Airways.cz. Planes.cz, Rwy24.net zakázány?

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
Odpovědět
Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

dubaf píše:Me se jenom zdaji ty reakce neprimerene tomu co se stalo... Tak se clovek na tyhle stranky podiva az doma a slus. Nechapu proc se to tak resi.

dubaf: Management na toto rozhodnutí má právo. Každý se k němu může vyjádřit. Mně připadá trochu nepřiměřený způsob, jak přijímáš reakce ostatních.


dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od dubaf »

V tom pripade mi nezbyva nez se omluvit jestli jsem se nekoho dotknul.

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Yankee Alpha »

dubaf: jde o to, že většina z nás tu řeší, proč byly právě konkrétně zakázány dané tři servery, proč ta cenzura. Ty řešíš, zda přístup na net v práci ano nebo ne. Je to taková debata já o voze, ty o koze... Ponechme stranou diskuzi na téma, zda je přístup na internet v pracovní době produktivní nebo kontraproduktivní. Mě třeba jenom zajímá, proč byly zakázány konkrétní servery, které navíc podněcují u zaměstnanců zájem o jejich obor a mohou rozšiřovat jejich obzory...

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

michal_p píše:A jak někdo tady napsal - stále lepší prohlížet si stránky o letectví než hrát karty na počítači nebo si číst bulvár.


jen pro upřesnění - takhle jsem to rozhodně nemyslel. říkám že nikdo nepracuje 8 hodin v kuse. když si dá 10 minut pauzu tak mi přijde fér dát mu možnost přečíst si co se děje ve světě. je to stejný jako když mu dáš možnost jít si do kuchyňky uvařit kafe. akorát to čtení může být pro všechny užitečnější :wink:

michal_p
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 07. 07. 2003, 16:42
Stav: Offline

Příspěvek od michal_p »

pepa007 píše:
michal_p píše:A jak někdo tady napsal - stále lepší prohlížet si stránky o letectví než hrát karty na počítači nebo si číst bulvár.


jen pro upřesnění - takhle jsem to rozhodně nemyslel. říkám že nikdo nepracuje 8 hodin v kuse. když si dá 10 minut pauzu tak mi přijde fér dát mu možnost přečíst si co se děje ve světě. je to stejný jako když mu dáš možnost jít si do kuchyňky uvařit kafe. akorát to čtení může být pro všechny užitečnější :wink:


Já to taky nemyslím tak, že zaměstnanec bude hrát karty šest hodin z osmi. Taky jsem to myslel tak, že pokud má chvíli čas, tak je lepší, když si čte stránky o letectví než hraje karty.


Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

michal_p píše:
pepa007 píše:
michal_p píše:A jak někdo tady napsal - stále lepší prohlížet si stránky o letectví než hrát karty na počítači nebo si číst bulvár.


jen pro upřesnění - takhle jsem to rozhodně nemyslel. říkám že nikdo nepracuje 8 hodin v kuse. když si dá 10 minut pauzu tak mi přijde fér dát mu možnost přečíst si co se děje ve světě. je to stejný jako když mu dáš možnost jít si do kuchyňky uvařit kafe. akorát to čtení může být pro všechny užitečnější :wink:


Já to taky nemyslím tak, že zaměstnanec bude hrát karty šest hodin z osmi. Taky jsem to myslel tak, že pokud má chvíli čas, tak je lepší, když si čte stránky o letectví než hraje karty.


Jenom pro upřesnění, o péči o kulturnost využití volného času zaměstnanců tady asi fakt nejde. Pokud jde o rwy24 existují určitá vrcholová období návštěvnosti, ráno po osmé, po poledni a večer od sedmnácté hodiny.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od HighFlyer »

Nabidka zamestnancum CSA: Kdo chcete ochcat ten IP blok a mrknout se na airways, planes, runway24 i z prace, napiste mne do soukrome posty, poradim Vam jak :lol: :twisted: :lol:

Nebudete sice moct posilat prispevky, ale aspon si cist ;-)

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od j.ree »

4HF: to ja umim obejit a pritom zarucit plnou funkcnost. :D

steinway
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 26. 02. 2008, 00:17
Bydliště: LKPR a LKLT :-)
Stav: Offline

Příspěvek od steinway »

j.ree píše:4HF: to ja umim obejit a pritom zarucit plnou funkcnost. :D

povídej :wink:

OK-WAA
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 23. 02. 2008, 17:20
Stav: Offline

Příspěvek od OK-WAA »

No hlavne to fakt piste tady verejne do fora...Bezva napad...

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od j.ree »

nereknu to, neni to nic nezakonneho,ale jak poznam ze se jedna o cloveka co se chce divat a ne jen zjistit jak to obejit ... :?

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

j.ree píše:nereknu to, neni to nic nezakonneho,ale jak poznam ze se jedna o cloveka co se chce divat a ne jen zjistit jak to obejit ... :?


Nepoznáš, ale těch možností je celkem dost... každej kdo má dvě tři lekce googlování už na to musel přijít :-)

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od j.ree »

Foxx píše:Nepoznáš, ale těch možností je celkem dost... každej kdo má dvě tři lekce googlování už na to musel přijít :-)


Tj, jsem chtel naznacit ze dneska na netu jde vsechno ... :D

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

Tak to nakonec vypadá úsměvně. Těch, kterých se to týká, ten zákaz obcházejí, management jsme zkritizovali a jedeme dál... :P

airxxxx
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 145
Registrován: 10. 05. 2005, 16:43
Stav: Offline

Příspěvek od airxxxx »

Nicolas píše:Tak to nakonec vypadá úsměvně. Těch, kterých se to týká, ten zákaz obcházejí, management jsme zkritizovali a jedeme dál... :P


Tak som konečne dočital tuto zbytočnu debatu o tom,že managment uplne zbytočne zakazal nejaky pristup niekam,hoci ma na to "de jure"
pravo.Poobavil som sa nad Dubafom,ktory argumentoval svojou klasickou šablonou.Atak vy "kuže line" prestante v praci čitat maily a makajte nech to nezostane na toho chudaka Dubafa. :wink:


Odpovědět