Hnusná bageta

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
clovicek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 263
Registrován: 27. 05. 2004, 13:47
Oblíbené typy letadel: 773, 380, 330, 748, 787
Pohlaví: muž
Bydliště: Fox Lake
Stav: Offline

Hnusná bageta

Příspěvek od clovicek »

Ahoj, doufám, že někdo, kdo pracuje jako CC u ČSA předá následující zpětnou vazbu. Ta malá bageta od Hamé je fakt hnusná. Nedá se to ani kousat, jak je gumová. Létám s ČSA každý týden a nebýt častých upgrade do Businessu tak bych se už asi z toho poblil. Chápu, že se šetřil musí, ale tohle bych nenakoupil ani zadarmo. Díky!!!


Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

:D :D Myslím, že ta bageta zas tak šíleně špatná nebude a když ti tak nechutná tak nelítej s ČSA!!!!!!!!!! :twisted:
Naposledy upravil(a) Skybob dne 13. 01. 2007, 20:46, celkem upraveno 2 x.

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Hnusná bageta

Příspěvek od dracoola »

clovicek píše:Ahoj, doufám, že někdo, kdo pracuje jako CC u ČSA předá následující zpětnou vazbu. Ta malá bageta od Hamé je fakt hnusná. Nedá se to ani kousat, jak je gumová. Létám s ČSA každý týden a nebýt častých upgrade do Businessu tak bych se už asi z toho poblil. Chápu, že se šetřil musí, ale tohle bych nenakoupil ani zadarmo. Díky!!!


A jak dlouho jsi letel? Vsadim se,ze doba letu byla tak hodku co? Hm,tak zkus treba Air France,tam bys totiz k jidlu v ekonomu nedostal vubec nic. LIDI,asi nechapete jednu hlavni vec: jedna se o LETECKOU DOPRAVU!, takze to cely je o tom ze se provozuje doprava z bodu A do bodu B. To co je mezi(noviny,jidlo a piti) je neco navic co ma kazda spolecnost jinak. Je zajimavy, ze cizinci to vcelku akceptujou protoze vedi, ze v jinych let.spolecnostech na tak kratkych linkach dostanou leda tak usmev letusek...
Prominte ten negativni ton v me odpovedi, ale uz me stvou lidi co by nejradeji jedli smazeny kurata a knedlo-vepro-zelo v ekonomu na hodince letu a nechapou ze tam jsou 4CC(z toho minus 1CC na C/Class) na treba 160 PAX pri treba 75min letu minus start a pristani(takze minus nejmin 30min)... :roll:
Naposledy upravil(a) dracoola dne 13. 01. 2007, 20:46, celkem upraveno 1 x.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

Kristova noho :D :D :D . Lidi, neni tu nekdo od CD? Ja jel nedavno Pendolinem a ta bageta taky nebyla moc dobra a navic mala. Nemohli byste domluvit vetsi bagety? (Treba ty od Hame, co davaj u CSA?) :lol:

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Czech Airlines SE NEROVNA Czech Jidelna!!!!! :twisted:


dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Skybob píše::D :D Myslím, že ta bageta zas tak šíleně špatná nebude a když ti tak nechutná tak nelítej s ČSA!!!!!!!!!! :twisted:


On ale litat bude dal s CSA, protoze se prece dostane casto diky upgrade do C/Class,a ti si let umeji "uzit", preji tedy DOBROU CHUT! A dej si Plzen,v ekonomu je "jen" Gambrinus! :!:
:D

jetset
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 11. 12. 2006, 11:18
Stav: Offline

Příspěvek od jetset »

Ta bageta je ale opravdu vždycky gumová! A Kinder mléčný řez (nebo ta druhá sladkost, co se k tomu někdy přidává), to tedy taky není nic moc.

Je pravda, že některé trasy, kde ČSA servírují snack, má konkurence v travel class bez občerstvení - ale když už studený snack podávají, tak je zpravidla lepší.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

Lidi neblaznete, vzdyt o tom zvanci to prece vubec neni... :roll:

letajicismoula
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 260
Registrován: 15. 03. 2003, 19:48
Stav: Offline

Příspěvek od letajicismoula »

Pokud je letecká doprava pouze o přepravě z bodu A do bodu B, tak zákazník může letět s low-costem, který jej zpravidla vyjde výrazně levněji!

V případě klasické aerolinky doufá (bláhový šmudla jeden), že za své peníze navíc dostane něco, čím se služba právě od toho low-costu odliší - třeba právě kvalitní občerstvení. Nikdo nezmiňuje knedlo-vepřo-zelo, ale ani ta bageta nemusí mít konzistenci gumového pendreku.

Nemluvě o tom, že nabídka baget a dalšího občerstvení, včetně teplého snacku, je při letech s kdejakým low-costem o poznání širší než u ČSA. Sice za peníze, přesto stále výrazně levněji.

Možná by se nad tím v ČSA někdo mohl zamyslet, vybraní jedinci by mohli přidat slohovku na téma zákaznicky orientovaný přístup.

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

to letajicismoula:

VER MI ze NIKDO nelita s CSA jen kvuli jidlu!

Lidi litaj s CSA kvuli tomu, ze treba nabizeji lepsi spojeni,vice destinaci,navazny lety,castejsi denni spojeni anebo proste jen proto, ze jim to firma hradi a treba proto ze to leti z a do PRG a treba taky proto ze neduveruji Low-costum,nevim, ale urcite ne pro to, ze cekaji, ze dostanou neco lepsiho k jidlu... Anebo ty chces rict, ze radsi poletis za 5700kc s CSA protoze tam je jidlo,prestoze jsi mohla letet za 4900kc s vedomim toho ze se na hodku bez jidla obejdes????neverim...
8)

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

letajicismoula píše:Nikdo nezmiňuje knedlo-vepřo-zelo, ale ani ta bageta nemusí mít konzistenci gumového pendreku.


Já jsem někde slyšel, že by ty bagety pro ČSA měl někdy v blízké budoucnosti začít dělat Crocodille, tak třeba by mohly být o něco lepší...ikdyž na druhou stranu mi už několikrát bylo po jejich bagetě s majonézou pekelně zle :twisted:

IL62
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 24. 09. 2004, 22:04
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od IL62 »

Myslím, že tady ani nejde tak o to, zda na hodinovém letu nutno podávat teplý oběd (večeři, snídani) to se asi většinou shodneme na tom, že ne. Ale jde asi o kvalitu té "bagety" či něčeho jiného. A musím z vlastní zkušenosti říct, že je opravdu hnusná. Zkusil jsem jednou a podruhé odmítl. Nebylo by tedy lepší ji úplně vynechat a podávat třeba jen nápoje?

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Tak ja nevim...Me ta bageta(ozvlast ta syrova s vajckem) docela chutna a to ji mam dost casto a jeste k tomu muzu mit treba teplej crew meal kterej se podoba C/Class jidlu a ja si stejne dam radsi 2 bagetky,jednu salamovou a jednu syrovou. A spatne mi teda jeste nikdy nebylo, tak nevim...
:?

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Kamyl píše:Lidi neblaznete, vzdyt o tom zvanci to prece vubec neni... :roll:


To by jsi se divil - zkus letět s Alitalií někam přes atlantik, kde ti naservírují těstoviny v hnusný rajčatový omáčce....udělali mi to dvakrát a po třetí jsem letěl s AA přes Curych a nemohu si stěžovat. Jídlo perfektní, všeho hodně a ještě výborná obsluha(aby mi stevard sundal výko z oběda jsem jinde nezažil), nehledě na to, kolik coly tam do mě nalili. U Alitalie jsem musel pěkně s kelímkem do kuchyňky a nalít si sám(a to měli jen vodu), kdežto u AA roznášeli colu celkem 5x(k obědu dokonce dvě plechovky a pořádný plechovky, ne nějaký mini).

Chápu, že na hodinovém letu to neni znát, ale když někam letíte 8 a více hodin, tak rozhodně netoužíte být hladový nebo aby vám bylo z jídla zle.

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

vita píše:
Kamyl píše:Lidi neblaznete, vzdyt o tom zvanci to prece vubec neni... :roll:


To by jsi se divil - zkus letět s Alitalií někam přes atlantik, kde ti naservírují těstoviny v hnusný rajčatový omáčce....udělali mi to dvakrát a po třetí jsem letěl s AA přes Curych a nemohu si stěžovat. Jídlo perfektní, všeho hodně a ještě výborná obsluha(aby mi stevard sundal výko z oběda jsem jinde nezažil), nehledě na to, kolik coly tam do mě nalili. U Alitalie jsem musel pěkně s kelímkem do kuchyňky a nalít si sám(a to měli jen vodu), kdežto u AA roznášeli colu celkem 5x(k obědu dokonce dvě plechovky a pořádný plechovky, ne nějaký mini).

Chápu, že na hodinovém letu to neni znát, ale když někam letíte 8 a více hodin, tak rozhodně netoužíte být hladový nebo aby vám bylo z jídla zle.


Ale dyt jo,dalkovka,to je neco jinyho. Zkus si CSA do JFK treba a nejlepe v C/Class..nebudes mit cas na nic jinyho nez na jidlo... :D


Odpovědět