Hledám parťáka - KLDR

diskuse o ubytování, půjčovnách aut a atrakcích v cílových destinacích
Odpovědět
Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Hledám parťáka - KLDR

Příspěvek od Alexx »

Nevidím to růžově, ale asi spíš tady, než kde jinde může být šance najít blázna, který ve skrytu duše chce jet do KLDR ale zatím si to odmítal přiznat.

Už jsem tam jednou byl, umím trošku mizerně základy korejštiny, vím, do čeho jdu a proč to dělám. Chci "zmapovat" místa, kam zas tolik turistů nejezdí a vidět, jak se za tři roky změnila místa, kde jsem už byl.

Tripreport z mé první cesty:
http://www.akcniletenky.com/diskuze/vie ... =29&t=5206

Našel jsem jednu cestovku která má výlet zaměřený víceméně na východní pobřeží, z větší části hory a z menší na Pchjongjang. Celkově je to trošku živější, dva vnitrostátní přelety, osm různých hotelů (z toho 1 homestay, na což jsem zvědavý, bude šance využít nějaké ty základy korejštiny) cestou zpět pozemní překročení hranic do Číny a vnitropřelet do Pekingu.

První půlka září, 12 dní dovolené, 14 nocí v KLDR + asi dvě v Číně. Budget... nemalý.

Zatím jsem sám, podal jsem si přihlášku a budu řešit zálohu a víza, v podstatě už nemám cesty zpět. Nicméně kdyby se chtěl někdo přidat - známé firmy = místní alkoholiky neberu - napište do zpráv, pošlu bližší info. Pokud mi chcete vytýkat podporu diktátorského režimu... tak mi SZ psát nemusíte, s tím vnitřně bojuju sám.


Žeryk
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 15. 04. 2017, 14:01
Oblíbené typy letadel: Private jets
Stav: Offline

Re: Hledám parťáka - KLDR

Příspěvek od Žeryk »

Ahoj,
já se taky letos chystám do KLDR, ale jen na kratší výlet za letadly Air Koryo. Minulý rok byla po střetech mezi Kimem a Trumpem akce asi tři týdny před odletem zrušena. Letos to vypadá že se situace trochu uklidnila a Juche Travel Services pořádá další aviation tour. Tak kdyby se chtěl někdo přidat, já jedu :)

https://www.juchetravelservices.com/the-tours/aviation-tours/

Odpovědět