Trip reporty-"nouzová cesta domů (..do cíle cesty)"

Odpovědět
creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Trip reporty-"nouzová cesta domů (..do cíle cesty)"

Příspěvek od creyman »

Tak ven s veselýma historkama z cest.
Adrenalínový sport se Sky Europe. Jsem bez letenky na letišti a potřebuji domů. :evil:

Pokud jste pomáhali zachraňovat vaše známé tak se také pochlubte, pokud se podařilo...?

Začátek cesty, time, náklady, počet zachraňovaných pax. ap. Po vychladnutí a odeznění všech těch negativních emocích se tu snad objeví i nějaká ta veselá historka "z natáčení" :?


Marta
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 21. 06. 2009, 07:22
Stav: Offline

Re: Trip reporty-"nouzová cesta domů (..do cíle cesty)"

Příspěvek od Marta »

creyman píše:Tak ven s veselýma historkama z cest.
Adrenalínový sport se Sky Europe. Jsem bez letenky na letišti a potřebuji domů. :evil:

Pokud jste pomáhali zachraňovat vaše známé tak se také pochlubte, pokud se podařilo...?

Začátek cesty, time, náklady, počet zachraňovaných pax. ap. Po vychladnutí a odeznění všech těch negativních emocích se tu snad objeví i nějaká ta veselá historka "z natáčení" :?


Tak začnu: měli jsme letenky pro 10 lidí, PRG-ORY a zpět. Nakonec z toho bude cirkus, tam a zpět letí 2 osoby s Wizzair, ovšem ne stejný den, 4 lidi jedou tam i zpět s Eurolines a 4 lidi tam s Eurolines a zpět se Student Agency. V ORY máme důležitý přestup, což určilo spoje a data. Náklady se pohybují u Wizz 2400 Kč zpáteční, busy 1800 Kč zpáteční na osobu.

Pro zajímavost, měli jsme dávno připravený náhradní plán, takže kolem 10:00 bylo vše rezervováno a zaplaceno, díky bohu za www:) Byla jsem také na pobočce Student Agency, ale vzdala jsem to, dnes nemělo cenu pokoušet se s nimi spojit.

Děkujeme bohu, že krachli, protože se nemusíme do posledního dne obávat, jestli a kdy odletíme:(

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Trip reporty-"nouzová cesta domů (..do cíle cesty)"

Příspěvek od Smurfx »

Kamarádka - BTS - BCN.

Na odlet čekala v Bratislavě 5 hodin, poté vyhlásili bankrot a začali lidi vypouštět z tranzitu zpět ven. Využila nabídky ČSA a přes Prahu doletěla dnes do BCN

komikk
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 51
Registrován: 15. 01. 2009, 12:41
Stav: Offline

Re: Trip reporty-"nouzová cesta domů (..do cíle cesty)"

Příspěvek od komikk »

Smurfx píše:Kamarádka - BTS - BCN.

Na odlet čekala v Bratislavě 5 hodin, poté vyhlásili bankrot a začali lidi vypouštět z tranzitu zpět ven. Využila nabídky ČSA a přes Prahu doletěla dnes do BCN


Letela BTS - PRG - BCN alebo sa najskôr prepravila busom do Prahy? Ako je to vlastne v prípade tejto ponuky CSA? Môžem letieť z BTS?

martineek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 12. 08. 2009, 10:47
Oblíbené typy letadel: B747, B777, A340
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, MEX
Stav: Offline

Re: Trip reporty-"nouzová cesta domů (..do cíle cesty)"

Příspěvek od martineek »

Vcerejsi prichod na letiste Schiphol jsem tu popisoval nekde online z mista - precetl jsem si jen na obrazovce CANCELED (cca 10 minut pred odletem posledniho CSAcka z AMS .... grrr, kdybych prisel o pul hodky drive ... uuu), po te odchod do hotelu na letisti a nejake ty pivka (dal jsem si i na vas), volani do CSA, rezervace spoje za 50Euro na dnesek a hura rano na check-in, letadlo tak 2/3 plne, stastny prilet do PRG - co ale delaji lide, kteri fakt nemaji rezervu na karte si nedovedu predstavit, navic mit treba jen VISA Electron, tak jdu na stopa :-) takze muj pribeh o moc veselejch historkach neni, ale neni ani smutnej :-)

jo jen jeste nouzovy plan jsem si pripravil predem :) nakonec se hodil ... mel jsem cislo na rezervace CSA uz ulozene v mobilu a o akci za 50 ecek jsem vedel


Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Trip reporty-"nouzová cesta domů (..do cíle cesty)"

Příspěvek od Smurfx »

komikk píše:
Smurfx píše:Kamarádka - BTS - BCN.

Na odlet čekala v Bratislavě 5 hodin, poté vyhlásili bankrot a začali lidi vypouštět z tranzitu zpět ven. Využila nabídky ČSA a přes Prahu doletěla dnes do BCN


Letela BTS - PRG - BCN alebo sa najskôr prepravila busom do Prahy? Ako je to vlastne v prípade tejto ponuky CSA? Môžem letieť z BTS?


Pokud mám správné info, tak přeletěla BTS-PRG kde transferovala na PRG-BCN

djspek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 18. 09. 2007, 21:48
Oblíbené typy letadel: B737,B757,B767,B777
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Trip reporty-"nouzová cesta domů (..do cíle cesty)"

Příspěvek od djspek »

Ja som pri Splite,mal som letiet 5.9. BTS-SPU, mam tu rodicov,velke auto takze v sobotu hadam stihnem aj futbal SVK-CZE...Mam info,ze na sobotu mal Danube Wings Odlet o 19:00zo Zadaru este 48miest,cena od 68€ ak by niekto potreboval z Chorvatska navrat tak skuste toto, zo SPU na sobotu do VIE stala letenka 204€ s Croatia airlines


Odpovědět