Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od -monie- »

Tak jsem dnes chtěl zaplatit letenku a opět jsem objevil další vylepšení:
- zrušili některé typy platebních karet (nově nelze platit např. Diners Club), kterou jsem platil hlavně kvůli aktivaci cestovního pojištění... a vyplatilo se :)
A také od ledna nefunguje web check-in, pokud je na rezervaci zpáteční let z letiště, které web check-in nepodporuje. Když jsem se dotazoval "slečny" na jejich lince, tak ta první mi sdělila, že to nejde protože je to Luton, a pozor: že Británie vyžaduje, aby každý pax ukázal pas při odletu na letišti. Na můj argument, že jsem na web check-in letěl LTN již snad 100x mi řekla, že to není možné a ani nikdy nebylo. Takže to, že jsem se odbavil internetem se mi vlastně jenom zdálo :)
Něco podobného se opakovalo i po 14 dnech, kdy to znovu nešlo na LTN a když jsem se zeptal proč to nejde na PRG-ATH, tak se šla zeptat, a po 10 min. řekla, že proto, že tam mám zpáteční let ATH-PRG a v ATH se internetem odbavit nelze, proto se nemůžu odbavit ani na PRG-ATH... No comment...
Nevím, možná je to tím, že jsou to rezervace ještě v CZK a u těch nelze ani dodatečně přidat zavazadlo, protože teď už žijou pouze v EUR... každopádně to zdržuje a musím být na letišti min. o hodinu dříve. One-way jsem žádnou letos neměl, tak jsem to nemohl vyzkoušet.

Připomínám přitom, že jsem příznivcem Sky Europe, i po tom co mi na Jan-May/2009 zrušili cca 30 segmentů... Vím stane se, nějakým způsobem se člověk zařídí, a také klobouk dolů, že i když jsou na tom jak jsou, nikoho nikde nenechali. Já letěl 10JAN z LTN "nádherným" strojem Dubrovnik Airlines a myslel jsem si u toho, že je to můj poslední let v životě (To bylo druhý den po akci GECAS).

Pokud ale bude SkyEurope neustále "vylepšovat" svoje služby tím, že tu něco uberou, toto znefunkční, tamto zase zdraží. tak může dojít trpělivost i těm skalním příznivcům, jako jsem já.
(Nová konkurence v PRG nabízí jak všechny karty, tak platbu zadarmo převodem na jejich účet, a web check-in v pohodě).


-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od -monie- »

Není to úplně přesné :) ale Sky už asi nezajímá vůbec nikdo.
BTW: Pojišťovna mi zaplatila lístek za vlak z BHX do LON, když před týdnem kvůli sněhu ráno divertovali.
Zase na jejich (NE) obranu, po jednom telefonátu mi poslali potvrzení o přesměrování letu do 10 min. Na e-mailovou žádost jako obvykle ještě nereagovali.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od HighFlyer »

Podobny problem: Pokud mate zaplacena zapsana zavazadla na druhy segment, nejde udelat online check-in na prvni segment, kdy letite jenom s prirucnimi zavazadly. Skoro mne to pripada jako chyba nejakeho programatora.

-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od -monie- »

HighFlyer píše:Skoro mne to pripada jako chyba nejakeho programatora.


Taky si to myslím, hlavně proto, že to bez problémů vloni fungovalo...

-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od -monie- »

Tak jsem si dnes všiml, ze od 30.3. vylepšili letový řád, tak, že už nelze letět Londýn jeden den na otočku.
Ranní frekvence zůstala v 7:30 ale zpátky to letí už v 15:00 (jediná frekvence). Mezitím se proletí do KSC a zpátky.
Husté!!!
Mám asi 6 jednodenních letenek na 04-06/2009 a předpokládám, že je zdarma nepřebookují, protože je to posun "jenom" o 4 hodiny.
Škoda, tak se mi zdá, že už si s nima moc nezalítám...


YaniCZka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 58
Registrován: 10. 01. 2009, 01:16
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od YaniCZka »

zkuste jim brnknout a zeptat si, mně změnili Alicante o 5 hodin a peníze vrátili bez řečí...

DanV
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 29. 06. 2008, 17:12
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od DanV »

-monie- píše:Tak jsem si dnes všiml, ze od 30.3. vylepšili letový řád, tak, že už nelze letět Londýn jeden den na otočku. Ranní frekvence zůstala v 7:30 ale zpátky to letí už v 15:00 (jediná frekvence). Mezitím se proletí do KSC a zpátky. Husté!!!
Mám asi 6 jednodenních letenek na 04-06/2009 a předpokládám, že je zdarma nepřebookují, protože je to posun "jenom" o 4 hodiny.
Škoda, tak se mi zdá, že už si s nima moc nezalítám...

Taky mi to změnili přesně jak je zde pospsáno :( snad jen zastávám názor že je dobře že už si s nima nezalítám :D

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od HighFlyer »

-monie- píše:Tak jsem si dnes všiml, ze od 30.3. vylepšili letový řád, tak, že už nelze letět Londýn jeden den na otočku

Hm, sqele. Tim odpada v podstate jedina vyhoda, kterou (z meho pohledu) na Londynu meli. Kdyz tam budu muset nocovat, tak se tim padem uz budu divat i na EZY, OK a BA. Konci muj oblibeny Tagesrand.

-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od -monie- »

Už jste viděli nové ceny např. PRG-LTN-PRG na celý duben?
Přílohy
NE - duben.jpg

NIKIfan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 41
Registrován: 15. 10. 2008, 19:04
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od NIKIfan »

daj si tam promo kod skysca a mas to za 87 € :wink:

-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od -monie- »

NIKIfan píše:daj si tam promo kod skysca a mas to za 87 € :wink:

Diky, to je sice lepsi, ale take nic moc zavratneho...

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od Globik »

The lowest fares in DUBEN

To jim webmastera dělá Tatar? :lol:

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od OKTVC »

S levnýma letenkama u SkyEurope je konec, jiná možnost jak začít vydělávat není.

-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od -monie- »

Tak mám druhé vánoce :)
ESK konečně zprovoznili (resp. znovu umožnili) web check-in i na první segment v případě, že máte zpáteční segment z letiště, které nepodporuje web check-in (např. z rezervace PRG-LTN-PRG).
Právě jsem se totiž odbavil ( :oops: ) na zítra do LTN, což nešlo asi 3 měsíce (viz první příspěvek níže).
Programátor má tedy (mírné) plus.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Neustálé zlepšování služeb SkyEurope

Příspěvek od Kamyl »

OKTVC píše:S levnýma letenkama u SkyEurope je konec, jiná možnost jak začít vydělávat není.

No zas na druhou stranu jit cestou nejdrazsi spolecnosti taky neni optimalni cesta, tim nerikam, ze jsou uplne nejdrazsi, nicmene zkousel jsem ted cvicne CSA a British Airways u nahodnych terminu v dubnu a u obou jsem nasel lepsi ceny, nez 220€ za RT... (CSA 5100,- RT a BA 5500,- RT)


Odpovědět