Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Status: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvekod OKTVC » 31. 07. 2009, 18:10

poja píše:osobne si myslim že ačkoliv zprava o investorovi je tak polorelevatní navíc chteji-li investovat 16mil a dluhy sou 4násobný tak to situaci příliš neřeší...ale co to bude zanmenat že sky budou asi dal litat budou dal prodavat predevsim neziskovy letenky takže budou prodelavat porad dal...
neni to dobra zprava pro wizz a predevsim to neni dobra zprava pro cetujici z prahy..tady rozhodne neni misto a poptavka aby uživila 2 takovy splecnosti...sky a wizz se vyčerpavaji navzajem a podle me na to ve vysledku taky oba doplatej...preci jen wizz neni ryan aby mohl tolik linek dotovat ziskem odjinud...ve vysledku ocekavam že situace u sky bude stejna jako doposud (z ruky do huby) a wizz bude nucen se pomalu omezovat stahovat...z myho pohledu nepripada v uvahu si koupit letenku u sky jako pripoj na dalsi le a bohužel ani wizz protože ten taky porad meni letový rad...rozvoji LC dopravy v PRG propseje co nejbrzší ukončení provozu NE a prostor pro expanzi wizz FR prip EZY..bohužel pro nas cestujici se to asi prozatim konat nebude..

Souhlas. Jsem smutný z toho, jak to v Praze dopadá a jak nás zaběhnuté LCC nechaly napospas gaunerským SkyE a nejistému Wizzu :-(. Jdu rozbít prasátko a přemýšlet jestli podpořit domácí ČSA :shock: Snad se ty Vodochody jednou rozjedou a začnem dotahovat aspoň Bratislavu a jejich domácí Ryanair :twisted:

JardaAir
Cestující Economy (low-cost)

Příspěvekod JardaAir » 31. 07. 2009, 18:28

Jen mi chybí přesné info o relicenci od SVK leteckého úřadu - mají licenci na celou sezónu 2009/2010 nebo jen do BŘEZNA?
Díky za breefing

Globik
Kapitán
Kapitán

Příspěvekod Globik » 31. 07. 2009, 19:38

OKTVC píše:Souhlas. Jsem smutný z toho, jak to v Praze dopadá a jak nás zaběhnuté LCC nechaly napospas gaunerským SkyE a nejistému Wizzu :-(.

Nezapoměl jsi při tom jmenování gaunerů a nejistých také na low cost QS?

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class

Příspěvekod aviatic » 31. 07. 2009, 19:47

Globík píše:
OKTVC píše:Souhlas. Jsem smutný z toho, jak to v Praze dopadá a jak nás zaběhnuté LCC nechaly napospas gaunerským SkyE a nejistému Wizzu :-(.

On QS ještě existuje? :o

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class

Příspěvekod aviatic » 31. 07. 2009, 19:48

Jinak to vypadá,že přišel ČAS splácet nasekané dluhy :twisted: Ten "investor" jim jen poskytl další z řady půjček...

Globik
Kapitán
Kapitán

Příspěvekod Globik » 31. 07. 2009, 21:06

aviatic píše:
Globík píše:

Jelikož je QS jak největší charterový dopravce, tak low cost, tak prosím existuje. A kupodivu existuje i jejich lowcostový produkt a dokonce expanduje :shock:

Lubor
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class

Příspěvekod Lubor » 31. 07. 2009, 22:54

JardaAir píše:Jen mi chybí přesné info o relicenci od SVK leteckého úřadu - mají licenci na celou sezónu 2009/2010 nebo jen do BŘEZNA?
Díky za breefing

„Ministerstvo licenciu predĺžilo do 22. februára 2010 a bude pozorne sledovať reštrukturalizačný proces a finančné ozdravenie spoločnosti," vraví Stanislav Jurikovič, hovorca ministerstva dopravy.

JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class

Příspěvekod JSr » 01. 08. 2009, 00:47

hurááááá! supeeeeeer zpráva :D

Pavel
Kapitán
Kapitán

Příspěvekod Pavel » 01. 08. 2009, 01:48

Jelikož je QS jak největší charterový dopravce, tak low cost, tak prosím existuje. A kupodivu existuje i jejich lowcostový produkt a dokonce expanduje :shock:

a jako jedni z mála jsou v zisku......

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny

Příspěvekod creyman » 01. 08. 2009, 08:52

Jinak vybírat z takové nabídky za tyto ceny je paráda. Kdo chce letět ve větším počtu za cenu 19eu segment, tak si to chce pospíšit. Většina dnů má v tomto tarifu 7 sedaček na jeden let a hned to skáče do vyšší ceny Benátky např. jen 5 sedaček.
Na druhou stranu je to dobře, že to mají tak rozumně nastaveno, doufám, že se jim solidně zaplní letadla i za normální-ceny, a linky budou rentabilní.

http://www.rozhlas.cz/default/default/r ... 3&br=48&s=
chce to nastavit přehrávání od 12minuty (situace Sky rozebraná aktuálně a celkem detailně)

j.ree
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod j.ree » 01. 08. 2009, 12:47

Pavel píše:a jako jedni z mála jsou v zisku......

Jenze za jakou cenu, hlavni prijem je z charteru, coz v nasich zemich krom csa nedela nikdo. Kdyby nebylo toho, tak ani ty pronajmy je nezachrani

vitezslav
Kapitán
Kapitán

Příspěvekod vitezslav » 01. 08. 2009, 21:57

jree: Já tentokrát fakt nerýpu úmyslně, ale z čeho jiného by měla mít charterová společnost peníze, než z charterů? :lol:
Myslím, že SW už neberou ani u TVS vážně, reklama skoro žádná a kromě Paříže spíš srandolinky typu BUD 1x týdně... Největším momentálním přínosem SW je, že mohou operetivně doprodávat volnou kapacitu na koupácké linky.

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny

Příspěvekod creyman » 02. 08. 2009, 07:30

vitezslav píše:jree: Já tentokrát fakt nerýpu úmyslně, ale z čeho jiného by měla mít charterová společnost peníze, než z charterů? :lol:
Myslím, že SW už neberou ani u TVS vážně, reklama skoro žádná a kromě Paříže spíš srandolinky typu BUD 1x týdně... Největším momentálním přínosem SW je, že mohou operetivně doprodávat volnou kapacitu na koupácké linky.

A ta BUD je myslím taky úplně to samé, je to zastavka charteru do Dubaje, letěl jsem tak před dvěma lety a myslím, že se stále nic nezměnilo.

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cestovatel » 04. 08. 2009, 12:26

pepa007 píše:jsem zvědavej na pondělní pohyb kurzu akcií :D

Tak jak to vypadá s akciemi? Byl to pořádnej vejvar?

komikk

Příspěvekod komikk » 04. 08. 2009, 12:39

Cestovatel píše:
pepa007 píše:jsem zvědavej na pondělní pohyb kurzu akcií :D

Tak jak to vypadá s akciemi? Byl to pořádnej vejvar?

Pozrieť sa môžeš cez odkaz, ktorý sa tu pre nedávnom objavil: http://uk.finance.yahoo.com/q/bc?s=SKY. ... z=m&q=l&c=

Vôbec sa v tom nevyznám, tak posúdenie nechám na iných

Zpět na “SkyEurope Airlines”