Vraci skyeurope penize?

Odpovědět
123cestovatel
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 12. 03. 2009, 19:44
Stav: Offline

Vraci skyeurope penize?

Příspěvek od 123cestovatel »

Je tady, prosim, nekdo, komu SkyEurope v posledni dobe vratil penize na ucet, kdyz mu zrusil let resp. zmenil odlet ci prilet a vy jste to neakceptovali a chteli penize zpet?


Alescito
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 05. 02. 2009, 19:29
Stav: Offline

Re: Vraci skyeurope penize?

Příspěvek od Alescito »

Ano, SE vraci penize, ale musis byt hodne trpelivy a aktivni. V posledni dobe jsem zadal trikrat o navraceni a vzdy vse vratili. Chce to ale napsat ofic. zadost e-mailem, cca za tyden (pokud se neozvou zpet) opet psat, pripadne volat. Proste je neustale nahanet. Myslim, ze mi i celkem pomohlo, kdyz jsem napsal na Slovenskou obchodni inspekci, kdyz SE nereagovali. Ale v okamziku, kdy zacali komunikovat, tak to pak slo celkem rychle a bez problemu. Je asi logicke, ze v posledni dobe toho maji hodne, a proto musis vzit aktivitu do svych rukou. V kazdem pripade cely proces nejakou dobu trva, v mem pripade vzdy cca dva mesice.

dracula1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 77
Registrován: 08. 07. 2008, 21:16
Stav: Offline

Re: Vraci skyeurope penize?

Příspěvek od dracula1 »

NE. NE penize NEvrací.

Zrušili mi asi 4 lety a už čekám na peníze přes 2 měsíce. Jednou jsem tam napsal email a přišlo mi zpět že prý je to administrativně dlouhý proces. To by mě zajímalo jak to dělá Ryan, když peníze vrací do týdne.
Ale proč by mi peníze vraceli, když mají obrovskou sekeru na sociálním pojištění. A já jim, na rozdíl od sociální pojišťovny, majetek obstavit nemůžu.
Takže tak.

Dracula


Odpovědět