Vyhledávač ubytování

diskuse o ubytování, půjčovnách aut a atrakcích v cílových destinacích
Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Alexx »

ziletka píše:Zdravim, hledam nejake ubytovani na 3 noci v Rime pro 4 osoby. Na Venere jsem nasel hotel za 85 Eur/noc, ale primo na strankach hotelu mi to nabizeji za 105 - coz se mi moc nezda...... :?


Vítej do klubu :-) taky si s těmahle rozporama nevím rady, viz výše.


Meritum
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 27. 03. 2008, 09:47
Bydliště: Praha Ruzyně - Staré náměstí 14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Meritum »

ziletka píše:Zdravim, hledam nejake ubytovani na 3 noci v Rime pro 4 osoby. Na Venere jsem nasel hotel za 85 Eur/noc, ale primo na strankach hotelu mi to nabizeji za 105 - coz se mi moc nezda...... :?


To je v pořádku a zcela běžný postup hotelů. Na Venere je zjevně konkurenční prostředí , které nutí hotely formou "aukce" snižovat ceny a "soutěžit o zákazníka".
Doporučuji si na Venere porovnat u vybraného hotelu Guest rating a Average rating a přečíst informace již bydlících hostů. Když hodnocení není, neznamená to, že je hotel špatný. Dobře si prohlédněte co nabízí a fotografie, ty ledacos napoví.

Poznámka Admina: Část příspěvku smazána z důvodu nedovolené reklamy.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

ziletka píše:Zdravim, hledam nejake ubytovani na 3 noci v Rime pro 4 osoby. Na Venere jsem nasel hotel za 85 Eur/noc, ale primo na strankach hotelu mi to nabizeji za 105 - coz se mi moc nezda...... :?


ubytovani je témeř vždycky levnější přes nějaký rezervační servery než přímo na strankach hotelu (pokud nejsou propojený).....

Meritum
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 27. 03. 2008, 09:47
Bydliště: Praha Ruzyně - Staré náměstí 14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Meritum »

poja píše:
ziletka píše:Zdravim, hledam nejake ubytovani na 3 noci v Rime pro 4 osoby. Na Venere jsem nasel hotel za 85 Eur/noc, ale primo na strankach hotelu mi to nabizeji za 105 - coz se mi moc nezda...... :?


ubytovani je témeř vždycky levnější přes nějaký rezervační servery než přímo na strankach hotelu (pokud nejsou propojený).....


Máte pravdu, zatím to tak většinou je, že na rezervačních servrech je díky konkurenci hotelů nabídka nejlepší. Nabídky hotelů se tam dají také jednoduše porovnávat a setřídit podle výše ceny nebo jiných parametrů- třeba i podle vzdálenosti od letiště.

Poznámka Admina: Část příspěvku smazána z důvodu nedovolené reklamy.

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Příspěvek od ziletka »

Tak uz jsem to nakonec vyresil, rezervoval jsem tenhle hotel ( http://www.hotelouisiana.it/ ), 4 lidi, 3 noci - 241 Eur....myslim,ze je to hoodne dobra cena.


Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Alexx »

ziletka píše:Tak uz jsem to nakonec vyresil, rezervoval jsem tenhle hotel ( http://www.hotelouisiana.it/ ), 4 lidi, 3 noci - 241 Eur....myslim,ze je to hoodne dobra cena.


Tak to každopádně když v ceníku mají minimum 120€/noc za quad. Sehnat tam něco solidního za 20€/os./noc je fakt kumšt, za tu cenu jsou ty nejlevnější hostely nebo člověk+stan v kempu. Zatím mi Řím přijde dražší než Paříž a Londýn, v Barceloně na last minute jsem taky nic normálního nesehnal, těch 20€/noc mám strop (obvykle). Ikdyž letošní euro a loňské euro je jiná písnička.

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Příspěvek od ziletka »

Alexx píše:
ziletka píše:Tak uz jsem to nakonec vyresil, rezervoval jsem tenhle hotel ( http://www.hotelouisiana.it/ ), 4 lidi, 3 noci - 241 Eur....myslim,ze je to hoodne dobra cena.


Tak to každopádně když v ceníku mají minimum 120€/noc za quad. Sehnat tam něco solidního za 20€/os./noc je fakt kumšt, za tu cenu jsou ty nejlevnější hostely nebo člověk+stan v kempu. Zatím mi Řím přijde dražší než Paříž a Londýn, v Barceloně na last minute jsem taky nic normálního nesehnal, těch 20€/noc mám strop (obvykle). Ikdyž letošní euro a loňské euro je jiná písnička.


Taky se mi Řím zdá docela drahý, je sice o něco levnější než třeba Stokholm, ale nabídka hostelů mě nijak neoslovila. Běžná cena se pohybovala kolem 25 eur/osoba a to šlo většinou o pokoje pro víc lidí, zkoušel jsem i různé priváty,ale tam byla cena jeste vyssi. Takže nakonec jsem rad a diky slevovemu kuponu na Venere je cena super.

Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Alexx »

ziletka: Tak pak dej vědět jak to dopadlo, ideálně nějaké postřehy (město, doprava, letiště, jídlo, pitivo,...). Já tam budu na přelomu července a srpna (pokud mě v kosovu a/nebo albánii někdo neoddělá ;-)), tak pak taky sesmolím nějaké info.

k.m
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 15. 11. 2009, 13:27
Bydliště: Č.B
Stav: Offline

debetní karta

Příspěvek od k.m »

Projde debetní karta(Visa) u rezervací hotelů(Evropa,Asie)??
Konkrétně u booking.com,hotels.com,hrs.com.
Naposledy upravil(a) k.m dne 24. 08. 2010, 20:40, celkem upraveno 1 x.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: debetní karta

Příspěvek od pavelpmi »

k.m píše:Projde debetní karta u rezervací hotelů(Evropa,Asie)??
Konkrétně u booking.com,hotels.com,hrs.com.

Vyzkoušena Visa Electron u booking.com

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: debetní karta

Příspěvek od Globik »

k.m píše:Projde debetní karta(Visa) u rezervací hotelů(Evropa,Asie)??
Konkrétně u booking.com,hotels.com,hrs.com.

České debetní embossované karty se většinou chovají v zahraničí jako kreditky. Ale např.s Visou od KB (asi nejen od KB) může být problém na britských serverech. Pokud se ale nejedná o platbu přes web, nýbrž si peníze stahuje hotel sám manuálně nebo jde jen o garanci, pak problém není.
Na hotels.com mi nešlo zaplatit Visou electron od KB (od ČSOB jsem nezkoušel), házelo to ihned chybu čísla karty (ne při autorizaci, ale již sama webovka). Virtuální e-MC tam platím bez problému. Naopak na holidayautos.co.uk jsem tuto Visu electron pokusně zadal jako Visu debet (neplatí se poplatek za platbu kartou, jinou kartou ano) a platba vždy projde.
Je to vše loterie a magie.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od Globik »

hrs.com také bez problémů (embossovaná Visa)

k.m
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 15. 11. 2009, 13:27
Bydliště: Č.B
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od k.m »

Zdravím,
máme rezervovaný hotel v Aucklandu přes Agodu za těchto podmínek:

Za tuto rezervaci není možné požadovat vrácení peněz a nelze ji doplnit či změnit. Pokud nepřijedete do hotelu, bude to bráno jako že jste nedorazili nebudou Vám vráceny žádné peníze. (Pravidla hotelu)

Z důvodu posunutí letu přiletíme o den déle....může nastat nějaký problém(samozřejmě počítám s propadlou nocí) ?? Mělo by to být jedno,ale nemám s tím zkušenost....chystám se do hotelu napsat,ale chci se nejdříve zeptat jestli s tím někdo nemá zkušenost. díky

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od whiskey »

k.m píše:
Z důvodu posunutí letu přiletíme o den déle....může nastat nějaký problém(samozřejmě počítám s propadlou nocí) ?? Mělo by to být jedno,ale nemám s tím zkušenost....chystám se do hotelu napsat,ale chci se nejdříve zeptat jestli s tím někdo nemá zkušenost. díky

jedno to bude asi tak, ako nenastupenie na prvy segment viacsegmentovej letenky, t.j. no-show znamena zrusenie kompletnej rezervacie. Napisal by som im rozhodne vopred a chcel pisomne potvrdit, ze mi to nezrusia, hoci dojdem o den neskor. To by uz nemal byt problem z ich strany, kedze to mas predplatene.

k.m
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 15. 11. 2009, 13:27
Bydliště: Č.B
Stav: Offline

Re: Vyhledávač ubytování

Příspěvek od k.m »

whiskey píše:
k.m píše:
Z důvodu posunutí letu přiletíme o den déle....může nastat nějaký problém(samozřejmě počítám s propadlou nocí) ?? Mělo by to být jedno,ale nemám s tím zkušenost....chystám se do hotelu napsat,ale chci se nejdříve zeptat jestli s tím někdo nemá zkušenost. díky

jedno to bude asi tak, ako nenastupenie na prvy segment viacsegmentovej letenky, t.j. no-show znamena zrusenie kompletnej rezervacie. Napisal by som im rozhodne vopred a chcel pisomne potvrdit, ze mi to nezrusia, hoci dojdem o den neskor. To by uz nemal byt problem z ich strany, kedze to mas predplatene.


No celkem si mě vyděsil tedy :)
Hotel si dal sice s odpovědí na čas,ale pozdější příjezd akceptuje.


Odpovědět