Akcie SkyEurope

suhajek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 10. 01. 2009, 14:12
Stav: Offline

Re: Akcie SkyEurope

Příspěvek od suhajek »

Nejsem si jistej, ale těžko uzavřeš smlouvy kompletně on-line to podle mě nenabízí žádnej broker. Jedině, že by sis zašel tam kde jsi do banky, která Ti nákup zprotředkuje, popř. využít jejich brokera. Jakmile budeš jednou ověřenej u brokerjetu tak už nakupuješ jen online, to nebudeš mít žádnou cestu do ČR?


Odnem
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 130
Registrován: 22. 09. 2003, 23:37
Stav: Offline

Re: Akcie SkyEurope

Příspěvek od Odnem »

Ja mam zkusenost s americkejma brookerama. Vsechno jde postou/faxem.

K akciim Sky. Ja mam zato ze je tady obrovske riziko bankrotu tak 95%. Zatimco pripadny reward je mizerny, vydel bych ho jen v radkach 100-300% z duvodu ktery jsem uvedl vyse. Pro tradera zadne moc zejimave cisla.
Samozrejme jsou spekulanti, ktery maji strategii nakupovat krachujici spolecnosti. Nicmene akciim Sky by se urcite vyhnuli.

mikki
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 21. 05. 2006, 19:42
Stav: Offline

Re: Akcie SkyEurope

Příspěvek od mikki »

skus saxobank.ale sky by som nekupoval. aj ked to nekrachne tak bude zrejme usita nejaka habadura ako vysachovat minoritnych akcionarov.

lukyluck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 23. 10. 2008, 13:57
Stav: Offline

Re: Akcie SkyEurope

Příspěvek od lukyluck »

Me neslo o zadny nakupy za sta tisice... ale protoze se ted jedna akcie prodava za 22 centu tak za 100 euro bycyh mel balik 500 akcii. Takze to je pro me spis takovej sentiment, nez nejakej vydelek... :wink:

mikki
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 21. 05. 2006, 19:42
Stav: Offline

Re: Akcie SkyEurope

Příspěvek od mikki »

lukyluck píše:Me neslo o zadny nakupy za sta tisice... ale protoze se ted jedna akcie prodava za 22 centu tak za 100 euro bycyh mel balik 500 akcii. Takze to je pro me spis takovej sentiment, nez nejakej vydelek... :wink:


Tak vies co posli tych 100 euracov zo sentimentu mne a ja ti naoplatku vystavim nejaky papierik akoze "akcia"
neboj dam ti tam aj pekne logo aj fotku Bittera keby si chcel mozno nejake pekne stevardky :D alebo aj peknych stevardov :shock: .


cloud
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 10. 01. 2009, 19:13
Stav: Offline

Re: Akcie SkyEurope

Příspěvek od cloud »

mikki píše:
lukyluck píše:Me neslo o zadny nakupy za sta tisice... ale protoze se ted jedna akcie prodava za 22 centu tak za 100 euro bycyh mel balik 500 akcii. Takze to je pro me spis takovej sentiment, nez nejakej vydelek... :wink:


Tak vies co posli tych 100 euracov zo sentimentu mne a ja ti naoplatku vystavim nejaky papierik akoze "akcia"
neboj dam ti tam aj pekne logo aj fotku Bittera keby si chcel mozno nejake pekne stevardky :D alebo aj peknych stevardov :shock: .


:lol: lol mikki, dneska ti ide !! :wink:

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Akcie SkyEurope

Příspěvek od flyingblue »

mikki píše:
lukyluck píše:Me neslo o zadny nakupy za sta tisice... ale protoze se ted jedna akcie prodava za 22 centu tak za 100 euro bycyh mel balik 500 akcii. Takze to je pro me spis takovej sentiment, nez nejakej vydelek... :wink:


Tak vies co posli tych 100 euracov zo sentimentu mne a ja ti naoplatku vystavim nejaky papierik akoze "akcia"
neboj dam ti tam aj pekne logo aj fotku Bittera keby si chcel mozno nejake pekne stevardky :D alebo aj peknych stevardov :shock: .


Ja tech papirku za 100 EUR vystavim tech papirku 500. 500 akcii = 500 papirku. Do je dobrej deal ne?

pilot737
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 31. 12. 2007, 23:21
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Akcie SkyEurope

Příspěvek od pilot737 »

Smurfx píše:
suhajek píše:Já vlastním akcie Skyeurope.

:D :D Tak to dlouhodobě upřímnou soustrast :)


Tak dneska se sky opravdu vytáhl, jen za dnešek stoupla cena akcií o 41,94% :D


Odpovědět