EHAM

Zkušenosti, tipy, rady...
Odpovědět
dralan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 41
Registrován: 18. 04. 2005, 08:20
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

EHAM

Příspěvek od dralan »

Ahoj. Vyrážíme na spot na Schiphol, nemá někdo konkrétní zkušenosti hlavně o dopravě okolo letiště busy ? Díky


Anabel Lee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 212
Registrován: 29. 09. 2004, 15:03
Stav: Offline

Re: EHAM

Příspěvek od Anabel Lee »

dralan píše:Ahoj. Vyrážíme na spot na Schiphol, nemá někdo konkrétní zkušenosti hlavně o dopravě okolo letiště busy ? Díky


zorientovat se v planku neni uplne jednoduche, clovek si to asi poprve obejde nez zjisti co a jak... nicmene kolikrat se clovek vozi zadarmo, jelikoz busy jsou narvane ruznymi posadkami, ktere jezdi evidentne na sva ID, takze i my jsme si rekli, ze se kdyztak prokazem tim prazskym :D bohuzel konkretni cisla busu ti neporadim neb si je napamatuju. Holt budes muset konfrontovat mapu letiste a mapu hromadne dopravy.

dralan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 41
Registrován: 18. 04. 2005, 08:20
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

EHAM

Příspěvek od dralan »

Plánků máme dost. Čísla busů máme taky, myslel jsem spíš jak často jezdí a kolik stojí lístek atd. Ale i tak díky za odpověď :)

Anabel Lee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 212
Registrován: 29. 09. 2004, 15:03
Stav: Offline

Re: EHAM

Příspěvek od Anabel Lee »

dralan píše:Plánků máme dost. Čísla busů máme taky, myslel jsem spíš jak často jezdí a kolik stojí lístek atd. Ale i tak díky za odpověď :)

zalazi na tgom, kam chces jet, ale od schipol plaza (takova centralni stanice) jezdi busy do ruznych smeru snad kazdych pet minut, ci si tam poamatuju, kazda linka 2-3x za hodinu.... jednoducha jizda vyjde celkem na dost, tak na dve eura, doporucuju si koupit strippenkaart za asi 11E, pokud dojde k oznaceni v busu, mela by platit jeste hodinu. nicmene sami autobusaci v tom meli hokej a na stejne useky to znacili vselijak...

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: EHAM

Příspěvek od MK »

Anabel Lee píše:
dralan píše:Plánků máme dost. Čísla busů máme taky, myslel jsem spíš jak často jezdí a kolik stojí lístek atd. Ale i tak díky za odpověď :)

zalazi na tgom, kam chces jet, ale od schipol plaza (takova centralni stanice) jezdi busy do ruznych smeru snad kazdych pet minut, ci si tam poamatuju, kazda linka 2-3x za hodinu.... jednoducha jizda vyjde celkem na dost, tak na dve eura, doporucuju si koupit strippenkaart za asi 11E, pokud dojde k oznaceni v busu, mela by platit jeste hodinu. nicmene sami autobusaci v tom meli hokej a na stejne useky to znacili vselijak...


Já to v cizích městech řeším tak, že si koupím jednodenní jízdenku a jezdím si jak se mi zachce bez toho, abych si musel dávat pozor zda jsem neprojel zónu či mi nevypršel časový limit...Jinak stránky městských dopravních podniků jsou tady: www.gvb.nl, jsou tam různé plánky, jízdní řády a info o jízdném, já se tam chystám v sobotu ráno a vyřeším to 2denní jízdenkou za 10E (nevím ovšem zda platí i v oblasti letiště, jisté je, že neplatí na vlak letiště-centrum, ten stojí něco přes 3E )


dralan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 41
Registrován: 18. 04. 2005, 08:20
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

EHAM

Příspěvek od dralan »

Díky za odpovědi, úspěšně jsme to zvládli. :P


Odpovědět