Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Koupil jsem letenku u Skyeurope a... (Mužete zatrhnout až 4 možnosti)

Zaplatil jsem kreditní kartou a podal jsem reklamaci u banky a čekám jak to dopadne
4
29%
Zaplatil jsem debetní kartou a podal jsem reklamaci u banky a čekám jak to dopadne
3
21%
Zaplatil jsem kreditní kartou a podal jsem reklamaci u banky a peníze mám zpět
0
Žádná hlasování
Zaplatil jsem debetní kartou a podal jsem reklamaci u banky a peníze mám zpět
0
Žádná hlasování
Přihlasím se do konkurzního řízení
0
Žádná hlasování
Podal jsem trestní oznámení
0
Žádná hlasování
Použil jsem zachraních balíku konkurence
0
Žádná hlasování
Kašlu na to a nic s tím nedělám
7
50%
 
Celkem hlasů: 14

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2204
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od pavelpmi »

wheeler píše:Ja koupil vcera, jednosmernou TFS-PRG na 9.9. za 50 ecek. Nevite nekdo, co na teto lince lita za stroj? Predpokladam, ze 737w asi ne.

Z Tenerife by ta cena šla, ale já bych si s nima nekoupil asi ani to. :)


OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od OKTVC »

wheeler píše:Ja koupil vcera, jednosmernou TFS-PRG na 9.9. za 50 ecek. Nevite nekdo, co na teto lince lita za stroj? Predpokladam, ze 737w asi ne.

Co je momentálně po ruce, není čas na hrdinství... ale jelikož jde o let na jejich nejprotěžovanější základnu v Praze na 75 % B737-700.

wheeler
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 20. 11. 2008, 19:44
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od wheeler »

pavelpmi píše:
wheeler píše:Ja koupil vcera, jednosmernou TFS-PRG na 9.9. za 50 ecek. Nevite nekdo, co na teto lince lita za stroj? Predpokladam, ze 737w asi ne.

Z Tenerife by ta cena šla, ale já bych si s nima nekoupil asi ani to. :)


Neni to z Tenerife, ale Trevisa, IT. Cena nic moc, ale porad lepsi nez bus :)

wheeler
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 20. 11. 2008, 19:44
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od wheeler »

OKTVC píše:
wheeler píše:Ja koupil vcera, jednosmernou TFS-PRG na 9.9. za 50 ecek. Nevite nekdo, co na teto lince lita za stroj? Predpokladam, ze 737w asi ne.

Co je momentálně po ruce, není čas na hrdinství... ale jelikož jde o let na jejich nejprotěžovanější základnu v Praze na 75 % B737-700.

Ok, diky.

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od Malvolio »

Asi před měsícem jsem si koupil LHR-PRG s ČSA, tak jsem teď pro jistotu vzal LTN-PRG od NE, kdyby OK náhodou zkrachovaly :-).


egho
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 25. 03. 2007, 14:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od egho »

Mám koupenou zpáteční PRG-TSF, ale co se stane když nepoletim, nedostavim se v Praze k odletu, ale v Trevisu nastoupim na zpáteční let. Prostě automaticky mi to propadne ten let. není v tom žádný problem?

dcvojta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 14. 05. 2006, 10:41
Pohlaví: muž
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od dcvojta »

egho píše:Mám koupenou zpáteční PRG-TSF, ale co se stane když nepoletim, nedostavim se v Praze k odletu, ale v Trevisu nastoupim na zpáteční let. Prostě automaticky mi to propadne ten let. není v tom žádný problem?



Myslim že to problém bude. Nedávno se to tady na fóru řešilo. Když nenastoupíš let tam, zpáteční let ti automaticky propadá.
Kdyžtak mě někdo opravte.

Lubor
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 27. 09. 2006, 15:56
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od Lubor »

mne sa to stalo viac raz a problem nebol ziadny.
segment ako segment, myslim ze im je to dost jedno ci je kupovany samostatne alebo ako spiatocny

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od Pan Am »

dcvojta píše:
egho píše:Mám koupenou zpáteční PRG-TSF, ale co se stane když nepoletim, nedostavim se v Praze k odletu, ale v Trevisu nastoupim na zpáteční let. Prostě automaticky mi to propadne ten let. není v tom žádný problem?


Myslim že to problém bude. Nedávno se to tady na fóru řešilo. Když nenastoupíš let tam, zpáteční let ti automaticky propadá.
Kdyžtak mě někdo opravte.


Není pravda. U low-costů jako je SkyEurope si kupuješ jen jednotlivé letenky. Ze dvou samostatných jednosměrných letenek si poskládáš zpáteční cestu. Takže neexistuje žádný první a druhý let, všechny jsou první :)

honza.d
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 13. 07. 2009, 19:07
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od honza.d »

Pan Am píše:
dcvojta píše:
egho píše:Mám koupenou zpáteční PRG-TSF, ale co se stane když nepoletim, nedostavim se v Praze k odletu, ale v Trevisu nastoupim na zpáteční let. Prostě automaticky mi to propadne ten let. není v tom žádný problem?


Myslim že to problém bude. Nedávno se to tady na fóru řešilo. Když nenastoupíš let tam, zpáteční let ti automaticky propadá.
Kdyžtak mě někdo opravte.


Není pravda. U low-costů jako je SkyEurope si kupuješ jen jednotlivé letenky. Ze dvou samostatných jednosměrných letenek si poskládáš zpáteční cestu. Takže neexistuje žádný první a druhý let, všechny jsou první :)


Neni to nahodou tak, ze kdyz si koupis PRG-TSF-PRG tak musis nastoupit (lety jsou na jedne rezervaci), ale kdyz si koupis PRG-TSF a TSF-PRG (dve ruzne rezervace) tak prvni nemusis nastoupit...

honza.d
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 13. 07. 2009, 19:07
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od honza.d »

Co je tohlencto zade??? Planes.cz: "31.08.2009 14:22
Na pražském letišti momentálně nabírají zpoždění lety SkyEurope, ač jsou letadla připravena. Dva B737-700 (třetí je na lince v Košicích a Londýně) stojí na odstavné ploše u cargo terminálu a dle stránek letiště Praha se nenastupuje na lety do Atén a Paříže, v Praze zůstává i pronajatý Boeing od Air Slovakia, který měl letět prázdný do Bratislavy. Jediná linka v procesu nástupu je do Říma, kterou obsluhuje Boeing 737-500 Travel Service. Podrobnosti se zjišťují, podle neoficiálních a nepotvrzených informací může být za zastavením letů nedostatek personálu, který by rád získal část dlužných výplat. Zpoždění mají také všechny odlety z Bratislavy, kde se rovněž s výjimkou letu do Atén neodbavuje.
"

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od HighFlyer »

honza.d píše:Neni to nahodou tak, ze kdyz si koupis PRG-TSF-PRG tak musis nastoupit (lety jsou na jedne rezervaci)...

Tak je to u tradicnich statnich a polostatnich vydriduchu. Neslysel jsem o pripadu, ze by lowcost nekomu zrusil druhy let, pokud nenastoupil k prvnimu.

U SkyEurope me spis trapi jina vec, jestli bude na co nastupovat :mrgreen:

honza.d
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 13. 07. 2009, 19:07
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od honza.d »

HighFlyer píše:
honza.d píše:Neni to nahodou tak, ze kdyz si koupis PRG-TSF-PRG tak musis nastoupit (lety jsou na jedne rezervaci)...

Tak je to u tradicnich statnich a polostatnich vydriduchu. Neslysel jsem o pripadu, ze by lowcost nekomu zrusil druhy let, pokud nenastoupil k prvnimu.

U SkyEurope me spis trapi jina vec, jestli bude na co nastupovat :mrgreen:


No pisou ze letadla maji. To by spis nepustili TVS do Rima, kdyby dosly dengy tak nebudou platit treti strane a zpozdi ho na noc :-) ...
... no nevim, pravdou je ze jsem nikdy podminky necetl :mrgreen:

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od vitezslav »

wheeler: Tak to je koupě století... Jestli už jsi s nima neprolítal dvacet segmentů po 10€, tak i mně, starýmu ironikovii, je mi tě líto...

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Přiznejme se, kdo z nás má koupenou letenku u Skyeurope

Příspěvek od vita »

djspek píše:
Ja som si bookoval v sobotu . Verim, ze pojdem uz konecne na dovolenku a verim, ze poletim so SkyEurope. BTS-SPU 1.9. cena 91eur


No, tak tobě nezávidím :roll:


Odpovědět