Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

toledoslovensko
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 07. 10. 2008, 15:30
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od toledoslovensko »

Prngr píše:Dushkee:
připojuju se k potlesku, máš i jistý hudebně - mixážní talent. Povedlo se ti to. Co teď děláš? Kdybych sháněl zaměstnance - asi bych se ti ozval ...
Jak dlouho jsi u nich pracoval a v jaké funkci? Kolik ti dluží?


Bez urážky. To by ma zaujímalo tiež v akej funkcii si pracoval. Skôr by som tipoval, že si bol pozemný personál. To je ale len môj tip.


dushkee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 286
Registrován: 10. 01. 2009, 15:04
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od dushkee »

Prngr píše:Dushkee:
připojuju se k potlesku, máš i jistý hudebně - mixážní talent. Povedlo se ti to. Co teď děláš? Kdybych sháněl zaměstnance - asi bych se ti ozval ...
Jak dlouho jsi u nich pracoval a v jaké funkci? Kolik ti dluží?


Dakujem :)
Momentalne nerobim nic.. A kedze este nemam papiere, som stale zamestnancom SkyEurope..
V Sky som bol takmer 3 roky. Pravdupovediac, bol to moj sen lietat.. A tym padom odpovedam aj na dalsiu otazku od "toleda", robil som stewarda :)
Ohladom toho, kolko mi dlzia zial nemozem odpovedat.. Ano, su ludia, ktory to vykecavaju kade chodia, ale ja si nemyslim, ze je to ten spravny krok.. Istym sposobom tie peniaze aj obetujem, kedze prave vdaka SkyEurope som si splnil moj sen.. Takze ani nemozem povedat, ze som na firmu nahnevany, skor na par ludi, ktori to naozaj totalne znicili.. Ale Sky bola aj o inych ludoch a bez akejkolvek nadsazky mozem povedat, ze vsetci sme tam boli jedna velka rodina...

pekny den :)

atr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 134
Registrován: 05. 09. 2004, 15:36
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od atr »

dushkee píše:
Prngr píše:Dushkee:
připojuju se k potlesku, máš i jistý hudebně - mixážní talent. Povedlo se ti to. Co teď děláš? Kdybych sháněl zaměstnance - asi bych se ti ozval ...
Jak dlouho jsi u nich pracoval a v jaké funkci? Kolik ti dluží?


Dakujem :)
Momentalne nerobim nic.. A kedze este nemam papiere, som stale zamestnancom SkyEurope..
V Sky som bol takmer 3 roky. Pravdupovediac, bol to moj sen lietat.. A tym padom odpovedam aj na dalsiu otazku od "toleda", robil som stewarda :)
Ohladom toho, kolko mi dlzia zial nemozem odpovedat.. Ano, su ludia, ktory to vykecavaju kade chodia, ale ja si nemyslim, ze je to ten spravny krok.. Istym sposobom tie peniaze aj obetujem, kedze prave vdaka SkyEurope som si splnil moj sen.. Takze ani nemozem povedat, ze som na firmu nahnevany, skor na par ludi, ktori to naozaj totalne znicili.. Ale Sky bola aj o inych ludoch a bez akejkolvek nadsazky mozem povedat, ze vsetci sme tam boli jedna velka rodina...

pekny den :)


Podle zkušeností vím, že za firmu nejčastěji doslova dýchají ti úplně nejníž, kterým by to mělo být z celé firmy nejvíc jedno. Už se tady několikrát špekulovalo, že jsi PP ale já tomu z výše zmíněných důvodů nevěřil. V tvých argumentech dost chyběl reálný pohled na situaci. Ono asi mi češi jsme obecně větší realisti a ke své škodě až skeptici. Každopádně Sky a její modrý letadla mi tady v PRG a nad Prahou hodně chybí. Tehdá jsi si hádám myslel, že toto si přeji. A tak tomu bude určitě u většiny tvých oponentů.
Každopádně ti moc přeji, aby tvůj sen dále pokračoval.

dushkee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 286
Registrován: 10. 01. 2009, 15:04
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od dushkee »

atr píše:Podle zkušeností vím, že za firmu nejčastěji doslova dýchají ti úplně nejníž, kterým by to mělo být z celé firmy nejvíc jedno. Už se tady několikrát špekulovalo, že jsi PP ale já tomu z výše zmíněných důvodů nevěřil. V tvých argumentech dost chyběl reálný pohled na situaci. Ono asi mi češi jsme obecně větší realisti a ke své škodě až skeptici. Každopádně Sky a její modrý letadla mi tady v PRG a nad Prahou hodně chybí. Tehdá jsi si hádám myslel, že toto si přeji. A tak tomu bude určitě u většiny tvých oponentů.
Každopádně ti moc přeji, aby tvůj sen dále pokračoval.


Vies, ja by som kludne pisal uplne otvorene, a tak, ako som sa rozpraval z kolegami, ale jednoducho to nebolo mozne, kedze sa jednalo o cisto vnutorne otazky a mohol by som tym firme a tym padom aj sebe a svojim kolegom dost ublizit.. Ja som toto forum dlho sledoval a nechcel som sem pisat, ale ked sa zacali mnozit prispevky ako to uz nevydrzi ani mesiac, ako to krachuje, tak mi jednoducho nedalo svedomie a prihlasil som sa sem.. A na zaklade informacii, ktore som mal, som bol presvedceny, ze to vydrzi.. a vydrzalo.. dalsi skoro rok..
A takisto, podla informacii ktore teraz mam, tak si myslim, ze Ryan a Wizz nebudu jedini LC dopravcovia na BTS letisku.. :)
Uvidime.. Sudim len podla svojich informacii, nic oficialne..

Pekny den prajem.. :wink:

Lubor
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 27. 09. 2006, 15:56
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od Lubor »

dushkee píše:A takisto, podla informacii ktore teraz mam, tak si myslim, ze Ryan a Wizz nebudu jedini LC dopravcovia na BTS letisku.. :)
Uvidime.. Sudim len podla svojich informacii, nic oficialne..
:wink:


cisto egoisticky sa modlim za to, aby easyjet zabudol na neuspech nezmyslov typu Berlin a obnovil BTS-ORY, maju tam predsa zakladnu. Vznikla tu dost velka diera a atraktivita Orly v porovnani s CDG je dostatocna na to, aby stiahla aj ludi z Viedne, odkial sa lieta len na CDG.
Len nech to preboha urobia skor ako ryanair alebo wizz, ktori by lietali na BVA. Na to by ale v Bratislave museli najskor spravit zakladnu...


poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od poja »

me by zajimalo za co tu dushkeeho vsichni obdivujete...asi za to že tady pul roku vypravel naprosty nesmysly choval se arogantne a svoji firmu a vedeni ktery o ktery hlasal slavu ted kritizuje...nechce se mi prohledavat strary thready a davat sem citace ale každej si snad pamatuej nekolik destek zarucenejch zprav ocemkoli co se nevyplnilo...a po tom co sky definitvne krachlo misto aby se staženym ocasem vycouval tvari se jako general po bitve...možna me letani rad ja taky proto doufam že praci jentak nežene a nebude mi z něho kazit prožitky...hezký vecer

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od firefly »

Poja: To myslíš vážně, že Dushkeemu přeješ, aby práci jen tak nesehnal???? Mně teda Dushkee arogantní nepřipadal a že se zastával firmy, kde pracoval, to také není nic, za co by mu zde někdo měl přát jen to nejhorší.

dushkee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 286
Registrován: 10. 01. 2009, 15:04
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od dushkee »

poja píše:me by zajimalo za co tu dushkeeho vsichni obdivujete...asi za to že tady pul roku vypravel naprosty nesmysly choval se arogantne a svoji firmu a vedeni ktery o ktery hlasal slavu ted kritizuje...nechce se mi prohledavat strary thready a davat sem citace ale každej si snad pamatuej nekolik destek zarucenejch zprav ocemkoli co se nevyplnilo...a po tom co sky definitvne krachlo misto aby se staženym ocasem vycouval tvari se jako general po bitve...možna me letani rad ja taky proto doufam že praci jentak nežene a nebude mi z něho kazit prožitky...hezký vecer


samozrejme, mas pravo na svoj nazor :) Ohladom tych zarucenych sprav asi myslis to, ked som pisal ze po vrateni lietadiel leasingovke som pisal ze prijdu nove lietadla, no niektori to zobrali tak, ako keby som napisal ze "do tyzdna" prijdu nove lietadla :) ale to je jedno.. :wink:
Asi ta sklamem, no pracovnu ponuku som uz dostal. A je to opat lietanie, ale neboj, este si dam par mesiacov volno :)

firefly píše:Poja: To myslíš vážně, že Dushkeemu přeješ, aby práci jen tak nesehnal???? Mně teda Dushkee arogantní nepřipadal a že se zastával firmy, kde pracoval, to také není nic, za co by mu zde někdo měl přát jen to nejhorší.


Dik firefly.. Vies, nechajme mu svoj nazor.. Par ludi tu ma na fore isty nazor a aj keby sa neviem co dozvedeli, nezmenia ho.. Moju "arogantnost" sudim aj podla poctu SZ ktore som dostaval a dostal.. Tych vyse 20 ludi, co mi tam vyslovilo vdaku a podporu je asi viac, ako naozaj jeden nazor cloveka, ktoreho kredit nechcem radsej ani riesit.. A pisali mi aj ludia, s ktorymi som sa tu hadal a nakoniec napisali, ze som mal pravdu.. :wink:
Ale ako som uz povedal, kazdy ma pravo na svoj nazor..

pekny den :)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od prodejce »

Lubor píše:
dushkee píše:A takisto, podla informacii ktore teraz mam, tak si myslim, ze Ryan a Wizz nebudu jedini LC dopravcovia na BTS letisku.. :)
Uvidime.. Sudim len podla svojich informacii, nic oficialne..
:wink:


cisto egoisticky sa modlim za to, aby easyjet zabudol na neuspech nezmyslov typu Berlin a obnovil BTS-ORY, maju tam predsa zakladnu. Vznikla tu dost velka diera a atraktivita Orly v porovnani s CDG je dostatocna na to, aby stiahla aj ludi z Viedne, odkial sa lieta len na CDG.
Len nech to preboha urobia skor ako ryanair alebo wizz, ktori by lietali na BVA. Na to by ale v Bratislave museli najskor spravit zakladnu...


:D Dushkee se opět pouští na tenký led pozitivních predikcí ..

ano, všichni budou létat všude, 2x denně a bude to stát korunu.. to ještě budem všichni koukat :shock: .. ale teď nemůžeš nic prozradit, je to strašně tajný :lol:

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od poja »

dushkee píše:
poja píše:me by zajimalo za co tu dushkeeho vsichni obdivujete...asi za to že tady pul roku vypravel naprosty nesmysly choval se arogantne a svoji firmu a vedeni ktery o ktery hlasal slavu ted kritizuje...nechce se mi prohledavat strary thready a davat sem citace ale každej si snad pamatuej nekolik destek zarucenejch zprav ocemkoli co se nevyplnilo...a po tom co sky definitvne krachlo misto aby se staženym ocasem vycouval tvari se jako general po bitve...možna me letani rad ja taky proto doufam že praci jentak nežene a nebude mi z něho kazit prožitky...hezký vecer


samozrejme, mas pravo na svoj nazor :) Ohladom tych zarucenych sprav asi myslis to, ked som pisal ze po vrateni lietadiel leasingovke som pisal ze prijdu nove lietadla, no niektori to zobrali tak, ako keby som napisal ze "do tyzdna" prijdu nove lietadla :) ale to je jedno.. :wink:
Asi ta sklamem, no pracovnu ponuku som uz dostal. A je to opat lietanie, ale neboj, este si dam par mesiacov volno :)

firefly píše:Poja: To myslíš vážně, že Dushkeemu přeješ, aby práci jen tak nesehnal???? Mně teda Dushkee arogantní nepřipadal a že se zastával firmy, kde pracoval, to také není nic, za co by mu zde někdo měl přát jen to nejhorší.


Dik firefly.. Vies, nechajme mu svoj nazor.. Par ludi tu ma na fore isty nazor a aj keby sa neviem co dozvedeli, nezmenia ho.. Moju "arogantnost" sudim aj podla poctu SZ ktore som dostaval a dostal.. Tych vyse 20 ludi, co mi tam vyslovilo vdaku a podporu je asi viac, ako naozaj jeden nazor cloveka, ktoreho kredit nechcem radsej ani riesit.. A pisali mi aj ludia, s ktorymi som sa tu hadal a nakoniec napisali, ze som mal pravdu.. :wink:
Ale ako som uz povedal, kazdy ma pravo na svoj nazor..

pekny den :)


když už ses chytil tech letadel tak si rikal že prijdou v nejbližší době a je celekem jasny ža naky muslei prijit takže tvoje predikce je nekd epod urovni když sem pred rokem a pul rikal že sky zkrachujou k tomu taky muselo dojit a to ty si nikdy nepřiznal takže si vědomě lhal navic když si vedel jak to u vas chodi...
jinak je mi jedno co budes delat nepreju ti to nejhorsi jen te nechci na svych cestach potkat...
až bud mit cas tak te tu ocituju...ale ty ses odpovedim na otazyk ohledne sky vždkycky vyhbal taže by me neprekvapilo že bys to uhral na ot jakej se sborec a nad veci a že ostatni sou jen hlupaci co si mylsi že sky zkrachujou...

HNF
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 107
Registrován: 17. 01. 2009, 17:52
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od HNF »

prodejce píše:... všichni budou létat všude, 2x denně a bude to stát korunu.. to ještě budem všichni koukat :shock: .. ale teď nemůžeš nic prozradit, je to strašně tajný :lol:...

Je opravdu nezbytne vkladat mu do ust co nikdy nerekl ?

sohaj007
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 49
Registrován: 21. 10. 2008, 10:58
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od sohaj007 »

fakt Dushkeeho nechte být.jak píšou měl svou práci rád a ten kdo ho tady napada to asi nikdy nezažil.zalozte si trebe kika nebo Jason Bitter- nejoddanejší zaměstnanci sky.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od prodejce »

HNF píše:Je opravdu nezbytne vkladat mu do ust co nikdy nerekl ?


právě že řekl a ne jednou.. ale chytrému napověz, HNF trkni .. no prostě opět Dushkee rozjíždí svoje "pozitivní lži" .. :roll: Ono to bylo celkem jedno i předtím, teď už je to úplně jedno, ale zůstávám zcela okouzlen že Dushkee, i přes svou minulost, stále nachází ochotné konzumenty pro tyto svoje "expanzivní" pšouky..

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od euroflyer »

Dushkee: a Tomáš Kika čistě náhodou nejsi? Je zajímavé, že se vypaříš ve stejnou chvíli, jako má on dovolenou:)a že mají i stevardi tak skvělé zákulisní info:)

dushkee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 286
Registrován: 10. 01. 2009, 15:04
Stav: Offline

Re: Dushkee - oddaný zamestnanec Skyeurope

Příspěvek od dushkee »

euroflyer píše:Dushkee: a Tomáš Kika čistě náhodou nejsi? Je zajímavé, že se vypaříš ve stejnou chvíli, jako má on dovolenou:)a že mají i stevardi tak skvělé zákulisní info:)


Chlapci, ja sa teraz fakt smejem.. Nie, Tomas Kika naozaj nie som, aj ked otvorene priznavam, ze sa s nim osobne poznam a je to moj kamarat.. ALE NIE SOM TOMAS KIKA !!!! uz to konecne pochopte. :D
To ze nevynasam vnutrofiremne info neznamena, ze som nejaky zbabelec alebo co.. Ja naozaj nemam potrebu vsetky tie maily, co patrili LEN zamestnancom, vynasat na verejnost.. Ak to niekto robi, OK, jeho vec. ja to robit nebudem.. Na toto forum chodia aj ludia, co ma naozaj poznaju a mozu potvrdit, ze ja som JA a nie niekto iny.. takze nehladajte tu senzacie :D !!!
A sorry "prodejce", ale ty nie si ten typ cloveka, s ktorym by som bol ja ochotny akokolvek komunikovat.. staci si pozriet tvoje "inteligentne" prispevky :wink: :lol: :wink:
Ale ano, moje pozitivne lzi, ze?? Neviem kto tu tvrdil uz pred rokom, ze Sky nema sancu prezit ani zimu.. a stal sa zazrak.. Sky zimu prezila.. :lol: :lol:
neni o com. :) Pekny vecer.. a nezabudni, Lexaurin 3x denne, a budes OK :D


Odpovědět