SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od j.ree »

room231cz: Nejsi ty Józef Varadi?


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od pepa007 »

alesesl píše:
lamino píše:ngb že se namáháš, vždyť musíš víš že to je marné, ale nechápu proč alesesl změnil přezdívku nebo že by taková velká náhoda? viz http://www.slovak-airports.net/index.ph ... rd1&the=21


ja jsem prezdivky nezmenil, moje prezdivka byla, je a vzdycky na tomto foru bude alesesl. Puvodne, kdyz jsem se registroval tak jsem chtel alespesl, protoze tak to mam vsude na ostatnich forech, jak je airliners.net nebo slovak-airports.net. jen jsem si nevsiml kdyz jsem se registroval na airways.cz ze tam chybi 'p' ve jmene, tak jsem to tak uz nechal.


a já jsem vžycky přemýšlel proč tam to "p" nemáš když na fotkách z trip reportů bylo na letenkách napsáno "ales pesl" :D

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od Admin »

pepa007 píše:
alesesl píše:ja jsem prezdivky nezmenil, moje prezdivka byla, je a vzdycky na tomto foru bude alesesl. Puvodne, kdyz jsem se registroval tak jsem chtel alespesl, protoze tak to mam vsude na ostatnich forech, jak je airliners.net nebo slovak-airports.net. jen jsem si nevsiml kdyz jsem se registroval na airways.cz ze tam chybi 'p' ve jmene, tak jsem to tak uz nechal.


a já jsem vžycky přemýšlel proč tam to "p" nemáš když na fotkách z trip reportů bylo na letenkách napsáno "ales pesl" :D


Můžeme změnit nick z alesesl na alespesl, to není problém :D

YaniCZka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 58
Registrován: 10. 01. 2009, 01:16
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od YaniCZka »

Dopručuji všem, pokud máte objednáno hodně letenek na hodně dopředu (jako já), zavolat si na jejich infolinku případně si data, která máte v rezervaci, porovnat se jejich aktuálním letovým řádem. Kupovala jsem návazné letenky z Alicante a ze srandy si ti zkontrolovala a zjistila, že mi ty časy docela brutálně změnili a ani se neobtěžovali mě informovat. Což mě docela překvapilo, protože jinak mi vždycky dali vědět...

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od alesesl »

Admin píše:
pepa007 píše:
alesesl píše:ja jsem prezdivky nezmenil, moje prezdivka byla, je a vzdycky na tomto foru bude alesesl. Puvodne, kdyz jsem se registroval tak jsem chtel alespesl, protoze tak to mam vsude na ostatnich forech, jak je airliners.net nebo slovak-airports.net. jen jsem si nevsiml kdyz jsem se registroval na airways.cz ze tam chybi 'p' ve jmene, tak jsem to tak uz nechal.


a já jsem vžycky přemýšlel proč tam to "p" nemáš když na fotkách z trip reportů bylo na letenkách napsáno "ales pesl" :D


Můžeme změnit nick z alesesl na alespesl, to není problém :D


to Admin,

diky, ale uz jsem si nejak zvykl na alesesl nechtel bych to menit, ale dekuji za tu moznost.
Ales


Alescito
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 05. 02. 2009, 19:29
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od Alescito »

ngb píše:
Alescito píše:Drahy ngb, mozek mam zapnuty dostatecne. Zkus ho zapnout ty a vzij se do situace stovek cestujicich. Asi jsi z SE, ze tak zasvecene mluvis. Nepochopil jsi, o co mi slo. Vubec mi nejde o zruseny let a o to, aby mi nekdo vracel ma eura uz na check-inu. Jeste jednou opakuji, ze jsem velkym priznivcem a fandou SE, se kterymi letam uz roky a casto. Vadi mi ale to, jak se mnou "moje" letecka spolecnost komunikuje, tedy vlastne nekomunikuje.
Kdyz byl let divertovan, tak kde je problem lidem vysvetlit, co presne se deje?? Nemuzete jim treba sdelit: Vazeni, let do Lutonu byl divertovan, ale pokusime se pro Vas priletet a dopravit Vas domu, co nejdrive to pujde. ?? A kdyz je tedy let zrusen, opet vysvetlit proc??
Vis - v tom je ta hra o udrzeni zakaznika a budovani duveryhodnosti. V komunikaci. Kdyz ale na webu nenajdu vubec zadnou info (opravdu si myslis, ze je velky problem vyvesit tam aktualni info?? a kdyz uz ne aktualni tak aspon post jen pro objasneni situace??), kazdy operator mi rekne neco jineho (To neni zadna demagogie. Predpokladam, ze kdyz se dovolam na cislo SE, tak hovorim s operatorem SE), tak co chces, abych si o SE myslel? Ze po letisti behaji lidi a tvrdi, ze tam visi jiz ctyri dny a SE nic, me je jedno. To by melo zajimat vas, kdo vam dela reklamu. Zrovna tak byste si asi meli hlidat, co vasi operatori komu sdeluji (nehodlam nic dokazovat, ja zde jen vyjadruji svuj nazor).
A uz vubec uprimne nerozumim, proc reakce na muj prispevek je hned v nepratelskem tonu. Co ho treba radeji vzit jako podnet k urcite sebereflexi a navrhu na zlepseni? Nedelam si nadeje o jinych leteckych spolecnostech, ale proc nebyt v necem lepsi??
Jeste jednou ti to zopakuji: Nedam na SE dopustit a proto chci, aby se zlepsila. Co ale chces po me, abych si o SE myslel, kdyz v posledni dobe jen clovek slysi ze vsech stran o SE negativni zpravy, SE nemluvi o svych dalsich zamerech, jak ze soucasne situace ven (vse jsou jen diskuse a domenky), kdyz mi zrusi let (coz beru), ale nikdo mi nevysvetli co se deje, kdyz zavolam na linku SE a kazdy mi vyklada neco jineho, kdyz se ani na webu nic nedovim, kdyz kolem me behaji lide a vykladaji, jak se na ne SE vykaslala.... Ono zadna z techto jednotlivych veci neni katastroficka situace. Vubec ne. Ale kazda z techto veci "prisypava" na rameno vah neduvery ve spolecnost. Jak se rika: na kazdem sprochu je pravdy trochu. Mam byt tedy za soucasne situace presvedcen, ze si chci u SE koupit dalsi letenku?? Momentalne nejsem.


No skusim to este raz...
"uz vubec uprimne nerozumim, proc reakce na muj prispevek je hned v nepratelskem tonu."
ano naladilo ma to v nepriatelskom tone pretoze co si napisal je sice pekne ale zacinas spochybnovanim informaciami ktore si dostal a BOLI PRAVDA: napr. "Proc, kdyz zavolam na Bratislavske letiste, mi oznami, ze predchozi let do Londyna odletel na cas." Pokracujes za vlasy pritiahnute kontatovanie ze nam cakaju cestujuci v londyne 4 dni, a ze firma posiela na cestujucich policiu...Niekto kto si precita iba tvoj prispevok dostane skresleny obraz akoby IBA nasa prevadzka nemala hlavu a patu a cely Luton bol tip top iba 100 cestujucich Sky tam opustene postavalo a nevedelo co sa deje...sice vravis ako mas sky rad ale ten obraz neistoty vytvaras prave ty, a myslim ze neopravnene.

...neviem sa vyjadrit k tomu ake informacie dostali cestujuci na lutone nebol som tam....Menzies tam handluje okrem nas aj easyjet a tusim aj wizz. Kazdy kto robi na letisku a zazil situaciu ze je letisko zavrete kvoli pocasiu je mu jasne ze v tom momente su tam stovky az tisice ludi dnes z Lutonu v case rano - obed zrusil WIZZ 9 letov, Ryanair 7, Easyjet 28 ...Sky 2 lety do toho este nejaky Monarch, Thomson a Aer Arran. O den skor ked si tam bol ty to bolo velmi podobne...

Takze pri vsetkej ucte k vam, vratme sa z teoretizovania v obyvacke do reality - sice si letel so SKy ale nebavime sa o 100 neinformovanych cestujucich SKY ale o takmer 60tich letoch co nesadli na LTN kazdy v priemere so 120 ludmi co je 6000!!! cestujucich co sa mota na letisku a pozaduje informaciu kde je jeho lietadlo, kedy sa poleti, ci sa poleti, ked sa ohlasi zrusenie vsetci pozaduju alternativne spojenie, fakt si myslite za par agentov handlingovych spolocnosti pripadne 1-2 zastupci leteckej spolocnosti to dokazu hned kazdemu zodpovedat, prebookovat? ze pri situacii s pocasim cos a meni kazdych par minut ze vobec moze existovat jedna zarucena informacia a nemenny scenar?

To nie je o neinformovani nasich pasazierov to je o totalnom chaose...nebudem rozpisovat co preco neislo snad vacsina uz pochopila...

BTW. nechapem ako by ti pomohla - stojac v hale Lutonu - informacia na webstranke Sky ze lietadlo divertovalo...a ako by to malo vyzerat? Ze cakame na STN mozno preletime, mozno nie? Ved to je absurdne...



ngb - Tobe mozna prijde podavat informaci cestujicim jako absurdni, me ale tedy vubec ne. Je super, ze se SE snazi udelat pro sve zakazniky co nejvic (jak pises) a dostat je domu, ale kdyz tento zamer nezkomunikujes se svymi zakazniky, tak o tom nemaji ani tuseni a udelaji si svuj vlastni zaver. Vase sebevetsi snaha prichazi napprosto vnivec. Ja chapu, ze v chaosu a za hrozneho pocasi se situace meni kazdou chvili. Ale aspon vysvetleni snahy cestujici uklidni. Zajimalo by me, jak by si reagoval Ty, kdyby si visel na letisti s informaci "cekej, cekej a pak cancelled" a nevedel, co se deje. Urcite by Ti toto nestacilo a hned ,jako zamestnanec SE, by si zvedal telefon a volal kolegum pro info. A takovou info chteji i ostatni. Neni to jednoduche?
Jak vas mam brat, kdyz je mi skoro dve hodiny rikano, ze "nastup bude za chvili zahajen", kdyz je ocividne, ze zadny nastup za chvili nebude, nebot tam zadna masina neni a ani nepristala. Ledaze bychom skakali do snehu. Tak budto jsem povazovan za hloupou ovci, ktera se spokoji s tim, ze kdyz "seno neni, tak proste neni" nebo si ze mne SE dela blazny. Presne tady by jednoducha info pomohla. A kdyz uz je velky problem ji vyhlasit, tak bych aspon cekal uprimnou odpoved, kdyz se zeptam. Predpokladam, ze minimalne vasi agenti nebo zastupci o zameru udelat pro cestujici co nejvice, vedi. A info na webu? Pomohla by naprosto stejne. Mozna sedim v hale letiste, ale rodina atd. me mohou informovat. Jednoduche braking news.

Tohle je jen o budovani vzajemne duvery. Vubec nejde o zruseny let. Mrkni jinam do fora - jsou tam prispevky lidi, kteri si stezuji, ze maji zmeneny letovy rad na sve lety, ale pritom jim nikdo nedal vedet. Je taky absurdni toto oznamit? Nechme pink pongu na netu, to by bylo spis na pokec u piva. Drzim vam palce (mysleno uprimne!!!). A.


Odpovědět