Nefunkcni email, nefunkcni tel. linka?

Odpovědět
123cestovatel
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 12. 03. 2009, 19:44
Stav: Offline

Nefunkcni email, nefunkcni tel. linka?

Příspěvek od 123cestovatel »

Snazil jsem se spojit s SE na telefonu uvedenem na webu 246 096 096 , ale ani po 10 pokusech a dlouhem cekani jsem se operatora nedockal. Pouzil jsem mail uvedeny na jejich webu :sales.cz@skyeurope.com a posta se vratila jako nedorucitelna. Vyzkousel jsem jeste reservations@skyeurope.com a info@skyeurope.com , posta se sice nevratila , ale nikdo neodpovedel. Chtel jsem se domluvit na vraceni penez za zruseny let do londyna. Ma nekdo podobnou zkusenost?


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Nefunkcni email, nefunkcni tel. linka?

Příspěvek od Globik »

Třeba to už zabalili :?

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Nefunkcni email, nefunkcni tel. linka?

Příspěvek od OKTVC »

123cestovatel píše:Snazil jsem se spojit s SE na telefonu uvedenem na webu 246 096 096 , ale ani po 10 pokusech a dlouhem cekani jsem se operatora nedockal. Pouzil jsem mail uvedeny na jejich webu :sales.cz@skyeurope.com a posta se vratila jako nedorucitelna. Vyzkousel jsem jeste reservations@skyeurope.com a info@skyeurope.com , posta se sice nevratila , ale nikdo neodpovedel. Chtel jsem se domluvit na vraceni penez za zruseny let do londyna. Ma nekdo podobnou zkusenost?

Na tuto linku jsem dnes volal, zvedli telefon po asi 10 - 12 minutách, pak spojení ok.

Kri.girty
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 24. 08. 2006, 08:21
Oblíbené typy letadel: Airbus, Boeing, to je jedno, hlavně velké :-)
Pohlaví: žena
Bydliště: Uherskohradišťsko
Stav: Offline

Re: Nefunkcni email, nefunkcni tel. linka?

Příspěvek od Kri.girty »

Globíku zabalit to můžou, ale až v červenci, v červnu s nimi letíme do ATH a zpět na dovolenou... :roll:
Já jsem tam volala v neděli ráno a telefon zvedli okamžitě.

Andie
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 88
Registrován: 02. 01. 2007, 12:40
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Nefunkcni email, nefunkcni tel. linka?

Příspěvek od Andie »

Kri.girty píše:Globíku zabalit to můžou, ale až v červenci, v červnu s nimi letíme do ATH a zpět na dovolenou... :roll:
Já jsem tam volala v neděli ráno a telefon zvedli okamžitě.


Radši až v září:) Teď ale vážně. Včera jsem tam volala 3 a zvedli mi to až na potřetí. Ale je pravda že jsem vydržela čekat na přidělení operátora max. 5 minut. Je opravdu potřeba mít trpělivost.


-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: Nefunkcni email, nefunkcni tel. linka?

Příspěvek od -monie- »

Tento týden rozesílali zrušené rezervace z celého letního řádu (já od nich dostal 14 e-mailů :twisted: ).
Jestli tam všichni volají, tak to asi nezvládají ani systémy (o operátorech teď nemluvím :wink: )

123cestovatel
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 12. 03. 2009, 19:44
Stav: Offline

Re: Nefunkcni email, nefunkcni tel. linka?

Příspěvek od 123cestovatel »

Tak jsem se tam dneska dovolal. chce to fakt zkouset a cekat. Dostal jsem formular na vyplneni, akorat nechapu, kdyz si kliknu na overeni rezervace, tak je tam porad confirmed, ocekaval bych ze tam bude canceled.

-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: Nefunkcni email, nefunkcni tel. linka?

Příspěvek od -monie- »

123cestovatel píše:Tak jsem se tam dneska dovolal. chce to fakt zkouset a cekat. Dostal jsem formular na vyplneni, akorat nechapu, kdyz si kliknu na overeni rezervace, tak je tam porad confirmed, ocekaval bych ze tam bude canceled.

To je pravda, v rezervacích se to tváří jako "confirmed", a to dokonce i po tom co jsou zrušeny oba segmenty.
Já musím přebookovat jednu rezervaci už po čtvrté a zrovna tu, která byla jako dárek...
Osobně jsem si v případě zrušení a nemožného přesměrování na jiný termín (např. LCA), zatím nechal vystavit voucher na příští použití, než bych čekal až to pošlou :)
Celkově si myslím, že jejich programátor je "super odborník".

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nefunkcni email, nefunkcni tel. linka?

Příspěvek od Kamyl »

Tak koukam, ze jsem mel vic stesti, nez rozumu... Ja si loni koupil v lete RT z BTS do FCO (9. - 11.3.) a ani let nezrusili, ani nezmenili casy, takze vse klaplo... :)


Odpovědět