Nedoručená zavazadla

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nedoručená zavazadla

Příspěvek od Yankee Alpha »

Co je to za dotaz, to přece řešíte vy už na checkinu nebo v gatu? Já tedy kabiny už u mašiny neřeším...


stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nedoručená zavazadla

Příspěvek od stevard »

v gate neni cas zabirat 15 kabin, ktery si tam dost casto prinesou lidi odbaveny po webu, ktery pres ckin vubec nesli. Do binu se na tehle letadlech vejde mozna tak bochnik chlepba :D Tak by me zajimalo, kam to posadka dava, jestli to narve vsechno do skrinky na kabaty, nebo jestli vam to dava nalozit.

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nedoručená zavazadla

Příspěvek od Yankee Alpha »

Hele nevim, kam to rvou, ale ke mně už se to nedostane, tak to asi umístěj někam po galley nebo tak :)

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nedoručená zavazadla

Příspěvek od Night fly »

Mam drobny problem - z me posledni cesty jsem priletel bez kufru. Nicmene od priletu a vygenerovani PIR uplynulo uz 28 hodin, a worldtracer mi porad hlasi "TRACING CONTINUES. PLEASE CHECK BACK LATER". Do PRG na provozni reklamace se neda dovolat, uz 2x behem dneska jsem byl na drate skoro hodinu, aniz bych byl spojen. Existuje nejaky verejnosti pristupny system, ktery by sledoval zavazadla ne podle referencniho cisla, ale primo podle cisla baggage tagu :?:

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Nedoručená zavazadla

Příspěvek od flyingblue »

Night fly píše:Mam drobny problem - z me posledni cesty jsem priletel bez kufru. Nicmene od priletu a vygenerovani PIR uplynulo uz 28 hodin, a worldtracer mi porad hlasi "TRACING CONTINUES. PLEASE CHECK BACK LATER". Do PRG na provozni reklamace se neda dovolat, uz 2x behem dneska jsem byl na drate skoro hodinu, aniz bych byl spojen. Existuje nejaky verejnosti pristupny system, ktery by sledoval zavazadla ne podle referencniho cisla, ale primo podle cisla baggage tagu :?:


28 hodin? To bych skoro zacal shanet uctenky :-(


dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Nedoručená zavazadla

Příspěvek od dubaf »

pir obsahuje tag num takze to co bys rad je pro tebe ten pir.. jinak ne neexistuje na zaklade tagu a tedy piru funguje world tracer... jinak 28h jeste nic neni zvlast kdyz vezmes v uvahu jakej ted bude bordel napric evropou snih plus stavka ve spanelsku.. zatim vydrz.. hned jak bude nejaka zprava daji ti vedet! jinak uctenky si schovavat muzes ale zatim je na ne casu dost.. tim nechci rict ze je to prijemne ale 24h jeste nic neni! Tim myslim ze je jeste sance nejakych 99% ze se sveho bagu dockas;)

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nedoručená zavazadla

Příspěvek od Night fly »

72 hodin a... BINGO :!: Kufr se zjevil v Praze, uz ho mam i doma a pry je vcelku a ani z nej nic netece, coz by me vzhledem k jeho tekutemu obsahu obzvlaste nas.alo :wink:

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Nedoručená zavazadla

Příspěvek od flyingblue »

Night fly píše:72 hodin a... BINGO :!: Kufr se zjevil v Praze, uz ho mam i doma a pry je vcelku a ani z nej nic netece, coz by me vzhledem k jeho tekutemu obsahu obzvlaste nas.alo :wink:


Gratuluju!


Odpovědět