nejak remcal, ze mu kazdou zakoupenou zpatecku vraceli zvlast a on ma nejaky poplatek za prichozi platbu :lol:

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od context »

Kamyl píše:Kurna ze ses nepochlubil, zes zacal delat u NE... :lol: Doufam, ze jsi aspon u letajicich... :lol:

:lol: :lol: :lol:
sa nečuduj, že som sa bál dobrovolne priznať, keď tu panuje taký silný hon na zamestancov NE
:lol: :lol: :lol:

Hi-surfer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 07. 12. 2007, 21:14
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od Hi-surfer »

hafi píše:
OKTVC píše:20x Vam zrusili let :shock: ? To je docela sila...

asi nutne rict z kolika rezervaci...a taky za jakych podminek, jestli treba neslo o vice letu na (zrusene) jedne lince.
btw, kamarad mel zrusenych rezervaci tusim 44...z 50. Proste pri 1E akci koupil 50E voucher a za nej zpatecky na vsechny vikendy od rijna do nejakyho brezna do kosic...rikal si ze bude litat domu na vikend misto aby byl v praze na kolejich. na vraceni penez si nestezoval...akorat myslim nejak remcal, ze mu kazdou zakoupenou zpatecku vraceli zvlast a on ma nejaky poplatek za prichozi platbu :lol:


Jednalo se o cca 20 segmentů na 1 zrušené lince PRG - BTS. Nakupoval jsem hodně dopředu :wink: A vrátili mi to ve 2 platbách, protože něco bylo koupené přímo na webu SkyE a něco přes StudentAgency. Škoda té linky: i tak jsem si jí za cca 3/4 roku docela užil a s pravidelnými spolucestujícími (tak 30% pax) jsme se po pár letech začali znát od vidění :)

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od OKTVC »

A sakra :shock: , také prosím o zkušenost. Když mě Sky zrušily zpáteční let, je možně si nechat vrátit celou částku za knihování i letu tam, protože posunout zpáteční let o den už nemohu, takže celá cesta ztrácí smysl.


mimikova
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 30. 01. 2009, 16:01
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od mimikova »

Souhlasim s pani Mirkou! Skyeurope nevraci penize ze zrusenych letu!!! Nam zrusili let 13.11.2008 Do ted nemame penize, pritom jsme psali 2x do pobocky v Sofii kde nam zrusili let, 5x jsem volala do Bratislavy, 2x psala na relamacnim oddeleni a porad NIC!!!!!!!!!!!!!!!!! Taky se chystam podat trestni oznameni za nezakonne obohacovani. Pani Mirko, rada se k vam pridam. Prosim dejte mi na sebe kontakt. Ja jsem z Prahy.

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od Malvolio »

OKTVC píše:A sakra :shock: , také prosím o zkušenost. Když mě Sky zrušily zpáteční let, je možně si nechat vrátit celou částku za knihování i letu tam, protože posunout zpáteční let o den už nemohu, takže celá cesta ztrácí smysl.


Pokud to je na jedné letence (jeden confirmation code), tak ano.

Hi-surfer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 07. 12. 2007, 21:14
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od Hi-surfer »

mimikova píše:Souhlasim s pani Mirkou! Skyeurope nevraci penize ze zrusenych letu!!! Nam zrusili let 13.11.2008 Do ted nemame penize, pritom jsme psali 2x do pobocky v Sofii kde nam zrusili let, 5x jsem volala do Bratislavy, 2x psala na relamacnim oddeleni a porad NIC!!!!!!!!!!!!!!!!! Taky se chystam podat trestni oznameni za nezakonne obohacovani. Pani Mirko, rada se k vam pridam. Prosim dejte mi na sebe kontakt. Ja jsem z Prahy.


Můžu se zeptat, jak Vám zrušili let v pobočce v Sofii? Proč jste volala do Bratislavy, když stačí zavolat na CZ číslo uvedené vlevo nahoře na české verzi webu SkyEurope? A co jste psala na reklamační oddělení? A pokud, tak co Vám říkali na pobočce v Sofii a v Bratislavě? Děkuji.

mimikova
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 30. 01. 2009, 16:01
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od mimikova »

Můžu se zeptat, jak Vám zrušili let v pobočce v Sofii? Proč jste volala do Bratislavy, když stačí zavolat na CZ číslo uvedené vlevo nahoře na české verzi webu SkyEurope? A co jste psala na reklamační oddělení? A pokud, tak co Vám říkali na pobočce v Sofii a v Bratislavě? Děkuji

Odpoved pro Hi-surfer:
Dobry den, odpoved mate v soukrome poste. Pokud mi date na sebe kontakt, klidne preposlu i mejly, ktere jsme tam poslali. Ten posledni na info@skyeurope.com jsem posilala dnes, zatim jsem psala jen na reklamacnim. Zda se mi, ze o mych slov pochybujete, ale bohuzel je to pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marie

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od creyman »

Mám dva zrušené lety. Na jeden den (tam ráno, zpět večer) a druhý na dva dny. Oba kupovány najednou – jeden rezervační kod letenka tam i zpět. Na call centru mě řekli, že se to dá posunout kdykoli, nejméně dvě hodiny před odletem zrušeného letu. Nezeptal jsem se jestli se to týká obou letů, nebo jen toho co zrušili. Neví to někdo přesně?
Někdo tady psal, že na něj byli hodný a přesunuli to dokonce o víc než + - 7 dní jak oficiálně nabízejí, tak doufám, že v případě, že si člověk naplánoval return výlet umožní změnu obou letenek v rezervaci pokud tento stav způsobili? Má někdo zkušenost, pokud si nechci vrátit peníze a odletět to? Nejsem ani závislý na zabukovaném ubytování ap...

mapo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 34
Registrován: 01. 04. 2006, 19:04
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od mapo »

creyman píše:Mám dva zrušené lety. Na jeden den (tam ráno, zpět večer) a druhý na dva dny. Oba kupovány najednou – jeden rezervační kod letenka tam i zpět. Na call centru mě řekli, že se to dá posunout kdykoli, nejméně dvě hodiny před odletem zrušeného letu. Nezeptal jsem se jestli se to týká obou letů, nebo jen toho co zrušili. Neví to někdo přesně?
Někdo tady psal, že na něj byli hodný a přesunuli to dokonce o víc než + - 7 dní jak oficiálně nabízejí, tak doufám, že v případě, že si člověk naplánoval return výlet umožní změnu obou letenek v rezervaci pokud tento stav způsobili? Má někdo zkušenost, pokud si nechci vrátit peníze a odletět to? Nejsem ani závislý na zabukovaném ubytování ap...


Kdyz to mas na jedny rezervaci tak ti bez problemu zmeni oba(let tam i zpet). Loni se mi dokonce podarilo prebookovat BTS-DUB na VIE-AMS :D

pistabaci
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 21. 01. 2009, 08:17
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od pistabaci »

Zrušené lety leteckou spoločnosťou Sky Europe , nevrátenie finančných prostriedkov ani po niekoľkomesačnej korešpodencii.

Fakty :
Lety ktore boli nevyuzite Praha-KE 5.12. a KE-Praha 7.12.


14.8. potvrdené rezervácie letu Praha-Košice a Košice-Praha č. W4S7YF a IZCWYB pre dve osoby
18.8. som uhradil Sky Europe 1228 Sk / 980 CZk tj. 1240 Sk
20.11. oznámené že Sky Europe ruší lety
29.11. potvrdený telefonicky a písomný súhlas na refundáciu leteniek

Od tejto doby bezvýsledná korešpodencia so Sky Europe, oznámené že to bolo postúpené na refundáciu a že majú veľa práce - žiadajú o trpezlivosť…….používajú moje finančné prostriedky de facto 5 a pol mesiaca !!!

Poslal som to aj na Slovenskú obchodnú inšpekciu , televízii Markíza relácia Lampáreň a dnes po nereagovaní aj na Európske spotrebiteľské centrum. Dúfam, že to nie je len ďalšia štátna organizácia ktorá znižuje nezamestnanosť na Slovensku...uvidíme.

BOEING737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 460
Registrován: 17. 04. 2005, 09:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od BOEING737 »

Mě SkyEurope zrušil let do AMS. Už to bude skoro měsíc co čekám na vrácení peněz a nic se neděje. Volal jsem tam a omlouvali se mi - prý toho mají hodně.
Plánoval jsem koupit dvě Valentýnské letenky na letní koupák do Dubrovníku, ale radši pojedu stopem. To budu mít asi jistější :-)

lukyluck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 23. 10. 2008, 13:57
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od lukyluck »

pistabaci píše:Zrušené lety leteckou spoločnosťou Sky Europe , nevrátenie finančných prostriedkov ani po niekoľkomesačnej korešpodencii.

Fakty :
Lety ktore boli nevyuzite Praha-KE 5.12. a KE-Praha 7.12.


14.8. potvrdené rezervácie letu Praha-Košice a Košice-Praha č. W4S7YF a IZCWYB pre dve osoby
18.8. som uhradil Sky Europe 1228 Sk / 980 CZk tj. 1240 Sk
20.11. oznámené že Sky Europe ruší lety
29.11. potvrdený telefonicky a písomný súhlas na refundáciu leteniek

Od tejto doby bezvýsledná korešpodencia so Sky Europe, oznámené že to bolo postúpené na refundáciu a že majú veľa práce - žiadajú o trpezlivosť…….používajú moje finančné prostriedky de facto 5 a pol mesiaca !!!


Tak to uz jste skoro vic utratil za postovny... :lol: :lol: :lol:
Ale souhlasim ze zavazky se maj platit.
Poslal som to aj na Slovenskú obchodnú inšpekciu , televízii Markíza relácia Lampáreň a dnes po nereagovaní aj na Európske spotrebiteľské centrum. Dúfam, že to nie je len ďalšia štátna organizácia ktorá znižuje nezamestnanosť na Slovensku...uvidíme.

padre22
Vítěz kategorie Když cesta je cíl 2013
Vítěz kategorie Když cesta je cíl 2013
Příspěvky: 56
Registrován: 06. 03. 2009, 14:25
Stav: Offline

Re: Zrušené lety a potíže s vrácením peněz!!!

Příspěvek od padre22 »

14.1. - e-mailové oznámení Skyeurope o zrušení letu do Paříže
19.1. - jsem zaslal e-mailovou žádost o zrušení rezervace o navrácení částky 68 Euro za letenku
21.1. - potvrzení přijetí mé žádosti a prý to odeslali na zpracování na finanční oddělení
4.3. - částka 68 Euro byla připsána na můj účet

2 e-maily + 1 volání na Skyeurope (okamžitě jsem se dovolal- večer).
Celkem tedy 44 dnů od podání žádosti o vrácení peněz za letenku.
Přiznám se, čekal jsem delší dobu, než mi vrátí peníze.


Odpovědět