Věrni zůstaneme

RM
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 268
Registrován: 04. 06. 2003, 10:15
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Věrni zůstaneme

Příspěvek od RM »

mne bude Sky chybat z dvoch pohladov -
a) ako pasazierovi, kedze som Sky vzdy velmi rad vyuzival, prijemne posadky, dobry servis...
b) ako zamestnancovi letiska, pretoze to boli najprofesionalnejsie aerolinie, na ktore sa z nasej ostavajucej trojky len velmi velmi pomaly dotahuje Seagle. Vzdy bola vyborna spolupraca, aj ked samozrejme, niekedy tam k nezhodam doslo, ale to je normalne
A samozrejme mi budu chybat aj mnohi znami zo Skyu, ktori si teraz hladaju pracu, pretoze ti ludia boli/su uzasni


suhajek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 10. 01. 2009, 14:12
Stav: Offline

Re: Věrni zůstaneme

Příspěvek od suhajek »

Já se také přidávám. Byla to první společnost se kterou jsem letěl a vybudovala ke mě lásku k tomuto způsobu cestování. Děkuji všem!!

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Věrni zůstaneme

Příspěvek od Fabo »

RM neviem ako v BTS, ale co sa KSC tyka, tak SJ je na podobne nizkej urovni spoluprace ako GM. Mozno by tomu pomohol zastupca spolocnosti na letisku...

Ale inak suhlasim s tym, ze s NE sa vyborne spolupracovalo (mozno az na tu cast s platenim, ale to slo mimo mna :) ).

737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 461
Registrován: 28. 10. 2007, 12:52
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Věrni zůstaneme

Příspěvek od 737 »

Taky se přidávám. Byla to velmi sympatická společnost. Nová a čistá letadla, příjemný personál.. Nikdy jsem s nimi neměl žádné problémy. Je mi líto, že s nimi už nikdy nepoletím.. :cry:

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Věrni zůstaneme

Příspěvek od The810 »

Pridavam sa. Bola to moja prva spolocnost, niekolko rokov dozadu na chartri z BTS do Hurghady.

Ako kazdy mali malicke chybicky, ale celkovo boli super a specialne ocenujem ich cabin crew - verim ze si najdu uplatnenie.

Dufam, ze sa navrat podari a bude uspesnejsi. Dovtedy
RELAX in peace, SkyEurope :(
Naposledy upravil(a) The810 dne 03. 09. 2009, 21:09, celkem upraveno 1 x.


casiophea
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 194
Registrován: 21. 10. 2007, 23:38
Oblíbené typy letadel: mam rada vsechna letadla:-)...
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Věrni zůstaneme

Příspěvek od casiophea »

i ja dekuji za to, z jste byli opravdu skveli..dekuji vsem***

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Re: Věrni zůstaneme

Příspěvek od pajoo »

martineek píše:Jak vcera posilal tusim Pajo tento odkaz >>>

http://www.play.cz/listen/listen.php?m= ... +La+Maison

... pustil jsem, zamacknul jsem slzu a trosku si nostalgicky vzpomnel na ta mlhava rana, kdy jsem na Ruzyni nastupoval kazdy tyden do NGcka a plachtil si to s nimi do Lutonu a pri nastupu me vitala tato krasna hudba :) skoda jich ...


ano nieco podobne aj ja asi, ta hudba je fajn, ako to stiahnem do flv poradite? Vzdy si spomeniem na ospale zahmlene rana okolo siestej rano, ako ta hudba ludi aspon trosku prebrala k zivotu - "sit down, relax and enjoy your flight...." ..a bol tu este link na tu druhu hudbu a este bola nejaka "sex-skladba" so zaujimavymi slovami neviete niekto aka, link? :)

honza.d
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 13. 07. 2009, 19:07
Stav: Offline

Re: Věrni zůstaneme

Příspěvek od honza.d »

pajoo píše:
martineek píše:Jak vcera posilal tusim Pajo tento odkaz >>>

http://www.play.cz/listen/listen.php?m= ... +La+Maison

... pustil jsem, zamacknul jsem slzu a trosku si nostalgicky vzpomnel na ta mlhava rana, kdy jsem na Ruzyni nastupoval kazdy tyden do NGcka a plachtil si to s nimi do Lutonu a pri nastupu me vitala tato krasna hudba :) skoda jich ...


ano nieco podobne aj ja asi, ta hudba je fajn, ako to stiahnem do flv poradite? Vzdy si spomeniem na ospale zahmlene rana okolo siestej rano, ako ta hudba ludi aspon trosku prebrala k zivotu - "sit down, relax and enjoy your flight...." ..a bol tu este link na tu druhu hudbu a este bola nejaka "sex-skladba" so zaujimavymi slovami neviete niekto aka, link? :)



http://www.youtube.com/watch?v=T3_WnClDqjo

737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 461
Registrován: 28. 10. 2007, 12:52
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Věrni zůstaneme

Příspěvek od 737 »

honza.d píše:
pajoo píše:
martineek píše:Jak vcera posilal tusim Pajo tento odkaz >>>

http://www.play.cz/listen/listen.php?m= ... +La+Maison

... pustil jsem, zamacknul jsem slzu a trosku si nostalgicky vzpomnel na ta mlhava rana, kdy jsem na Ruzyni nastupoval kazdy tyden do NGcka a plachtil si to s nimi do Lutonu a pri nastupu me vitala tato krasna hudba :) skoda jich ...


ano nieco podobne aj ja asi, ta hudba je fajn, ako to stiahnem do flv poradite? Vzdy si spomeniem na ospale zahmlene rana okolo siestej rano, ako ta hudba ludi aspon trosku prebrala k zivotu - "sit down, relax and enjoy your flight...." ..a bol tu este link na tu druhu hudbu a este bola nejaka "sex-skladba" so zaujimavymi slovami neviete niekto aka, link? :)



http://www.youtube.com/watch?v=T3_WnClDqjo



Ano, vzpomínám si, že tohle na palubě pouštěli také.

torero
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 35
Registrován: 01. 09. 2009, 21:01
Stav: Offline

Re: Věrni zůstaneme

Příspěvek od torero »

na mych letech byla "sex-skladba" vedle la maison nejvic hrana. kdyby to nekde hrali, poznal bych to, ale vubec si nemuzu vzpomenout na text. taky bych uvital link
jinak se pripojuji k podekovani vsem ze sky, skvela airline, skoda, ze to tak dopadlo... ale treba je to, jak zde nekdo poznamenal, jen konec prvni casti : )


Odpovědět