Amsterdam s ČSA

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Amsterdam s ČSA

Příspěvek od pepa007 »

tak jsem dnes v 7 ráno letěl do Amsterdamu s ČSA. Trochu mě překvapilo že se do A320 jelo autobusem na plochu. Proč?

Jinak celkově jsem byl docela příjemně překvapen, v letadle čisto (OK-GEA) letušky příjemný, akorát ta bageta hnusná - kterýho blbce napadlo začít dávat do baget vlašák nebo majonézu :evil: čokoládka 1x1cm mě pobavila :lol:

Plnej let, volnejch tak 5 míst.


Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Měl sis hrábnout pořádně a vzít těch čokoládiček 20. Pak se i přejíš :-) Jinak bagety souhlas... salámová nic moc a sýrová žádná sláva. Prostě Hamé :oops:

BTW: šunková mě zatím minula.

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Zkus si nekdy hrabnout do cokolad a uvidis, co je to vrazedny pohled letusky :)

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

jane píše:Zkus si nekdy hrabnout do cokolad a uvidis, co je to vrazedny pohled letusky :)


Když já hrozně rád sladký :wink:

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Re: Amsteradam s ČSA

Příspěvek od OR »

pepa007 píše: .... v letadle čisto (OK-GEA) letušky příjemný, akorát ta bageta hnusná - kterýho blbce napadlo začít dávat do baget vlašák nebo majonézu :evil: čokoládka 1x1cm mě pobavila :lol:

Plnej let, volnejch tak 5 míst.


No to by bylo smutny, kdyby to letadlo bylo spivnavy, s timhle interierem lita pry OK-GEA asi mesic.
Bageta mi strasne hnusna neprijde, takova standardni, mohla by byt vetsi, k snidani mi nestaci.
Cokoladicka se hodi, ta je prijemna :-)


cafe-cafe
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 04. 2007, 07:31
Stav: Offline

Příspěvek od cafe-cafe »

No ta mala je dobra ale je ji nalo ale ta velka štangle mi nechutna :P heh a dlouho uz sem nevidel tic tac

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

Foxx píše:Jinak bagety souhlas... salámová nic moc a sýrová žádná sláva. Prostě Hamé :oops:

BTW: šunková mě zatím minula.

Predem se omlouvam za OT, ale neda mi to, abych se k tomu nevyjadril... Za prve chci mit konecne uz 300. prispevek a uz nechci byt cestujici economy class :lol: a za druhe jsem si vzpomel na nedavnou diskuzi ohledne baget HAME na palubach CSA. Ja se v tom vlakne taky vyjadril v tom smyslu, ze litani neni o bagetach a ze to je prece uplne jedno jakou dostanu, hlavne, ze se proletim... Coz je na jednu stranu pravda, ale na zaklade onoho vlakna jsem si pri nejblizsi prilezitosti na pumpe koupil sunkovou bagetu HAME a muzu rict, ze to bylo poprve a taky naposled. Vhledem k tomu, ze dost cestuju sluzebne (jen v ramci CR, SR a Polska a jen autem :? ), tak jsem celkem zvykly zit z baget koupenych cestou na benzinkach. Az do dne D, mi chutnaly vice, ci mene, ale vzdy se to nejak dalo stravit. Sunkova od HAME nejen, ze byla extremne hnusna a a pulku jsem vyhodil (byla citit nejakymi divnymi pachy a mela divnou pachut :? - koukal jsem na dobu trvanlivosti a byla cerstva - aspon podle data na obalu), tak navic druhy den mi bylo spatne od zaludku a na zachod jsem lital co 5 minut :evil: A nic jineho, z ceho bych mohl mit problem jsem nejedl, takze je to celkem jasne. No takze pokud takove bagety davaji i na palubach CSA, tak potes koste, to radeji poletim hlady, ale WC story bych uz nechtel znova riskovat :) Timto se taky castecne omlouvam pisateli na vlakne o bagetach, uz chapu, ze rozhorceni mohlo byt opravnene, pokud natrefil na stejne dobrej kus jako ja... :)
Uff, konecne jsem se dopracoval k business class, ale byly to leta driny a odrikani :lol: :lol:

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Kamyl píše:Predem se omlouvam za OT, ale neda mi to, abych se k tomu nevyjadril... Za prve chci mit konecne uz 300. prispevek a uz nechci byt cestujici economy class :lol: a za druhe jsem si vzpomel na nedavnou diskuzi ohledne baget HAME na palubach CSA. Ja se v tom vlakne taky vyjadril v tom smyslu, ze litani neni o bagetach a ze to je prece uplne jedno jakou dostanu, hlavne, ze se proletim... Coz je na jednu stranu pravda, ale na zaklade onoho vlakna jsem si pri nejblizsi prilezitosti na pumpe koupil sunkovou bagetu HAME a muzu rict, ze to bylo poprve a taky naposled. Vhledem k tomu, ze dost cestuju sluzebne (jen v ramci CR, SR a Polska a jen autem :? ), tak jsem celkem zvykly zit z baget koupenych cestou na benzinkach. Az do dne D, mi chutnaly vice, ci mene, ale vzdy se to nejak dalo stravit. Sunkova od HAME nejen, ze byla extremne hnusna a a pulku jsem vyhodil (byla citit nejakymi divnymi pachy a mela divnou pachut :? - koukal jsem na dobu trvanlivosti a byla cerstva - aspon podle data na obalu), tak navic druhy den mi bylo spatne od zaludku a na zachod jsem lital co 5 minut :evil: A nic jineho, z ceho bych mohl mit problem jsem nejedl, takze je to celkem jasne. No takze pokud takove bagety davaji i na palubach CSA, tak potes koste, to radeji poletim hlady, ale WC story bych uz nechtel znova riskovat :) Timto se taky castecne omlouvam pisateli na vlakne o bagetach, uz chapu, ze rozhorceni mohlo byt opravnene, pokud natrefil na stejne dobrej kus jako ja... :)
Uff, konecne jsem se dopracoval k business class, ale byly to leta driny a odrikani :lol: :lol:


Gratuluju k 300. prispevku :D
Jinak uz fakt nechci resit bagety ale nikde jsem tyhle co jsou na palube v obchodech nevidel,podle me tyhle delaji jen pro CSA (treba kvuli tomu ze by je jinde neprodali :) ) Ale stejne - jde o to, ze tam kde jini dopravci nedavaji nic, tak CSA da bagetku a cokoladku + nekdy muffin. Zbytek uz je na cestujicim - bud si ji da NEBO ne.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

dracoola píše:Zbytek uz je na cestujicim - bud si ji da NEBO ne.


Jo, to je jasny, s tim naprosto souhlasim, myslel jsem svuj predchozi prispevek trochu jako nadsazku (nicmene mi to nedalo, abych se nevyjadril k uvedenym bagetam :wink: ). Pro me je taky dulezite, ze letim, kam potrebuju a pokud neletim zrovna 12 hodin, tak je mi uplne jedno, zda neco dostanu, nebo nedostanu nic. Vzdyt kdyz pojedu vlakem, nebo busem, tak taky dostanu kulove. A tu hodinku - dve urcite hlady neumru. Takze proto mi ani nedela problem letet low-costem, nemam s tim problem a jidlo a piti na palube je asi to posledni, co me zajima... :wink:

clovicek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 263
Registrován: 27. 05. 2004, 13:47
Oblíbené typy letadel: 773, 380, 330, 748, 787
Pohlaví: muž
Bydliště: Fox Lake
Stav: Offline

Příspěvek od clovicek »

Ahoj, bagety jsou prostě potřeba. Jsem někdy opravdu odkázán na ní, pokud si něco nestihnu koupit něco na letišti (např. salát za 150 Kč + % příplatek za služby:)... Proč se ČSA nedomluví s Crocodille? Určitě by za stejnou cenu vytvořili něco chutnějšího.

Pro Jane: Neboj, pošlu i do ČSA:)

Josef
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 285
Registrován: 23. 01. 2003, 14:27
Stav: Offline

Příspěvek od Josef »

To Jane: proč vražedný pohled? Že by na letušky zbylo méně toho, co si vezmou domů? Btw zajímavé je, že kufr letušky před letem a po letu vykazuje mnohdy několikakilogramové rozdíly...

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Josef píše:To Jane: proč vražedný pohled? Že by na letušky zbylo méně toho, co si vezmou domů? Btw zajímavé je, že kufr letušky před letem a po letu vykazuje mnohdy několikakilogramové rozdíly...


:roll: Taky vrazedne koukam kdyz tam nekdo hrabne - prece jen kolik je baget tolik je cokoladek a vetsinou je baget tak akorat takze pak na zadnich sedackach budes tezko vysvetlovat ze si treba nejakej Josef na prednich sedackach hrabnul vic... O tom dalsim se snad nebudu ani vyjadrovat...

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Josefe nezavid, ze si muzou letusky nakoupit v zahranici levnej chlast a pak maji tezsi kufry.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Do bagetek se nehrabe ne ? Tu dostanu kulturně s ubrouskem a úsměvem z vozejku přece 8)

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Dracoola tim chtel rict, ze baget je vetsinou jako lidi a cokolady jsou navyseny tak o deset. takze kdyz si Josef na predni rade hrabne pro devet a Pepa na dalsi rade pro tri, tak nemusi na lidi na konci zbyt. proto jaksi nemame radi, kdyz do nich nekdo hrabe, protoze pak trnes, jestli ti zbydou nebo ne.


Odpovědět