KONIEC SKY EUROPE AJ V BRATISLAVE

dushkee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 286
Registrován: 10. 01. 2009, 15:04
Stav: Offline

Re: KONIEC SKY EUROPE AJ V BRATISLAVE

Příspěvek od dushkee »

Kamyl píše:Toz te vicu dushkee, se priprav na napor otazek, jak to tak tipuju... :wink:


njn.. pindat dokaze kazdy.. takze sa tesim. heh
to uz som si zvykol na tomto fore :) ale pohodka.. :wink:


JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 04. 2009, 16:10
Stav: Offline

Re: KONIEC SKY EUROPE AJ V BRATISLAVE

Příspěvek od JSr »

dushkee píše: njn.. pindat dokaze kazdy.. takze sa tesim. heh to uz som si zvykol na tomto fore :) ale pohodka.. :wink:

Dushkee, zdravím Vás a děkuji za všechny ty informace, které jste s námi sdílel během krize. Mrzí mě, s jakým jednáním jste se tu občas setkal. Za sebe moc díky všem ze Sky, byli jste super a i když jsem přišla o pár letenek, vzpomínat na vás budu vždycky jen v dobrém. Bohužel, v podnikání se ne vždy daří a Sky si té smůly vybrali na 100 let dopředu... Ještě jednou díky.

mofoli76
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 13. 06. 2009, 14:29
Oblíbené typy letadel: Boeing 777
Boeing 757
Airbus 340
Stav: Offline

Re: KONIEC SKY EUROPE AJ V BRATISLAVE

Příspěvek od mofoli76 »

dushkee píše:
mofoli76 píše:DUSHKEE je KIKA


sorry, ale ty si fakt K***T :D

No Tomáš,ty si sa ale vyfarbil.To by som do teba nepovedal,že si takýto vulgárny.To sa ťa až tak moc dotklo?Keď si bral aj moje prachy na výplatu,tak by si si to asi nedovolil.Sklamal si ma,nakoľko som rád sledoval Tvoje slovné súboje,v ktorích si u mňa vždy bol víťaz.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: KONIEC SKY EUROPE AJ V BRATISLAVE

Příspěvek od Fabo »

mofoli keby tam bol na konci takyto: :D smajl, tak ti poviem ze si to krasne uhral, ale hadam si fakt nemyslis, ze dushkee je Tomi Kika...

dushkee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 286
Registrován: 10. 01. 2009, 15:04
Stav: Offline

Re: KONIEC SKY EUROPE AJ V BRATISLAVE

Příspěvek od dushkee »

Fabo píše:mofoli keby tam bol na konci takyto: :D smajl, tak ti poviem ze si to krasne uhral, ale hadam si fakt nemyslis, ze dushkee je Tomi Kika...


Peto, ser na to.. nema vyznam sa s touto osobou hadat :lol:
Som Kika aj Bitter aj Bush v jednej osobe.. (schyzofrenia, chapes :D )

ano drahy "mofoli".. Vsetky peniaze za tvoje letenky isli priamo mne na vyplatu (a k tomu aj nezdanene) :)
takze dakujem, ze ma tym urcite jednym letom za 15EUR zachranil :wink:


mofoli76
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 13. 06. 2009, 14:29
Oblíbené typy letadel: Boeing 777
Boeing 757
Airbus 340
Stav: Offline

Re: KONIEC SKY EUROPE AJ V BRATISLAVE

Příspěvek od mofoli76 »

Fabo píše:mofoli keby tam bol na konci takyto: :D smajl, tak ti poviem ze si to krasne uhral, ale hadam si fakt nemyslis, ze dushkee je Tomi Kika...

Ale no tak jasan,že si to nemyslím,i keď by mi to vobec nevadilo.Mne bol sympatický aj Dushkee,aj Kika,aj celé SKY(kee,Ki,KY,aká krásna zhoda slabík). :D

mofoli76
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 13. 06. 2009, 14:29
Oblíbené typy letadel: Boeing 777
Boeing 757
Airbus 340
Stav: Offline

Re: KONIEC SKY EUROPE AJ V BRATISLAVE

Příspěvek od mofoli76 »

dushkee píše:
Fabo píše:mofoli keby tam bol na konci takyto: :D smajl, tak ti poviem ze si to krasne uhral, ale hadam si fakt nemyslis, ze dushkee je Tomi Kika...


Peto, ser na to.. nema vyznam sa s touto osobou hadat :lol:
Som Kika aj Bitter aj Bush v jednej osobe.. (schyzofrenia, chapes :D )

ano drahy "mofoli".. Vsetky peniaze za tvoje letenky isli priamo mne na vyplatu (a k tomu aj nezdanene) :)
takze dakujem, ze ma tym urcite jednym letom za 15EUR zachranil :wink:

Ale ja sa s nikým nehádam,len mi príde zvláštne,ako sa z príjemného a inteligentného diskutéra obhajujúceho svoju firmu,za čo som pred tebou smekal,stal šmahom ruky(bankrotom)grobián.Prosím ukončime diskusiu na túto tému.

mpacket
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 26. 06. 2009, 12:36
Stav: Offline

Re: KONIEC SKY EUROPE AJ V BRATISLAVE

Příspěvek od mpacket »

mofoli76 píše:DUSHKEE je KIKA


jezis to je vyplod choreho mozku..


Jinak DUSHKEE diky ti za informace, ktere jsi me podaval pri moji ceste se SKY na dovolenou ted v dobe nejistoty SKY, vse bylo super, presne jak jsi popisoval, diky za info, ktere jsi zde na foru podaval i kdyz Te tu jen a jen kamenovali. Diky za kavu a model letadla SKY Europe co jsi mi nabizel na palube letadla do BCN " netusil jsem ze KIKA dela stevarda :-) " kdyz mas byt teda ten Tomas Kika :)
Je mi lito, ze to takto dopadlo, hlavne je mi lito skveleho personalu SKY, ktrery se i v poslednich dvou mesicich se choval na palubach letadel naprosto profesionalne i kdyz chodil domu bez vyplaty...
Bohuzel prodavat letenky za 30,- Euro byl nesmysl ( sice zaletet si do Parize na kafe za 790,- bylo super), ale taxisluzba , ktera by nabizela odvoz BRNO - PRAHA za 99,- kc by asi taky dlouho nefungovla ....
Tobe preji hodne stesti a kdo vi, "treba" se letadla SKY zase nekdy objevi na obloze...


Odpovědět