Vyhledávač ubytování

diskuse o ubytování, půjčovnách aut a atrakcích v cílových destinacích
Azzyk
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 14. 02. 2012, 20:27
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od Azzyk »

Já vpodstatě používam už jenom aplikace na iPhone (ale obě by měly bejt stažitelný i na Android) a to airbnb, kde jsou pouze nabídky guesthouse a Kayak, kterej funguje na principu vyhledávání alá booking.com a podobně.

To airbnb stojí minimálně za vyzkoušení! Je to super.


Jerry X
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 223
Registrován: 10. 03. 2009, 20:32
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od Jerry X »

k.m píše:
whiskey píše:
k.m píše:
Z důvodu posunutí letu přiletíme o den déle....může nastat nějaký problém(samozřejmě počítám s propadlou nocí) ?? Mělo by to být jedno,ale nemám s tím zkušenost....chystám se do hotelu napsat,ale chci se nejdříve zeptat jestli s tím někdo nemá zkušenost. díky

jedno to bude asi tak, ako nenastupenie na prvy segment viacsegmentovej letenky, t.j. no-show znamena zrusenie kompletnej rezervacie. Napisal by som im rozhodne vopred a chcel pisomne potvrdit, ze mi to nezrusia, hoci dojdem o den neskor. To by uz nemal byt problem z ich strany, kedze to mas predplatene.


No celkem si mě vyděsil tedy :)
Hotel si dal sice s odpovědí na čas,ale pozdější příjezd akceptuje.

Já jsem řešil stejnou situaci, akorát jen ve fázi "kdybych" nestihl navazující let, a když jsem do hotelu napsal, tak mi odpověděli, že to nebude vadit, ale že jim mám zavolat zavolat, že přijedu později, aby se mnou počítali (Hilton)

petrasek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21. 02. 2013, 16:35
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od petrasek »

Já jsem měla dobrou zkušenost s:
galahotels.com, stránka není v češtině, ale našla jsem tam vždy nejlevnější nabídky nebo
trivago.cz stránka je v čestině, je tam široká nabídka hotelů, protože srovnává nabídky rezervačních stránek jako booking.com, hotels.com a podobně

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od Admin »

petrasek píše:Já jsem měla dobrou zkušenost s:
galahotels.com, stránka není v češtině, ale našla jsem tam vždy nejlevnější nabídky nebo
trivago.cz stránka je v čestině, je tam široká nabídka hotelů, protože srovnává nabídky rezervačních stránek jako booking.com, hotels.com a podobně


Pro doplnění informace o dobré zkušenosti - příspěvek byl vložen z IP adresy Trivago GmbH v Dusseldorfu.

romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od romul »

Admin píše:Pro doplnění informace o dobré zkušenosti - příspěvek byl vložen z IP adresy Trivago GmbH v Dusseldorfu.


:ymapplause:

asi maj dobrou zkušenost s touhle formou skryté reklamy...


manticoran
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 09. 07. 2013, 18:05
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od manticoran »

Má někdo zkušenosti s vyhledávačem Agoda? Co jsem se díval do podmínek, tak tam mají, že není možné udělat rezervaci na debetní kartu ale pouze na kreditní... Zajímalo by mě, zda je to jenom odstrašující podmínka nebo se někomu stalo, že by mu rezervaci nepotvrdili a kartu odmítli.

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od dejavu »

manticoran píše:Má někdo zkušenosti s vyhledávačem Agoda? Co jsem se díval do podmínek, tak tam mají, že není možné udělat rezervaci na debetní kartu ale pouze na kreditní... Zajímalo by mě, zda je to jenom odstrašující podmínka nebo se někomu stalo, že by mu rezervaci nepotvrdili a kartu odmítli.

Mnohokrát použito s debetkou. Ale pravda, naposled někdy na začátku roku, tak jestli to není nějaká nová podmínka.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Online

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od Globik »

dejavu píše:
manticoran píše:Má někdo zkušenosti s vyhledávačem Agoda? Co jsem se díval do podmínek, tak tam mají, že není možné udělat rezervaci na debetní kartu ale pouze na kreditní... Zajímalo by mě, zda je to jenom odstrašující podmínka nebo se někomu stalo, že by mu rezervaci nepotvrdili a kartu odmítli.

Mnohokrát použito s debetkou. Ale pravda, naposled někdy na začátku roku, tak jestli to není nějaká nová podmínka.

Máš americkou debetku? Pokud máš např.českou embossovanou debetku, tak se chová jako kreditka. Jako debetka se může chovat např.VISA electron.

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od dejavu »

Aha, mám jen 2x embosovaný MC. Elektronickou kartu jsem nikdy neměl, takže to tak může být. I když, bez záruky, tuším že přítelkyně něco takovýho měla a taky s tím platila Agodu. A snad kolega s tím taky platil. Já bych to v každém případě zkusil :-)

manticoran
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 09. 07. 2013, 18:05
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od manticoran »

Děkuju za reakce. Ještě jsem někde zahlídl, že prý se stává že u agody zůstane viset v nezúčtovaných operacích tak dvojnásobná částka než to, co člověk má zaplatit jako "prověrková částka" ohledně dostatečného zůstatku na kartě, setkali jste se s tím?

Jelikož na kartě nemám nastavený kontokorent a pravděpodobně tam nebudu mít zas takovou rezervu abych utáhl dvojnásobek rezervace plus ještě pak samotnou platbu rezervace, tak mě to tedy docela dost vyděsilo 8)

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od dejavu »

Tak tohle jsem opravdu nikdy nekontroloval. Ale co vím, tak u Agody si hned strhnou celou částku. V každém případě, pro podobné nákupy na internetu se rozhodně vyplatí kreditka.

speedy_r
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 73
Registrován: 08. 05. 2018, 15:41
Oblíbené typy letadel: A350
Pohlaví: muž
Bydliště: BTS/VIE
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od speedy_r »

Ahojte, má tu niekto skúsenosť so stránkami hotelopia, skoosh alebo galahotels? Majú nižšie ceny, no sú na nich aj zlé recenzie.

Na Hotelopia a Skoosh odkazuje aj hotelscombined.com

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od dejavu »

speedy_r píše:Ahojte, má tu niekto skúsenosť so stránkami hotelopia, skoosh alebo galahotels? Majú nižšie ceny, no sú na nich aj zlé recenzie.

Na Hotelopia a Skoosh odkazuje aj hotelscombined.com

Z prvních dvou jsem kdysi něco bral a bez problémů. Ale to neznamená, že teď problémy nebudou :)
Z mé zkušenosti je potřeba srovnat typy pokojů a pravidla storna. Cenové rozdíly se pak často setřou...

zhaletteeee
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 03. 08. 2023, 07:24
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od zhaletteeee »

Našel jsem zajímavý porovnávač cen ubytování https://hotellook.com Tento systém srovnává ceny na stovkách rezervačních systémů jako je booking, agoda atd.


Odpovědět