Boarding pass při web check-in

Odpovědět
syawria
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 16. 06. 2009, 12:43
Stav: Offline

Boarding pass při web check-in

Příspěvek od syawria »

Když si udělám u sky europe web check-in a následně vytisknu palubní lístek (boarding pass) by mě zajímalo zda tento palubní lístek můžu vytisknout černobíle nebo musí být tisk a tím pádem palubní lístek barevný, aby mi při kontrole na letišti (PRG)a u gate k letadlu nedělali problémy. Dále by mě zajímalo když budu mít jen jedno příruční zavazadlo v minulých letech při check-inu na letišti u přepážky sky europe jsem dostal papírový proužek s nápisem approved cabin baggage s logem sky europe, který jsem si přilepil k držadlu batohu. Když si teď udělám check-in přes web kde tento pásek dostanu, resp. zda můžu mít kabinové zavazadlo i bez tohoto pásku? Mohl by mi někdo kdo s nimi v poslední době letěl poradit?


Lanbub
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 431
Registrován: 15. 08. 2006, 06:12
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Boarding pass při web check-in

Příspěvek od Lanbub »

Ahoj duležíty je čarovy kod a ten není barevný takže je jedno jak to tiskneš. Pasek není povinný.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Boarding pass při web check-in

Příspěvek od HighFlyer »

Cernobily tisk nevadi.

Pasek 'approved cabin baggage' neni podminkou toho, aby sis to zavazadlo mohl vzit na palubu. Pokud se vejde do stanovenych rozmeru, tak si ho muzes vzit i bez pasku.

HNF
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 107
Registrován: 17. 01. 2009, 17:52
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Boarding pass při web check-in

Příspěvek od HNF »

Lanbub: mne se jeste u NE nestalo aby ten carovy (resp 3D) kod cetli. U FR to je jina, tam ho pouzivaji.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Boarding pass při web check-in

Příspěvek od HighFlyer »

HNF píše:Lanbub: mne se jeste u NE nestalo aby ten carovy (resp 3D) kod cetli. U FR to je jina, tam ho pouzivaji.

V PRG ho nectou bezpecaci pri vchodu do odletove zony, ale az personal na gejtu.


HNF
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 107
Registrován: 17. 01. 2009, 17:52
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Boarding pass při web check-in

Příspěvek od HNF »

HighFlyer píše:
HNF píše:Lanbub: mne se jeste u NE nestalo aby ten carovy (resp 3D) kod cetli. U FR to je jina, tam ho pouzivaji.

V PRG ho nectou bezpecaci pri vchodu do odletove zony, ale az personal na gejtu.

Ale i na tom gejtu ho ctou ocima a ne cteckou caroveho kodu. Naposledy videno 6.6.09. Meli vytisteny seznam pax checklych-in pres internet a tuzkou si me skrtli. :D


Odpovědět