SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Alescito
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 05. 02. 2009, 19:29
Stav: Offline

SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od Alescito »

Miloval jsem Sky Europe, ale v posledni dobe pochybuji a po dnesni zkusenosti jsem o lasku prisel. Snazil jsem se dostat z Londyna - Lutonu do Blavy odpolednim letem ve 13:00 hod. Check-in probehl normalne, vyckavani na nastup vicemene taky, byli jsme stale informovani, ze co nejdrive nastup do letadla bude zahajen. Vse normalni. A hle - tu se objevila policie a nasledne byl let zrusen. To se obcas stava, ze jsou lety zruseny. Obzvlaste za spatnych meteorologickych podminek, ktere 5.2. v Anglii vladly, ale...
Proc, kdyz zavolam na Bratislavske letiste, mi oznami, ze predchozi let do Londyna odletel na cas. Zadne letadlo ale v Lutonu, zda se, vubec nepristalo. Kdyz by vadilo pocasi (prestoze v te dobe jiz letiste Luton bylo otevreno), nemohl se let posunout na pozdejsi odpoledne, vecer, noc?? Preci kdyby tam letadlo z Blavy pristalo (jak mi tvrdili, ze z Blavy odletelo), tak by se muselo nekdy a nejak zase (nekam) vracet.
Proc check-in probehne normalne, zastupci SE se tvari v pohode a utvrzuji Vas, ze nastup bude za chvili zahajen, ale pred tim, nez oznami zruseni letu, nejdrive napochoduje policie?? Ceho se tak SE boji??
Proc nekteri lide na letisti Luton rikaji, ze "tam jiz visi skoro ctyri dny a SKY nelita"? Ale na webovych strankach letist jsou lety vykazovany jako "departed, landed". ?? Neboji se SE reakce lidi prave na toto???
Proc, kdyz zavolam do SE, mi jeden operator oznami, ze vecerni let do Prahy poleti ( uvazovali jsme o prebukovani do Prahy) - samozrejme v zavislosti na pocasi (stat se muze vsechno) a za chvili, kdyz tam zavola kolegyne znovu a zepta se "na tvrdo" a primo, nebot vime jake problemy SE nyni ma, je ji "na tvrdo" a primo operatorem oznameno, ze vecerni let do Prahy nepoleti. Presto ale vesele probiha check-in na tento let a zadna info lidem.
Proc, kdyz se podivam na web Ryanairu (davam jen jako priklad - podotykam vubec nejsem jejich priznivcem - moji "srdcovou" leteckou spolecnosti byla SE), okamzite na me blika info o zrusenych letech, telef. kontaktech, info, co mam v pripade zruseneho letu delat atd. a na web strankach SE velke nic o aktualni situaci, zrusenych letech?? "Jen" se tam nabizi letenky na Valentina a vse se tvari, ze funguje skvele.
Uprimne -celkovy dojem velmi, velmi spatny. Ja nevim, kde je pravda. Toto je ma osobni zkusenost a dojem. Ma nekdo podobny pocit? Zkusenost? Jiste, ze lety se obcas zrusi. To by bylo v pohode a clovek to chape. Ale tech otazek je nejak prilis. Proc proste nemuze SE komunikovat s lidmi primo a uprimne?? (Rovnou let zruste, oznamte to lidem a nenechte je tvrdnout pul dne na letisti). Vzdyt ani o jejich soucasne problematicke situaci se clovek nic "oficialne" nedozvi. Proc rovnou nereknete lidem: Mame problemy (kdo je dneska nema?), ale dejte nam nejaky cas a budeme tu opet pro Vas?? Jak chcete, aby si nekdo koupil letenku na Valentyna nebo leto, kdyz uz Vam neveri?
Abych svuj nazor uzavrel: Vubec mi nevadi zruseny let. Vadi mi to, ze SE nekomunikuje se svymi zakazniky uprimne. Tech otazek a mlhavych odpovedi je prilis na to, aby clovek SE veril. Nakonec jsme nas navrat vyresili konkurenci. Prebukovat na jiny let SE by sice slo, ale neverim. Bohuzel dneska SE prisla o ctyri ,doposud verne, zakazniky.


ngb
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 05. 2006, 21:14
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od ngb »

Prepac, ale zapni mozog...prevadzka je planovana normalne. Rano lietadlo odletelo nacas y BTS takze aj check in v LTN fungoval normalne a ocakaval sa let spat nacas. Z dovodu zhorsenia pocasia lietadlo divertovalo a aj ked bol povodny plan preletiet masinu do Lutonu a zobrat ludi podmienky to neumoznili, preto mozno informacia o zruseni neprisla hned lebo sa cakalo na moznost, ze podmienky umoznia zobrat ludi do bratislavy. Ked bolo jasne ze je lepsie letiet prazdny domov tak sa let zrusil. (pre tvoju info v pondelok v BHX cakala na odlet nasa masiny viac ako 12 hodin z dovodu snezenia co sposobilo velke meskania aj naslednych liniek). Preco niektori ludia hovoria ze cakaju 4 dni....no asi su s prepacenim bud homeleasaci co byvaju na lutone alebo niekto co prisiel na letisku s predstihom 4 dni. V utorok sa letelo do BTS (letisko Bratislava) aj PRG, vcera do BTS, PRG, TAT (letisko Poprad) aj KSC (letisko Košice) vsetky lety viac menej ontime (iba 1 x delay nad 40 min). a ani jeden let nebol overbooknuty takze kazdy kto mal zaujem (aj zo zruseneho letu v pondelok) tak letel...tak si odpusti vydavat nejake terminalove blaboly za fakty lebo nie su pravda. Ze v terminale bola policia asi je opatrenie letiska kedze nie vsetci cestujuci su schopni prijat a spracovat informaciu o zruseni s patricnym pochopeniem a slusnym spravanim. Let do PRG vecer dnes letel takze je normalne ze sa checkoval. Tvrdenie ze niekto niekomu povedal ze let bude zruseny je cista demagogia operator nemal mat odkial taku informaciu kedze sprava o zruseni nebola vydana. Alebo vie tvoja kolegyna dokazat opak? Ryanair poskytuje sluzbu online tracking letov takze je jasne ze tam tato info je pravidelne. Zrusenie sa im dotklo mnohych letov dnes. U sky to bol dnes iba tento jeden. Cestujucich co boli zacheckovani informoval handlingovy agent osobne na mieste. Nie je nutne nic davat na web. Ked sa zamyslis to je rozdiel s Ryanom - je zle pocasie v METARe su neletove podmienky - ryanu vyvesi na web spravu o zruseni a caute...Sky tak ako vzdy ked je nadej caka a ma snahu odviest ludi domov a velakrat sa to pocasie zlepsilo. A firma svoj zavazok nakoniec splnila aj ked ju to stoji napr platit obcerstvenie z dovodu meskania. Ver ze keby si dostal hned pri checkine svoje euro tiez by si nebol spokojny...

Alescito
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 05. 02. 2009, 19:29
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od Alescito »

Drahy ngb, mozek mam zapnuty dostatecne. Zkus ho zapnout ty a vzij se do situace stovek cestujicich. Asi jsi z SE, ze tak zasvecene mluvis. Nepochopil jsi, o co mi slo. Vubec mi nejde o zruseny let a o to, aby mi nekdo vracel ma eura uz na check-inu. Jeste jednou opakuji, ze jsem velkym priznivcem a fandou SE, se kterymi letam uz roky a casto. Vadi mi ale to, jak se mnou "moje" letecka spolecnost komunikuje, tedy vlastne nekomunikuje.
Kdyz byl let divertovan, tak kde je problem lidem vysvetlit, co presne se deje?? Nemuzete jim treba sdelit: Vazeni, let do Lutonu byl divertovan, ale pokusime se pro Vas priletet a dopravit Vas domu, co nejdrive to pujde. ?? A kdyz je tedy let zrusen, opet vysvetlit proc??
Vis - v tom je ta hra o udrzeni zakaznika a budovani duveryhodnosti. V komunikaci. Kdyz ale na webu nenajdu vubec zadnou info (opravdu si myslis, ze je velky problem vyvesit tam aktualni info?? a kdyz uz ne aktualni tak aspon post jen pro objasneni situace??), kazdy operator mi rekne neco jineho (To neni zadna demagogie. Predpokladam, ze kdyz se dovolam na cislo SE, tak hovorim s operatorem SE), tak co chces, abych si o SE myslel? Ze po letisti behaji lidi a tvrdi, ze tam visi jiz ctyri dny a SE nic, me je jedno. To by melo zajimat vas, kdo vam dela reklamu. Zrovna tak byste si asi meli hlidat, co vasi operatori komu sdeluji (nehodlam nic dokazovat, ja zde jen vyjadruji svuj nazor).
A uz vubec uprimne nerozumim, proc reakce na muj prispevek je hned v nepratelskem tonu. Co ho treba radeji vzit jako podnet k urcite sebereflexi a navrhu na zlepseni? Nedelam si nadeje o jinych leteckych spolecnostech, ale proc nebyt v necem lepsi??
Jeste jednou ti to zopakuji: Nedam na SE dopustit a proto chci, aby se zlepsila. Co ale chces po me, abych si o SE myslel, kdyz v posledni dobe jen clovek slysi ze vsech stran o SE negativni zpravy, SE nemluvi o svych dalsich zamerech, jak ze soucasne situace ven (vse jsou jen diskuse a domenky), kdyz mi zrusi let (coz beru), ale nikdo mi nevysvetli co se deje, kdyz zavolam na linku SE a kazdy mi vyklada neco jineho, kdyz se ani na webu nic nedovim, kdyz kolem me behaji lide a vykladaji, jak se na ne SE vykaslala.... Ono zadna z techto jednotlivych veci neni katastroficka situace. Vubec ne. Ale kazda z techto veci "prisypava" na rameno vah neduvery ve spolecnost. Jak se rika: na kazdem sprochu je pravdy trochu. Mam byt tedy za soucasne situace presvedcen, ze si chci u SE koupit dalsi letenku?? Momentalne nejsem.

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od Zdenek »

drahý ngb, šlo by místo obhajoby a propagandy, že všechny lety létají načas, když zrovna nemají 40 minut sekeru, (když se zadaří, tak i NG letí, a mých XX Euro za blokaci místa nevyhodím z okna, že) vyhledat Ty 2 hovory (pravděpodobně z jednoho čísla) a posoudit pravdivost tvrzení?
Že handling agent obešel při zrušení všechny lidi a podal jim info co dělat, tomu tedy nevěřím ani za mák, obzvlášť když stěžovatel píše, že let rušila policie a ne agent v doprovodu policie.
Osobně si to krčení ramen a blekotání operátorek do telefonu dovedu docela živě představit.
Zažil jsem jednou 3 hodiny sekeru z BBU a info zúčastněných složek bylo velmi velmi podobné výše popisovanému. A to tehdy Sky nebylo v žádné krizi a na operátora se šlo bez problémů dovolat.
Když cestuješ sám a není pro Tebe problém přespat 2 noci na letišti a zaměstnavatel pochopí že zrovna v Londýně sněží, jo to OK, ale pokud máš třeba děti nebo doma nervově labilnější manželku nebo šéfa, je to problém.
Abych to shrnul. NGB, jsme rádi za popis proč se nemohlo, ale vtipy typu létáme načas a námi nasmlovaní handling agenti pracují na 200% si prosím příště nech od cesty.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od alesesl »

ngb píše:Prepac, ale zapni mozog...prevadzka je planovana normalne. Rano lietadlo odletelo nacas y BTS takze aj check in v LTN fungoval normalne a ocakaval sa let spat nacas. Z dovodu zhorsenia pocasia lietadlo divertovalo a aj ked bol povodny plan preletiet masinu do Lutonu a zobrat ludi podmienky to neumoznili, preto mozno informacia o zruseni neprisla hned lebo sa cakalo na moznost, ze podmienky umoznia zobrat ludi do bratislavy. Ked bolo jasne ze je lepsie letiet prazdny domov tak sa let zrusil. (pre tvoju info v pondelok v BHX cakala na odlet nasa masiny viac ako 12 hodin z dovodu snezenia co sposobilo velke meskania aj naslednych liniek). Preco niektori ludia hovoria ze cakaju 4 dni....no asi su s prepacenim bud homeleasaci co byvaju na lutone alebo niekto co prisiel na letisku s predstihom 4 dni. V utorok sa letelo do BTS (letisko Bratislava) aj PRG, vcera do BTS, PRG, TAT (letisko Poprad) aj KSC (letisko Košice) vsetky lety viac menej ontime (iba 1 x delay nad 40 min). a ani jeden let nebol overbooknuty takze kazdy kto mal zaujem (aj zo zruseneho letu v pondelok) tak letel...tak si odpusti vydavat nejake terminalove blaboly za fakty lebo nie su pravda. Ze v terminale bola policia asi je opatrenie letiska kedze nie vsetci cestujuci su schopni prijat a spracovat informaciu o zruseni s patricnym pochopeniem a slusnym spravanim. Let do PRG vecer dnes letel takze je normalne ze sa checkoval. Tvrdenie ze niekto niekomu povedal ze let bude zruseny je cista demagogia operator nemal mat odkial taku informaciu kedze sprava o zruseni nebola vydana. Alebo vie tvoja kolegyna dokazat opak? Ryanair poskytuje sluzbu online tracking letov takze je jasne ze tam tato info je pravidelne. Zrusenie sa im dotklo mnohych letov dnes. U sky to bol dnes iba tento jeden. Cestujucich co boli zacheckovani informoval handlingovy agent osobne na mieste. Nie je nutne nic davat na web. Ked sa zamyslis to je rozdiel s Ryanom - je zle pocasie v METARe su neletove podmienky - ryanu vyvesi na web spravu o zruseni a caute...Sky tak ako vzdy ked je nadej caka a ma snahu odviest ludi domov a velakrat sa to pocasie zlepsilo. A firma svoj zavazok nakoniec splnila aj ked ju to stoji napr platit obcerstvenie z dovodu meskania. Ver ze keby si dostal hned pri checkine svoje euro tiez by si nebol spokojny...


uz me ta propaganda stve. Prosim probud se a pokud chces okomentovat nejaky prispevek, tak do toho opravdova fakta a ne nejake blaboly.


lamino
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 04. 02. 2009, 21:50
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od lamino »

ngb že se namáháš, vždyť musíš víš že to je marné, ale nechápu proč alesesl změnil přezdívku nebo že by taková velká náhoda? viz http://www.slovak-airports.net/index.ph ... rd1&the=21

dushkee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 286
Registrován: 10. 01. 2009, 15:04
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od dushkee »

lamino píše:ngb že se namáháš, vždyť musíš víš že to je marné, ale nechápu proč alesesl změnil přezdívku nebo že by taková velká náhoda? viz http://www.slovak-airports.net/index.ph ... rd1&the=21


ma tu vobec vyznam este pisat ako to bolo naozaj?? Opat, ked ako NGB napisal, co sa naozaj stalo, tak tu do neho hned niekto skoci..toto neni propaganda drahy alesesl, ale to su hole fakty. zial, dakedy ine vychodisko ako zrusenie letu nie je..

Alescito
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 05. 02. 2009, 19:29
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od Alescito »

Alesesl nezmenil prezdivku. Neznam toho cloveka.
Alesesl se nerovna Alescito!!!

lamino
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 04. 02. 2009, 21:50
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od lamino »

Alescito píše:Alesesl nezmenil prezdivku. Neznam toho cloveka.
Alesesl se nerovna Alescito!!!

sorry jestli jsi četls odkaz tak jsi pochopil, ještě jednou sorry

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od poja »

Alescito píše:Miloval jsem Sky Europe, ale v posledni dobe pochybuji a po dnesni zkusenosti jsem o lasku prisel. Snazil jsem se dostat z Londyna - Lutonu do Blavy odpolednim letem ve 13:00 hod. Check-in probehl normalne, vyckavani na nastup vicemene taky, byli jsme stale informovani, ze co nejdrive nastup do letadla bude zahajen. Vse normalni. A hle - tu se objevila policie a nasledne byl let zrusen. To se obcas stava, ze jsou lety zruseny. Obzvlaste za spatnych meteorologickych podminek, ktere 5.2. v Anglii vladly, ale...
Proc, kdyz zavolam na Bratislavske letiste, mi oznami, ze predchozi let do Londyna odletel na cas. Zadne letadlo ale v Lutonu, zda se, vubec nepristalo. Kdyz by vadilo pocasi (prestoze v te dobe jiz letiste Luton bylo otevreno), nemohl se let posunout na pozdejsi odpoledne, vecer, noc?? Preci kdyby tam letadlo z Blavy pristalo (jak mi tvrdili, ze z Blavy odletelo), tak by se muselo nekdy a nejak zase (nekam) vracet.
Proc check-in probehne normalne, zastupci SE se tvari v pohode a utvrzuji Vas, ze nastup bude za chvili zahajen, ale pred tim, nez oznami zruseni letu, nejdrive napochoduje policie?? Ceho se tak SE boji??
Proc nekteri lide na letisti Luton rikaji, ze "tam jiz visi skoro ctyri dny a SKY nelita"? Ale na webovych strankach letist jsou lety vykazovany jako "departed, landed". ?? Neboji se SE reakce lidi prave na toto???
Proc, kdyz zavolam do SE, mi jeden operator oznami, ze vecerni let do Prahy poleti ( uvazovali jsme o prebukovani do Prahy) - samozrejme v zavislosti na pocasi (stat se muze vsechno) a za chvili, kdyz tam zavola kolegyne znovu a zepta se "na tvrdo" a primo, nebot vime jake problemy SE nyni ma, je ji "na tvrdo" a primo operatorem oznameno, ze vecerni let do Prahy nepoleti. Presto ale vesele probiha check-in na tento let a zadna info lidem.
Proc, kdyz se podivam na web Ryanairu (davam jen jako priklad - podotykam vubec nejsem jejich priznivcem - moji "srdcovou" leteckou spolecnosti byla SE), okamzite na me blika info o zrusenych letech, telef. kontaktech, info, co mam v pripade zruseneho letu delat atd. a na web strankach SE velke nic o aktualni situaci, zrusenych letech?? "Jen" se tam nabizi letenky na Valentina a vse se tvari, ze funguje skvele.
Uprimne -celkovy dojem velmi, velmi spatny. Ja nevim, kde je pravda. Toto je ma osobni zkusenost a dojem. Ma nekdo podobny pocit? Zkusenost? Jiste, ze lety se obcas zrusi. To by bylo v pohode a clovek to chape. Ale tech otazek je nejak prilis. Proc proste nemuze SE komunikovat s lidmi primo a uprimne?? (Rovnou let zruste, oznamte to lidem a nenechte je tvrdnout pul dne na letisti). Vzdyt ani o jejich soucasne problematicke situaci se clovek nic "oficialne" nedozvi. Proc rovnou nereknete lidem: Mame problemy (kdo je dneska nema?), ale dejte nam nejaky cas a budeme tu opet pro Vas?? Jak chcete, aby si nekdo koupil letenku na Valentyna nebo leto, kdyz uz Vam neveri?
Abych svuj nazor uzavrel: Vubec mi nevadi zruseny let. Vadi mi to, ze SE nekomunikuje se svymi zakazniky uprimne. Tech otazek a mlhavych odpovedi je prilis na to, aby clovek SE veril. Nakonec jsme nas navrat vyresili konkurenci. Prebukovat na jiny let SE by sice slo, ale neverim. Bohuzel dneska SE prisla o ctyri ,doposud verne, zakazniky.


Ja sem si včera poprvý taky prožil jaký je to když nam zrusej let...check in do EMA probíhal normalne 10:35 planovanej odlet 9:45 sme byli už u gatu anic nic nenaznačovalo nejakej problem a v 10hlasli zrušení...spíš mě zarazilo když mi pak volal mama že zrušení psal na strankach EMA už v 9hod našeho casu a na ruzyni s eto vyhalsiloo hodinu pozdej...každopadne se vytvořila pěkná fronta u okýnka ryanu...většina cestujicích byly angličani co asi chápou jak to u nich vypadá, tak si bud lety přebookovali a nebo zrušili nikdo neprotestoval nikdo slečnam na přepážce nenadaval a nidko z toho nevinil ryanair...
to holt češi sou asi se všim nespokojený...

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od alesesl »

lamino píše:ngb že se namáháš, vždyť musíš víš že to je marné, ale nechápu proč alesesl změnil přezdívku nebo že by taková velká náhoda? viz http://www.slovak-airports.net/index.ph ... rd1&the=21


ja jsem prezdivky nezmenil, moje prezdivka byla, je a vzdycky na tomto foru bude alesesl. Puvodne, kdyz jsem se registroval tak jsem chtel alespesl, protoze tak to mam vsude na ostatnich forech, jak je airliners.net nebo slovak-airports.net. jen jsem si nevsiml kdyz jsem se registroval na airways.cz ze tam chybi 'p' ve jmene, tak jsem to tak uz nechal.

ngb
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 05. 2006, 21:14
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od ngb »

Alescito píše:Drahy ngb, mozek mam zapnuty dostatecne. Zkus ho zapnout ty a vzij se do situace stovek cestujicich. Asi jsi z SE, ze tak zasvecene mluvis. Nepochopil jsi, o co mi slo. Vubec mi nejde o zruseny let a o to, aby mi nekdo vracel ma eura uz na check-inu. Jeste jednou opakuji, ze jsem velkym priznivcem a fandou SE, se kterymi letam uz roky a casto. Vadi mi ale to, jak se mnou "moje" letecka spolecnost komunikuje, tedy vlastne nekomunikuje.
Kdyz byl let divertovan, tak kde je problem lidem vysvetlit, co presne se deje?? Nemuzete jim treba sdelit: Vazeni, let do Lutonu byl divertovan, ale pokusime se pro Vas priletet a dopravit Vas domu, co nejdrive to pujde. ?? A kdyz je tedy let zrusen, opet vysvetlit proc??
Vis - v tom je ta hra o udrzeni zakaznika a budovani duveryhodnosti. V komunikaci. Kdyz ale na webu nenajdu vubec zadnou info (opravdu si myslis, ze je velky problem vyvesit tam aktualni info?? a kdyz uz ne aktualni tak aspon post jen pro objasneni situace??), kazdy operator mi rekne neco jineho (To neni zadna demagogie. Predpokladam, ze kdyz se dovolam na cislo SE, tak hovorim s operatorem SE), tak co chces, abych si o SE myslel? Ze po letisti behaji lidi a tvrdi, ze tam visi jiz ctyri dny a SE nic, me je jedno. To by melo zajimat vas, kdo vam dela reklamu. Zrovna tak byste si asi meli hlidat, co vasi operatori komu sdeluji (nehodlam nic dokazovat, ja zde jen vyjadruji svuj nazor).
A uz vubec uprimne nerozumim, proc reakce na muj prispevek je hned v nepratelskem tonu. Co ho treba radeji vzit jako podnet k urcite sebereflexi a navrhu na zlepseni? Nedelam si nadeje o jinych leteckych spolecnostech, ale proc nebyt v necem lepsi??
Jeste jednou ti to zopakuji: Nedam na SE dopustit a proto chci, aby se zlepsila. Co ale chces po me, abych si o SE myslel, kdyz v posledni dobe jen clovek slysi ze vsech stran o SE negativni zpravy, SE nemluvi o svych dalsich zamerech, jak ze soucasne situace ven (vse jsou jen diskuse a domenky), kdyz mi zrusi let (coz beru), ale nikdo mi nevysvetli co se deje, kdyz zavolam na linku SE a kazdy mi vyklada neco jineho, kdyz se ani na webu nic nedovim, kdyz kolem me behaji lide a vykladaji, jak se na ne SE vykaslala.... Ono zadna z techto jednotlivych veci neni katastroficka situace. Vubec ne. Ale kazda z techto veci "prisypava" na rameno vah neduvery ve spolecnost. Jak se rika: na kazdem sprochu je pravdy trochu. Mam byt tedy za soucasne situace presvedcen, ze si chci u SE koupit dalsi letenku?? Momentalne nejsem.


No skusim to este raz...
"uz vubec uprimne nerozumim, proc reakce na muj prispevek je hned v nepratelskem tonu."
ano naladilo ma to v nepriatelskom tone pretoze co si napisal je sice pekne ale zacinas spochybnovanim informaciami ktore si dostal a BOLI PRAVDA: napr. "Proc, kdyz zavolam na Bratislavske letiste, mi oznami, ze predchozi let do Londyna odletel na cas." Pokracujes za vlasy pritiahnute kontatovanie ze nam cakaju cestujuci v londyne 4 dni, a ze firma posiela na cestujucich policiu...Niekto kto si precita iba tvoj prispevok dostane skresleny obraz akoby IBA nasa prevadzka nemala hlavu a patu a cely Luton bol tip top iba 100 cestujucich Sky tam opustene postavalo a nevedelo co sa deje...sice vravis ako mas sky rad ale ten obraz neistoty vytvaras prave ty, a myslim ze neopravnene.

...neviem sa vyjadrit k tomu ake informacie dostali cestujuci na lutone nebol som tam....Menzies tam handluje okrem nas aj easyjet a tusim aj wizz. Kazdy kto robi na letisku a zazil situaciu ze je letisko zavrete kvoli pocasiu je mu jasne ze v tom momente su tam stovky az tisice ludi dnes z Lutonu v case rano - obed zrusil WIZZ 9 letov, Ryanair 7, Easyjet 28 ...Sky 2 lety do toho este nejaky Monarch, Thomson a Aer Arran. O den skor ked si tam bol ty to bolo velmi podobne...

Takze pri vsetkej ucte k vam, vratme sa z teoretizovania v obyvacke do reality - sice si letel so SKy ale nebavime sa o 100 neinformovanych cestujucich SKY ale o takmer 60tich letoch co nesadli na LTN kazdy v priemere so 120 ludmi co je 6000!!! cestujucich co sa mota na letisku a pozaduje informaciu kde je jeho lietadlo, kedy sa poleti, ci sa poleti, ked sa ohlasi zrusenie vsetci pozaduju alternativne spojenie, fakt si myslite za par agentov handlingovych spolocnosti pripadne 1-2 zastupci leteckej spolocnosti to dokazu hned kazdemu zodpovedat, prebookovat? ze pri situacii s pocasim cos a meni kazdych par minut ze vobec moze existovat jedna zarucena informacia a nemenny scenar?

To nie je o neinformovani nasich pasazierov to je o totalnom chaose...nebudem rozpisovat co preco neislo snad vacsina uz pochopila...

BTW. nechapem ako by ti pomohla - stojac v hale Lutonu - informacia na webstranke Sky ze lietadlo divertovalo...a ako by to malo vyzerat? Ze cakame na STN mozno preletime, mozno nie? Ved to je absurdne...

-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od -monie- »

Ano, je skutecne pekne obhajovat svoji firmu, ale take, coz priznivec NE, se nemuzu spokojit s komunikaci, ktera uz se neda nazvat ani katastrofalni, spis tristni...
Moje zkusenosti s jejich slecnami na "lince" jsem uz tady nekde popisoval... A je fakt ze kdykoliv jsem zavolal se stejnym problemem vic nez jednou, pokazde jsem dostal uplne jinou odpoved...
Mimochodem letel jsem vcera (06/02) NE2122 PRG-LTN. Nad LTN jsme byli kolem 8.00 GMT, krouzili cca 15 min., pak bulharsky kapitan oznamil ze pristaneme v STN, coz se nakonec take nepovedlo a leteli jsme pekne krasne do Birminghamu.
Ano, stane se, clovek s tim musi pocitat, ale nechapu pak ty radobyinformace posadky... "Muzete jet do LON vlakem, cesta trva cca 30 minut (snad leda tryskacem), nebo pro Vas bude pripraven autobus (nikdo nerekl kde, nikde jsem ho nevidel a lituju lidi co na nej cekali)...

room231cz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 23. 01. 2009, 19:19
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od room231cz »

Skyeurope lze a krade. Nic si od nich nekupujte (leda ze byste meli radi ruletu a bylo vam jedno kdy a kam priletite)! :evil:

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: SKY EUROPE? Už pravdepodobne ne!

Příspěvek od vitezslav »

room231cz: Moje přestřelky s dushkeem jsou tady dostatečně známé, ale tvůj názor je hodně extrémní a určitě bych se pod něj nepodepsal. Můžeš být konkrétnější?


Odpovědět