Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 04. 2009, 16:10
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od JSr »

firefly píše:Také jsem se dnes vrátila z LTN, zpoždění 50 minut, ale v pohodě, přistáli jsme v PRG v 18.50. To tleskání v kabině jsem slyšela, ale přikládám to spíš tomu, že jsem mezi cestujícími viděla hodně takových, kteří letěli zjevně podruhé v životě. Jelikož jsem seděla úplně v poslední řadě - 27D, E, slyšela jsem , jak po přistání říká letuška druhé - tak ještě 2 lety a konec, viď, teď už chápu, co asi měla na mysli :( :( :( . No musím říct, že jsem měla dnes děsnou kliku. Když jsem odlétala v pátek z PRG, tak se letělo úplně na čas, v 7.30. Takže jdu do koše vylovit zahozené palubní lístky :D :D :D .

roztelskala to tam taková postarší paní, seděla přede mnou a při přistávání mě pěkně vyděsila, protože neustále fotila, i když byl zákaz. No ale tímhle si to u mě napravila :) A těch lidí, co asi moc nelítají, jsem zažila na spoustě letů a nikdy netleskali. Tohle mi přišlo jako takový znamení zhůry... Úplně mě dostalo, jak potom letušky při odchodu z letadla každému jednotlivě děkovaly a přály krásný den. Opakuju, jestli krachnou, bude to děsná škoda... :(


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od j.ree »

Moc velka :cry:

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od ziletka »

No to by ta pani mohla mit spoustu (pro nas tady na foru) cennych fotek :D .......HALO PANI,KDE JSTE?? :D

martineek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 12. 08. 2009, 10:47
Oblíbené typy letadel: B747, B777, A340
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, MEX
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od martineek »

JSr píše:roztelskala to tam taková postarší paní, seděla přede mnou a při přistávání mě pěkně vyděsila, protože neustále fotila, i když byl zákaz. No ale tímhle si to u mě napravila :) A těch lidí, co asi moc nelítají, jsem zažila na spoustě letů a nikdy netleskali. Tohle mi přišlo jako takový znamení zhůry...


Ja jsem tleskani zazil naposledy pri letu YYZ - MEX s Air Canada ale skoro 100% load Mexicanu (a pravda 2 Cechu...), ale ty jizansky narody proste tohle muzou :-)

JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 04. 2009, 16:10
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od JSr »

martineek píše: Ja jsem tleskani zazil naposledy pri letu YYZ - MEX s Air Canada ale skoro 100% load Mexicanu (a pravda 2 Cechu...), ale ty jizansky narody proste tohle muzou :-)

no ale právě že ani při letech z It, Sp nebo Fr nic a dneska najednou jo. A přesně si myslím, že tam nebylo moc lidí, kteří by věděli, jak vážná je situace, takže fakt povedená náhoda.
btw já být těma letuškama a vědět, že už je to za pár, tak po té buzeraci, kterou si určitě musely v posledních týdnech od cestujících zažít, mávám při posledním letu maximálně prostředníkem :wink:


zirafka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 41
Registrován: 13. 01. 2009, 16:43
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od zirafka »

martineek píše:
JSr píše:roztelskala to tam taková postarší paní, seděla přede mnou a při přistávání mě pěkně vyděsila, protože neustále fotila, i když byl zákaz. No ale tímhle si to u mě napravila :) A těch lidí, co asi moc nelítají, jsem zažila na spoustě letů a nikdy netleskali. Tohle mi přišlo jako takový znamení zhůry...


Ja jsem tleskani zazil naposledy pri letu YYZ - MEX s Air Canada ale skoro 100% load Mexicanu (a pravda 2 Cechu...), ale ty jizansky narody proste tohle muzou :-)


My tleskali v patek s BA, LHR - PRG prilet nekdy kolem 22.00 :-) ale moc tleskajicich nas nebylo :-)

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od poja »

firefly píše: Jelikož jsem seděla úplně v poslední řadě - 27D, E, slyšela jsem , jak po přistání říká letuška druhé - tak ještě 2 lety a konec, viď, teď už chápu, co asi měla na mysli :( :( :( . No musím říct, že jsem měla dnes děsnou kliku. Když jsem odlétala v pátek z PRG, tak se letělo úplně na čas, v 7.30. Takže jdu do koše vylovit zahozené palubní lístky :D :D :D .


tak že by po LTN jeste neco letelo??
a jetsli nenajdes ty palubky tak pojedu zejtra na smetak :D

pu
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 37
Registrován: 24. 10. 2006, 18:16
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od pu »

honza.d píše:
poja píše:
JSr píše:já jsem před hodinou dorazila domů z Lutonu a teda koukám :( Po strašně dlouhé době, co jsem s nimi letěla, se letadlo po přistání roztleskalo. Letušky byly hodně dojaté, teď už chápu proč. A pokud to byl skutečně poslední let (doufám, že ne), obstáli ho se ctí, protože byli všichni jako vždy naprosto profesionální a příjemní.


to zavidim to musela být užasna atmosfera ja bych se asi neubranil slzam dojeti...tak moje safety card blici pytliky palubni casopisy, skymenu atd posbirany budou mít přeci jen duchovní hodnotu...


Hm, jak to mohly crew vedet? Piloti mozna mohli mit zpravu, ale stewardky?


to honza.d: To proto, že ve SKY ja komunikace mezi všemi členy posádek na velmi vysoké úrovni. Vlastně je asi nejlepší jakou jsem kdy měl možnost zažít (na letišti pracuji necelých 10let). Bohužel nám na trhu nejspíš opět zůstanou jen ty společnosti, kde zrovna ono CRM je ja na úrovni několika desítek let zpět.

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od firefly »

tak že by po LTN jeste neco letelo??
a jetsli nenajdes ty palubky tak pojedu zejtra na smetak :D


Palubky vyndány z koše a pečlivě uschovány :D :D :D :D

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od The810 »

Neviem zhodnotit posadky celkovo, ale je pravda ze z hladiska pristupu cabin crew k cestujucim je.. vlastne bola SkyEurope najlepsia spolocnost akou som letel.

A tymto dakujem letuske z bratislavskej baze (ktora to tu asi necita - ale aj tak) za velku ochotu pri mojom poslednom NE lete (CPH-BTS) kedy som si zakupoval modelove lietadlo SkyEurope a mal len 100 EURovku, pricom spolu s kolegami sa jej podarilo pozbierat eura na to aby nam vydala. Velka vdaka a verim ze kvalitny tim SkyEurope si najde novy job...

R.I.P. SkyEurope - Best value in the sky


Odpovědět