Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Odpovědět
vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od vitezslav »

Wow to je odvážné tvrzení hodné příznivců poctivého Vladimíra Stehlíka

OKTVC: Tak to myslím, že srovnáváš hrušky a jablka. Tatímco Tebou zmíněný podnikal vytuneloval a rozprodal obrovský vstupní majetek /materiál, budovy, zařízení atd/, Sky Europe prostě jen nevydělávají. Možná nemám ty správné zprávy, ale nevím o tom, že by je někdo tuneloval.


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od vita »

Teď mi psala budoucí spolužačka, která je do září ve Skotsku. Tak jsem se ptal, jak cestovala - tam z Prahy s Jet2, zpátky prý letenku nemá. Tak jsem říkal, že je dobře, že ji nemá se SkyEurope, že tam by taky nemusela doletět. Prý je zvažovala, ale nakonec jsme spolu vybrali Ryanair ze Stanstedu do Bratislavy (slečna je ze Slovenska). I se zavazadlem ji to vyjde na polovinu a u Ryanairu je větší pravděpodobnost, že se u ní nezapíšu jako ten, kvůli kterému tvrdla na letišti :D

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od RadekFM »

to je tedy příspěvěk věru o ničem :)

wings83a
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 05. 03. 2009, 23:23
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od wings83a »

vita píše:Teď mi psala budoucí spolužačka, která je do září ve Skotsku. Tak jsem se ptal, jak cestovala - tam z Prahy s Jet2, zpátky prý letenku nemá. Tak jsem říkal, že je dobře, že ji nemá se SkyEurope, že tam by taky nemusela doletět. Prý je zvažovala, ale nakonec jsme spolu vybrali Ryanair ze Stanstedu do Bratislavy (slečna je ze Slovenska). I se zavazadlem ji to vyjde na polovinu a u Ryanairu je větší pravděpodobnost, že se u ní nezapíšu jako ten, kvůli kterému tvrdla na letišti :D

tak hodne stesti s ryanem ;) uz kvuli bezpecnosti bych s nima neletel, ale cena je lakava to verim

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od OR »

V cem konkretne je podle tebe v otazkach bezpecnosti NE lepsi nez FR?


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5911
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od Globik »

Nemá náhodou Dubrovnik A.časté problémy (bezpečnostní) s letadly? Takže pak je to uvedené tvrzení o Ryanu jaksi mimo mísu.

skrita
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 269
Registrován: 06. 02. 2007, 21:02
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od skrita »

I když už jsme se dostali trošku někam jinam, tak si myslím, že Ryanair má dobrý safety-record. A jak znám Ryanair, oni si to prostě nedovolí udělat nějakou botu, protože pak by za to zaplatili extrémně velkou cenu.Neříkám "nehoda", ta se může stát, ale že by "odrbali" nějaký Check, to si opravdu nemyslím.

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od aviatic »

http://www.novinky.cz/ekonomika/171934- ... risty.html
Zadržet by hlavně měli všechny ty lumpy ve vedení !

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od vita »

aviatic píše:http://www.novinky.cz/ekonomika/171934-parizske-letiste-zadrzelo-letadlo-skyeurope-s-ceskymi-turisty.html
Zadržet by hlavně měli všechny ty lumpy ve vedení !


Luxusní diskuze! A to to už na Novinkách filtrovali zavedením povinnosti se registrovat :D

zas na to doplatí obyčejní lidé
Typický severomoravský volič SOCDEM

Díky Skyeurope jsem získal fobii k letani , jelikož jsem jednou letel z Francie do Bratislavy , ale uz pred startem jsem nad letistem videl cerna oblaka . Samozrejme jsme to hned po vzletu zapíchli do nich a já myslel že umřu . V jednu chvili to prásklo jako bychom narazili do zdi a i letušky byly vydešené . Díky Skyeurope uz nikdy do letadla nevkrocim s klidným srdcem , děkuji . Udavte se temi penezi
To je tak, když nejsou peníze na to, objednat lepší počasí! :D

wings83a
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 05. 03. 2009, 23:23
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od wings83a »

OR píše:V cem konkretne je podle tebe v otazkach bezpecnosti NE lepsi nez FR?

Kdyz pominu to, ze je tam hodne spatne vyskoleny personal (cabin crew) spousta chybejicich veci, napr vesty atd tak i ultra rychle otocky tudiz nemoznost provest security check... tak vim, ze se litalo i s mirnymi poruchami ve FD, odstranovali se az po vecernim navratu letadla.

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od firefly »

vita píše:
aviatic píše:http://www.novinky.cz/ekonomika/171934-parizske-letiste-zadrzelo-letadlo-skyeurope-s-ceskymi-turisty.html
Zadržet by hlavně měli všechny ty lumpy ve vedení !


Luxusní diskuze! A to to už na Novinkách filtrovali zavedením povinnosti se registrovat :D

zas na to doplatí obyčejní lidé
Typický severomoravský volič SOCDEM

Díky Skyeurope jsem získal fobii k letani , jelikož jsem jednou letel z Francie do Bratislavy , ale uz pred startem jsem nad letistem videl cerna oblaka . Samozrejme jsme to hned po vzletu zapíchli do nich a já myslel že umřu . V jednu chvili to prásklo jako bychom narazili do zdi a i letušky byly vydešené . Díky Skyeurope uz nikdy do letadla nevkrocim s klidným srdcem , děkuji . Udavte se temi penezi
To je tak, když nejsou peníze na to, objednat lepší počasí! :D

Jo, ta věta o tom jak na to doplatí obyčejný člověk, se mi taky hodně líbila :D :D :D Ale stejně si myslím, že ten tzv. obyčejný člověk spíš letí do Egypta nebo jede busem do Chorvatska s batohem paštik :D .Já mám od SE letenky na srpen do Londýna a jen čekám, co můžu dělat jiného ? :D Třeba nám Jyrka založí Air Socdem....

Dachen
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 11. 2004, 13:55
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od Dachen »

wings83a píše:
OR píše:V cem konkretne je podle tebe v otazkach bezpecnosti NE lepsi nez FR?

Kdyz pominu to, ze je tam hodne spatne vyskoleny personal (cabin crew) spousta chybejicich veci, napr vesty atd tak i ultra rychle otocky tudiz nemoznost provest security check... tak vim, ze se litalo i s mirnymi poruchami ve FD, odstranovali se az po vecernim navratu letadla.


sice to neni uplne k tematu...

Ale kde jsi slysel, ze u letadel Ryanairu chybi spoustu veci - konkretne ty vesty??

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od poja »

wings83a píše:
OR píše:V cem konkretne je podle tebe v otazkach bezpecnosti NE lepsi nez FR?

Kdyz pominu to, ze je tam hodne spatne vyskoleny personal (cabin crew) spousta chybejicich veci, napr vesty atd tak i ultra rychle otocky tudiz nemoznost provest security check... tak vim, ze se litalo i s mirnymi poruchami ve FD, odstranovali se az po vecernim navratu letadla.


sou chvile kdy by se optimisti (a zaměstnanci měli popravovat) :D
všechny lowcosty maj v letovym řadu otočku max 25-30min akorat NE maji 16hod na ORY...
krom toho letadla sky litaj v lete nonstop kdežtu ryanovi spinkaj na zakladnach...

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od Zlin142 »

vita píše:Tak jsem říkal, že je dobře, že ji nemá se SkyEurope, že tam by taky nemusela doletět.


Ty voe to jsou knížecí rady...
Možná sis nevšiml, že NE lítali nejseverněji maximálně do Manchesterstánu

vita píše:nakonec jsme spolu vybrali Ryanair ze Stanstedu do Bratislavy


No to jste vybrali úžasně... :roll: Podstatně méně shitoidní EasyJet do Vídně tě nenapadl?

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od vita »

Zlin142 píše:
vita píše:Tak jsem říkal, že je dobře, že ji nemá se SkyEurope, že tam by taky nemusela doletět.


Ty voe to jsou knížecí rady...
Možná sis nevšiml, že NE lítali nejseverněji maximálně do Manchesterstánu

Všiml, ale ona chtěla letět zpátky z Londýna

vita píše:nakonec jsme spolu vybrali Ryanair ze Stanstedu do Bratislavy

Zlin142 píše:No to jste vybrali úžasně... :roll: Podstatně méně shitoidní EasyJet do Vídně tě nenapadl?


Napadl, ale Ryanair pořád cenově vede, já s nima letěl v zimě a nemůžu si na nic stěžovat :-)


Odpovědět