Pronájem motorek a karavanu USA

diskuse o ubytování, půjčovnách aut a atrakcích v cílových destinacích
Odpovědět
Boltn
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 18. 04. 2012, 21:28
Stav: Offline

Pronájem motorek a karavanu USA

Příspěvek od Boltn »

Zdravím máte někdo zkušenost s rentováním HD v USA ? Co jsem našel půjčovny je to docela ranec. Nemáte někdo nějaké lepší tipy ? Jedná se nám o 6 motorek tak nevím jestli se třeba dá i smlouvat o ceně nebo jaké máte zkušenosti vy. Máme v plánu projet usa z NY nebo MIA do LA a tam motorky nechat. Jako doprovod chceme karavan, to jsem sice něco našel, ale pokud máte někdo zkušenost uvítám info i o pronájmu karavanů. Díky Filip


kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: Pronájem motorek a karavanu USA

Příspěvek od kowal »

Asi by to chtělo ještě přidat nějaké detailnější informace, jako např. na kolik dní to plánujete, kdy, jaký typ motorky, jak chcete řešit ubytování. Podle toho se dá potom řešit, co hledat.

Jinak obecně, pronájem HD (nebo jiné obdobné motorky) velice pravděpodobně nebude levný a příplatek za vrácení jinde, než v místě odjezdu, to prodraží o další stovky USD. Nevím, jakou máte představu o ceně, ale možná by bylo dobré znát finanční strop a podle toho zjistit, zda je to vůbec realizovatelné.

Boltn
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 18. 04. 2012, 21:28
Stav: Offline

Re: Pronájem motorek a karavanu USA

Příspěvek od Boltn »

Plánujem to na cca 14 dnů a ceny co mám vyhledaný jsou kolem cca 100 dolaru den a vratka kolem 700 dolaru, nějaký strop nemáme stanovený ale čím míň tím líp to je jasný. Jde spíš o to jestli má někdo zkušenosti jestli dávaj skupinovou slevu nebo jestli třeba aspoň to vrácení není tak nákladný, ještě sem půjčovny neobepisoval je na to relativně čas plánujem to na červenec 2014. Jen sem se zeptal tady jestli třeba někdo takovou cestu už neabsolvoval, protože hodně lidí si bere motorky svoje a to se nám teda moc nechce no radši by sme klid v podobě pronájmu.


Odpovědět