Viza do UAE

diskuse o ubytování, půjčovnách aut a atrakcích v cílových destinacích
lukaskr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 248
Registrován: 17. 05. 2009, 11:59
Stav: Offline

Re: Viza do UAE

Příspěvek od lukaskr »

Žádal jsem o vízum na stopoveru z BKK, letěl jsem s Emirates, napsal jsem student a ateista a dobrý :)

Akorát pak kromě těch asi 1500Kč v Globairu, ty mrchy arabský chtěli na letišti ještě poplatek za kdovíco asi 300Kč. Honili mě od scanu oční sítnice přes nějakou pobočku banky a imigrační kancelář asi 2x, než jsem zaplatil ten poplatek a pak už mi oko ani scanovat nechtěli.
Potom jsem psal na Globair email, co to má znamenat, ptž jsem po tomto emailu očekával hladký průchod:

V příloze zasílám potvrzené vízum do SAE/UAE. Je nutné formulář vytisknout a vložit do pasu před odbavením na letu z/do Evropy. Dále se nikde nic nevyzvedává, cestující prochází imigrační kontrolou a obdrží pouze vstupní/výstupní razítko do pasu. Některým cestujícím je scanována oční sítnice

Samozřejmě bez odpovědi...

Čekal jsem, že Dubaj je na západní úrovni, ale jsou to arabáši jako kdekoliv jinde.

Můj názor na Dubaj završil pasovák, který se mě ptal, kde jsou nejlepší holky, kolik stojí pivo a jaký je to v Praze, co kluby atd. Fakt humus.

Ale ač jsem neměl žádný hotel, dokázal sem se prokecat ven :)


The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Viza do UAE

Příspěvek od The810 »

1. Mal som tam student, viza som dostal.

2. Mal som tam ateista, viza som dostal.

:)

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Viza do UAE

Příspěvek od MEA »

krestan je lepsie ako ateista 100x hocikde v islamskom svete v tom ma tu kolega pravdu (je to pre nich "clovek knihy" - prislusnik predislamskeho monoteistickeho nabozenstva) tj ok. ateista je urazkou boha, lebo neveri. v emiratoch su to ale typicki dvojaki moralisti, na jednej strane pozor na plavky a nebodaj bozk, na strane druhej novodobe otrokarstvo, povysovanie sa medzi rasami, bordely... dubaj treba vidiet. raz.

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Viza do UAE

Příspěvek od The810 »

MEA píše:krestan je lepsie ako ateista 100x hocikde v islamskom svete


To je mozne, ale ako som napisal, mne viza dali aj ked som tam mal "ateista".

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Viza do UAE

Příspěvek od MEA »

The810 píše:
MEA píše:krestan je lepsie ako ateista 100x hocikde v islamskom svete


To je mozne, ale ako som napisal, mne viza dali aj ked som tam mal "ateista".

á nevylučuje bé


Odpovědět