Reklamace v autopůjčovně

diskuse o ubytování, půjčovnách aut a atrakcích v cílových destinacích
pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Reklamace v autopůjčovně

Příspěvek od pettte »

Sau píše:pette: ve skutecnosti pujcovnam poskozeni auta vubec nevadi. Naopak, jsou za neho radi. Protoze prave na tom maji postaveny z casti business model. A to tak ze bud ti prodaji totalne predrazene pripojisteni ktere ti snizi tu tvoji pripadnu spoluucast na 0 Eur. A nebo v pripade ze sa jim jej ti ho prodat nepodari, pri poskozeni auta ti pak nauctuji, obvykle co tak citam, taky premrstenou castku za opravu toho daneho poskozeni, ktere ovsem nikdy neopravi! Pokud to poskozeni samozrejme neni nejak fatalni, ale jen odrene ci lehce zmackane plechy. Coz byva nejcastejsi pripad.

Tak jak tak pucovna vydela. A o to jim jde. Jediny pripad kdy nevydela je ze ti ani neproda pojistku, ani nezpusobis zadnu skodu. Pac za nejake ty 3 Eura denne apd. na te vypujcce fakt nevydela (mel jsem auto pujcene i za 1 Euro na den).

Doporucuju proto toto pripojisteni resit pres externi pojistovnu, icarhireinsurance napr. a byt tak v klidu, za nasobne nizsi cenu jak primo pres pujcovnu.


Že si všichni neotevřete autopůjčovnu, když je to tak skvělý business...


Sau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 02. 02. 2009, 10:06
Stav: Offline

Re: Reklamace v autopůjčovně

Příspěvek od Sau »

Neco k tematu bys nemel?

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Reklamace v autopůjčovně

Příspěvek od jane »

Zkus to řešit přes Evropské spotřebitelské centrum, mně kdysi pomohli dostat od Rentalcars zpět 6 000 jako zálohu za půjčení auta, které se nemohlo uskutečnit, protože mi na kartě blokovali přes tyden kauci na predchozi pujceni auta na jiném místě, a já neměla na kartě dostatek peněz na další kauci. Tím, že je to v rámci EU, by to mělo fungovat.

tomassanto
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 59
Registrován: 07. 04. 2015, 21:23
Stav: Offline

Re: Reklamace v autopůjčovně

Příspěvek od tomassanto »

Já měl půjčené auto přes Europcar, premium insurance s nulovou spoluúčastí. Den před vrácením se mi podařilo píchnout pneumatiku, odtah z dálnice do servisu. Že budu platit za projetý benzin vysokohorskou přirážku + nějaký poplatek k tomu, s tím jsem tak nějak počítal. Co mě překvapilo, že mi i přes plné pojištění naúčtovali "damage admin fee" 70 euro. Samozřejmě jsem odeslal dotaz, že žádám o vysvětlení, ale zatím nic. Nemáte s tím někdo zkušenosti? V podmínkách jsem nic určitého nenašel

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Reklamace v autopůjčovně

Příspěvek od pettte »

Co to bylo za zemi? Bylo v ceně taky "road assistance"?


tomassanto
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 59
Registrován: 07. 04. 2015, 21:23
Stav: Offline

Re: Reklamace v autopůjčovně

Příspěvek od tomassanto »

pettte píše:Co to bylo za zemi? Bylo v ceně taky "road assistance"?


Itálie. Nikde o ní nevidím zmínku, tak začínám pochybovat.

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Reklamace v autopůjčovně

Příspěvek od pettte »

Nikdy jsem ji nikde nemusel využít, ale vím, že to mají někde zvlášť. Podobně jako poškození skel, pneu.


Odpovědět