Co poletí??

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
Odpovědět
Jerry X
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 223
Registrován: 10. 03. 2009, 20:32
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od Jerry X »

Nechtěl bych se zeptat na otázku co poletí, ale KDY poletí. 23.8. máme v 00:05 letem HCC6038 odlétat do Marsa Alam. Co jsem sledoval odlety v PRG, tak odlet do RMF byl vždy již ve 23:20. Mohl by mi někdo potvrdit, v kolik hodin se bude odlétat toho 23.8.? (Pokud se tedy nebude odlétat již 22. před půlnocí). Děkuji


IL62
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 24. 09. 2004, 22:04
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od IL62 »

Ségra letí 12.9. 23:15 s HCC6042 do Marsa Allam a chtěla by vědět, čím poletí. Dá se to už dneska zjistit?
Děkuju za odpověď
Milan

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od Petr31 »

IL62 píše:Ségra letí 12.9. 23:15 s HCC6042 do Marsa Allam a chtěla by vědět, čím poletí. Dá se to už dneska zjistit?
Děkuju za odpověď
Milan


Ježíš, co by to asi mohlo být když HCA provozuje jen A320 a má jich míň než prstů na ruce....:-)

dedik77
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 30. 01. 2012, 20:40
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od dedik77 »

Ahoj,

využívate niekto Flightradar v MT (iOS)? Neviem prečo, ale lety ATR, operované OK nevidím ani tam ani na webe: flightradar24.com (super vec cocpit view) :thumbup:

Zaujíma ma, ako dokážem zistiť ktoré lietadlo OK - XXX bude použité pre určitý let (zaujíma ma imatrikulačná známka). Existuje nejaká evidenca? Využívam míle a chcem sa preletieť ATR livery SKYTEAM a upraviť si interiar.


http://www.planes.cz/cs/photo/1148688/a ... -prg-lkpr/


Díky moc za rady,

Erik

IL62
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 24. 09. 2004, 22:04
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od IL62 »

Petr31 píše:
IL62 píše:Ségra letí 12.9. 23:15 s HCC6042 do Marsa Allam a chtěla by vědět, čím poletí. Dá se to už dneska zjistit?
Děkuju za odpověď
Milan


Ježíš, co by to asi mohlo být když HCA provozuje jen A320 a má jich míň než prstů na ruce....:-)

Tak toto je přesně to, co jsem potřeboval vědět. Díky Petře31, ale příště prosím na mé příspěvky raději nereaguj a své pohoršení nad nimi si schovej pro sebe. Děkuji,
Milan Novák


Jerry X
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 223
Registrován: 10. 03. 2009, 20:32
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od Jerry X »

IL62 píše:
Petr31 píše:
IL62 píše:Ségra letí 12.9. 23:15 s HCC6042 do Marsa Allam a chtěla by vědět, čím poletí. Dá se to už dneska zjistit?
Děkuju za odpověď
Milan


Ježíš, co by to asi mohlo být když HCA provozuje jen A320 a má jich míň než prstů na ruce....:-)

Tak toto je přesně to, co jsem potřeboval vědět. Díky Petře31, ale příště prosím na mé příspěvky raději nereaguj a své pohoršení nad nimi si schovej pro sebe. Děkuji,
Milan Novák


Asi tak, protože je celkem velký rozdíl mezi A320 od Smartlynx a A320 Holidays nebo samotných ČSA (především v komfortu) a to ještě na 4 a půl hodinovém letu. Sám jsem tuto trasu s nimi absolvoval, jednou tak a jednou tak, takže můžu posoudit. Ale neříkám, že se to v letadle Smartlynx nedá přežít.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od Petr31 »

Hoši nemusíte být hned tak nervózní! :D Pokud se dobře pamatuju, tak se tady před časem avizovalo, že na rozdíl od TVS už tady není žádný insider, který by požadované info pouštěl (viz výše). A i kdyby to sem nakrásně dal, tak u charterů se dělají bežně změny na poslední chvíli, takže správná informace bude stejně až ta poslední, respektive až bude stát letadlo před vámi na stojánce. Nakonec i kdyby Vám HCA chtělo podstrčit tu dle Vás ˇošklivou" A 320 od Lynxu, tak co s tím uděláte? Otočíte se na letišti a půjdete domů? :D

IL62
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 24. 09. 2004, 22:04
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od IL62 »

Petr31 píše:Hoši nemusíte být hned tak nervózní! :D Pokud se dobře pamatuju, tak se tady před časem avizovalo, že na rozdíl od TVS už tady není žádný insider, který by požadované info pouštěl (viz výše). A i kdyby to sem nakrásně dal, tak u charterů se dělají bežně změny na poslední chvíli, takže správná informace bude stejně až ta poslední, respektive až bude stát letadlo před vámi na stojánce. Nakonec i kdyby Vám HCA chtělo podstrčit tu dle Vás ˇošklivou" A 320 od Lynxu, tak co s tím uděláte? Otočíte se na letišti a půjdete domů? :D


Ale mě přece nejde o to jestli poletí "hezké" nebo "ošklivé" letadlo. Prostě švára je fanda do letadel jako já, tak ho to zajímá. Třeba si chce prohlídnout nějaký fotky, historii letadla a co já vím.
Tak asi tak.

IL62
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 24. 09. 2004, 22:04
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od IL62 »

Takže nikdo neví co poletí dnes 23:00 Marsa Allam HCC 6042?

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od Petr31 »

IL62 píše:Takže nikdo neví co poletí dnes 23:00 Marsa Allam HCC 6042?


Už to tu bylo psáno, že od té doby co jedna místní přispěvatelka skončila v ČSA, není kdo by to sem dával!

kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od kowal »

dedik77 píše:Ahoj,

využívate niekto Flightradar v MT (iOS)? Neviem prečo, ale lety ATR, operované OK nevidím ani tam ani na webe: flightradar24.com (super vec cocpit view) :thumbup:

Zaujíma ma, ako dokážem zistiť ktoré lietadlo OK - XXX bude použité pre určitý let (zaujíma ma imatrikulačná známka). Existuje nejaká evidenca? Využívam míle a chcem sa preletieť ATR livery SKYTEAM a upraviť si interiar.


http://www.planes.cz/cs/photo/1148688/a ... -prg-lkpr/


Díky moc za rady,

Erik


ATR se ve FR nezobrazují, protože nemají potřebné vybaveni - ADS-B vysílač, díky kterému FR může zobrazovat údaje.

Zjištění konkrétního letadla jedině někdo uvnitř ČSA a ještě i to je bez záruky, protože se to může změnit. Jsou linky, kde se dá poměrně dobře předpokládat typ, někde i konkrétní letadlo. Ale nevím, co létají s tím ATR ve Skyteam barvách, jestli něco pravidelně nebo se to mění.

pokofi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 214
Registrován: 26. 09. 2011, 22:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od pokofi »

Zdravím rád bych se zeptal co poletí 23.9 do monastiru linka HCC 6998 a 7.10 zpět do Prahy HCC 6999 Děkuji

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od Petr31 »

pokofi píše:Zdravím rád bych se zeptal co poletí 23.9 do monastiru linka HCC 6998 a 7.10 zpět do Prahy HCC 6999 Děkuji


Ježíši.....psal jsem o řádek výše:
Už to tu bylo psáno, že od té doby co jedna místní přispěvatelka skončila v ČSA, není kdo by to sem dával!

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od dydzej »

Petr31 píše:
pokofi píše:Zdravím rád bych se zeptal co poletí 23.9 do monastiru linka HCC 6998 a 7.10 zpět do Prahy HCC 6999 Děkuji



Ježíši.....psal jsem o řádek výše:
Už to tu bylo psáno, že od té doby co jedna místní přispěvatelka skončila v ČSA, není kdo by to sem dával!


taky nechapu, ze nekterym uzivatelum to ne a ne dojit. :roll:

pokofi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 214
Registrován: 26. 09. 2011, 22:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co poletí??

Příspěvek od pokofi »

dydzej píše:
Petr31 píše:
pokofi píše:Zdravím rád bych se zeptal co poletí 23.9 do monastiru linka HCC 6998 a 7.10 zpět do Prahy HCC 6999 Děkuji



Ježíši.....psal jsem o řádek výše:
Už to tu bylo psáno, že od té doby co jedna místní přispěvatelka skončila v ČSA, není kdo by to sem dával!


taky nechapu, ze nekterym uzivatelum to ne a ne dojit. :roll:


Hoši sorry že jsem si toho nevšimnul nemusíte hned vyskakovat se stane no


Odpovědět