Skygift Voucher

Odpovědět
creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Skygift Voucher

Příspěvek od creyman »

http://www.skyeurope.com/cz/informace-a ... latby.aspx

Jakou máte zkušenost s placením bez servisního polpatku?
Která z možností je nejlepší??

Paysafecard jsem koukal prodávají vedle na pumpě, ale vůbec nemám žádnou zkušenost.Nejvíc je tam za 2000 jak se potom převádí "ty zbytky" Nebo když platím více letenek a cena bude třeba 5000 jedna platba?

Skygift Voucher se dá zaplatit kartou a v zápětí v mailu vyzvednout nějaké číslo voucheru a platit hned rezervace pokud správně chápu? Pak je poplatek za vystavení 0,-Kč

Ty vouchery s kreditem, nebo s prodejní cenou -25% ap. už asi nemají teď v prodeji?


honza.d
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 13. 07. 2009, 19:07
Stav: Offline

Re: Skygift Voucher

Příspěvek od honza.d »

Ahoj zkousel jsem SKYGIFT, koupis ale jen za 50 nebo 100E a musis vzdy pouzit skygift ktery ma vyssi hodnotu nez ocekavana platba - tj. nelze kombinovat dva druhy plateb. Takze neusetris, ale je mozne misto rezervacniho poplatku si koupit sedadlo nebo zavazadlo a tak...
H


creyman píše:http://www.skyeurope.com/cz/informace-a-sluzby/cestovni-informace/zpusob-platby.aspx

Jakou máte zkušenost s placením bez servisního polpatku?
Která z možností je nejlepší??

Paysafecard jsem koukal prodávají vedle na pumpě, ale vůbec nemám žádnou zkušenost.Nejvíc je tam za 2000 jak se potom převádí "ty zbytky" Nebo když platím více letenek a cena bude třeba 5000 jedna platba?

Skygift Voucher se dá zaplatit kartou a v zápětí v mailu vyzvednout nějaké číslo voucheru a platit hned rezervace pokud správně chápu? Pak je poplatek za vystavení 0,-Kč

Ty vouchery s kreditem, nebo s prodejní cenou -25% ap. už asi nemají teď v prodeji?

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Skygift Voucher

Příspěvek od Malvolio »

Lze koupit i voucher za 25 euro a dají se sčítat platby (zbytky) z více voucherů....

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Skygift Voucher

Příspěvek od creyman »

...tak jsem ho koupil, ale nejde sním zaplatit. Mám to zkusit později. Peníze s účtu odešly a číslo Voucheru mám snad to půjde ráno.. :-(

JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 04. 2009, 16:10
Stav: Offline

Re: Skygift Voucher

Příspěvek od JSr »

předem upozorňuju, že musí mát nějaký bug v systéme, protože dělám nákupy na vouchery už relativně dlouho a zatím mi nikdy nepřišel potvrzující email s rezervačním kódem, takže je vždy nutné volat an call centrum, aby mi ho přeposlali. rezervace je ok, jen prostě nechodí ty maily.


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Skygift Voucher

Příspěvek od Fabo »

Mne nejde booking pre istotu vobec.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Skygift Voucher

Příspěvek od HighFlyer »

Ocividne delaji pres noc upgrade cele stranky, nejede ani mapa destinaci. Zkuste s tim pockat do zitrka.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Skygift Voucher

Příspěvek od Fabo »

Hadam to bude to, mozno to suvisi s pridavanim zimneho LP. Kazdopadne ja sa nikam neponahlam, vyplata bude na ucte beztak az o tyzden, a keby nieco, tak sa zastavim za chalanmi v kancliku Skyu na letisku.

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Re: Skygift Voucher

Příspěvek od pajoo »

Co sa tyka platby voucherom, odporucam mat vytvoreny na ich stranke profil, uzivatelske meno a heslo. V taktomto pripade aj pri chybe pri poslednom kroku rezervacie (co sa mne stalo v cca polovici rezervacii) je tato zobrazena v zozname. Ak sa plati voucherom bez profilu a nepride mail, nie je inej cesty ako volat a patrat po rezervacnom cisle na call centre.


Odpovědět