Letní soutěž o letenku v business class

Zamčeno
Airways.cz
Vydavatel Airways.cz
Vydavatel Airways.cz
Příspěvky: 239
Registrován: 03. 01. 2003, 21:55
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Letní soutěž o letenku v business class

Příspěvek od Airways.cz »

letni-soutez-o-letenku-forum.jpg
letni-soutez-o-letenku-forum.jpg (119.12 KiB) Zobrazeno 9430 x

DOBRÁ ZPRÁVA! SERVER AIRWAYS.CZ PRO VÁS PŘIPRAVUJE LETNÍ SOUTĚŽ O ZPÁTEČNÍ LETENKU DO LONDÝNA V BUSINESS TŘÍDĚ!

Soutěž je určena všem návštěvníkům Airways.cz starším 18-ti let, kteří jsou zaregistrováni, anebo se zaregistrují do diskuzního fóra Airways.cz a v týdnu od 11. do 17. července budou pozorně sledovat dění na serveru Airways.cz.

Kdykoliv v tomto období totiž může být položena soutěžní otázka, na kterou budeme hledat správnou odpověď - a samozřejmě kdo odpoví správně jako první ze všech, proletí se z Prahy do Londýna a zpět s leteckou společností British Airways v komfortu business třídy Club Europe! :)

[A jelikož soutěžní otázka může v uvedeném období na fóru Airways.cz zaznít opravdu kdykoliv, doporučujeme vám založit si účet ve fóru pro jistotu již nyní!

*****

ČTĚTE: PODMÍNKY LETNÍ SOUTĚŽE AIRWAYS.CZ

1. Soutěž je určená pouze pro osoby starší 18-ti let.
2. Pro účast v soutěži je nutné mít uživatelský účet na forum.airways.cz (pokud účet nemáte, založte si ho zde: ucp.php?mode=register )
3. Každý soutěžící může mít zaregistrován pouze jeden uživatelský účet a odpověď na soutěžní otázku lze tipovat jen jednou.
4. Výhercem se stává ten soutěžící, který na otázku správně odpoví jako první, anebo soutěžící, kterého určí provozovatel serveru Airways.cz.
5. Odpověď na soutěžní otázku se zasílá veřejně do diskuzního vlákna, ve kterém bude soutěžní otázka položena.
6. Pokud žádný soutěžící neodpoví na otázku správně do konce oznámeného časového limitu, soutěž skončí bez udělení výhry.
7. Zúčastnit se soutěže je možné pouze v duchu dobré vůle, a to jak ve vztahu k pořadateli soutěže tak i k ostatním soutěžícím.
8. Provozovatel serveru Airways.cz. má právo soutěž kdykoliv zcela zrušit, anebo ze soutěže vyloučit soutěžícího, který dle názoru provozovatele serveru nejedná v duchu dobré vůle.
9. Na výhru není právní nárok.
10. Výhrou v soutěži je jedna letenka v business class z Prahy do Londýna a zpět se společností British Airways v rezervační třídě "I".
11. Konkrétní data a časy letů určuje provozovatel serveru po předchozí konzultaci s výhercem. Minimální délka pobytu v Londýně je přes sobotní noc.
12. Zveřejněním odpovědi na soutěžní otázku účastník zároveň vyjadřuje svůj souhlas s podmínkami soutěže.
13. a nakonec ta nejdůležitější podmínka:


Výherce soutěže se veřejně zavazuje, že po proletění vyhrané letenky zde na fóru zveřejní tripreport z tohoto letu! Inspirovat se můžete mnoha tripreporty jiných uživatelů zde.

Přejeme všem soutěžícím hodně štěstí a krásné horké léto!


Zamčeno