Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

martineek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 12. 08. 2009, 10:47
Oblíbené typy letadel: B747, B777, A340
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, MEX
Stav: Offline

Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od martineek »

Jelikoz povazuji tuto spolecnost za neexistujici, dovoluji si zalozit nove tema ... kdo letel a jakym spojem naposledy se Sky Europe ?

Ja let ESK2612 (? nejsem si jistej) - PRG - AMS dnes rano v 7.50 z PRG (puvodni odlet - 6.50), po nas ale jak jsem koukal odletely jeste dalsi stroje, kdo byl ten posledni??? :-)


poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od poja »

koupim palubni vstupenku z posledniho letu...let operovanej TVS bych nepočital jen "vlastni letadla"

martineek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 12. 08. 2009, 10:47
Oblíbené typy letadel: B747, B777, A340
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, MEX
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od martineek »

poja píše:koupim palubni vstupenku z posledniho letu...let operovanej TVS bych nepočital jen "vlastni letadla"


ze jsem neletel do Rima ... ale to byl stejne asi TVS? :-)

luckies21
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 40
Registrován: 16. 08. 2008, 14:30
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od luckies21 »

martineek píše:
poja píše:koupim palubni vstupenku z posledniho letu...let operovanej TVS bych nepočital jen "vlastni letadla"


ze jsem neletel do Rima ... ale to byl stejne asi TVS? :-)

posledny let pristal 17:50 z LTN,myslim vlsstnym lietadlom..

Prngr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 208
Registrován: 31. 07. 2009, 11:55
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od Prngr »

poja píše:koupim palubni vstupenku z posledniho letu...let operovanej TVS bych nepočital jen "vlastni letadla"

a kolik by jsi za ní dal? :mrgreen:
Nemám, jen by mě to zajímalo. Pokud nechceš plašit majitele, napiš SZ - jsem zvědavý


OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od OKTVC »

(Pravděpodobně) poslední lety co jsem zachytil:
Praha:
31.08.
17:05 ESK2387 Řím/Fiumicino (Itálie) SkyEurope Airlines Terminál 2 Přistálo 19:27
- operated by Travel Service
17:50 ESK2123 Londýn/Luton (Velká Británie) SkyEurope Airlines Terminál 1 Přistálo 18:45
- operated by OM-NGP
Bratislava:
NE3313 ATHENS 18:45 20:00 LANDED

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od pajoo »

Na vcera som mal letenku 20.10 ORY-> 22.15 BTS za 19 EUR. Bolo to kupovane uz v obdobi, kedy to bola riadna loteria. Dost mi je to luto, ze som to nevyuzil :(
Naposledy upravil(a) pajoo dne 31. 08. 2009, 21:46, celkem upraveno 1 x.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od poja »

nevim nemam predstavu jen by me to přišlo hezký mít krom nafukovaciho letadla vedle modýlku jeste posledni palubku :D
al emusim říct že na mě ted jdou nostalgicky vzpominky...na svuj první let v živote BTS-CGN na dalsich 28...a když si predstavim že už nikdy nenastoupim do NG je mi uplne smutno...

JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 04. 2009, 16:10
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od JSr »

já jsem před hodinou dorazila domů z Lutonu a teda koukám :( Po strašně dlouhé době, co jsem s nimi letěla, se letadlo po přistání roztleskalo. Letušky byly hodně dojaté, teď už chápu proč. A pokud to byl skutečně poslední let (doufám, že ne), obstáli ho se ctí, protože byli všichni jako vždy naprosto profesionální a příjemní.

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od pajoo »

Ta nostalgia je aj u mna, na druhej strane, ruku na srdce, toto uz aj najvacsi optimista a fanatik musel ocakavat....

Tak si aspon k citaniu fora pustime http://www.play.cz/listen/listen.php?m= ... +La+Maison

BYE BYE SKY EUROPE :|

zirafka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 41
Registrován: 13. 01. 2009, 16:43
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od zirafka »

Mam se Sky sefa na Sicilii... bracha u nas o vikendu videl modylek SkyE a chtel ho taky, tak jsem chtela sefovi napsat, jestli by mi ho neprivezl... skoda, vypada to, ze tu SMSku uz klofat nebudu muset...
Jinak teda ja jsem moc rada, ze Sky vydrzely, dokud jsme neutratili voucher, co jsme loni v lete dostali jako svatebni darek :-) Byl za to hezkej vylet do Amstru a Rima :-)

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od poja »

JSr píše:já jsem před hodinou dorazila domů z Lutonu a teda koukám :( Po strašně dlouhé době, co jsem s nimi letěla, se letadlo po přistání roztleskalo. Letušky byly hodně dojaté, teď už chápu proč. A pokud to byl skutečně poslední let (doufám, že ne), obstáli ho se ctí, protože byli všichni jako vždy naprosto profesionální a příjemní.


to zavidim to musela být užasna atmosfera ja bych se asi neubranil slzam dojeti...tak moje safety card blici pytliky palubni casopisy, skymenu atd posbirany budou mít přeci jen duchovní hodnotu...

honza.d
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 13. 07. 2009, 19:07
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od honza.d »

poja píše:
JSr píše:já jsem před hodinou dorazila domů z Lutonu a teda koukám :( Po strašně dlouhé době, co jsem s nimi letěla, se letadlo po přistání roztleskalo. Letušky byly hodně dojaté, teď už chápu proč. A pokud to byl skutečně poslední let (doufám, že ne), obstáli ho se ctí, protože byli všichni jako vždy naprosto profesionální a příjemní.


to zavidim to musela být užasna atmosfera ja bych se asi neubranil slzam dojeti...tak moje safety card blici pytliky palubni casopisy, skymenu atd posbirany budou mít přeci jen duchovní hodnotu...


Hm, jak to mohly crew vedet? Piloti mozna mohli mit zpravu, ale stewardky?

martineek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 12. 08. 2009, 10:47
Oblíbené typy letadel: B747, B777, A340
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, MEX
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od martineek »

pajoo píše:Ta nostalgia je aj u mna, na druhej strane, ruku na srdce, toto uz aj najvacsi optimista a fanatik musel ocakavat....

Tak si aspon k citaniu fora pustime http://www.play.cz/listen/listen.php?m= ... +La+Maison

BYE BYE SKY EUROPE :|


Covece s tim Gabinem jsi me uplne dojal/dostal .... fakt, troska nostalgie na me padla, a i pres nasrani z dnesniho CANCELED je mi jich fakt uprimne lito .... Sky at si rika, kdo chce co chce, me naucil litat (letel jsem se Sky asi 100x) a vubec vsichni u nas ve firme .... budou mi schazet ... :(

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Kdo letel poslednim letem Sky Europe?

Příspěvek od firefly »

Také jsem se dnes vrátila z LTN, zpoždění 50 minut, ale v pohodě, přistáli jsme v PRG v 18.50. To tleskání v kabině jsem slyšela, ale přikládám to spíš tomu, že jsem mezi cestujícími viděla hodně takových, kteří letěli zjevně podruhé v životě. Jelikož jsem seděla úplně v poslední řadě - 27D, E, slyšela jsem , jak po přistání říká letuška druhé - tak ještě 2 lety a konec, viď, teď už chápu, co asi měla na mysli :( :( :( . No musím říct, že jsem měla dnes děsnou kliku. Když jsem odlétala v pátek z PRG, tak se letělo úplně na čas, v 7.30. Takže jdu do koše vylovit zahozené palubní lístky :D :D :D .


Odpovědět